The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 50. WW2 PoW and internment camps

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
21199

1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - "Syrena", karta pocztowa z sygn. L.Z.7.45.25000(1591), czysta.

Fi.Cp2b
120 PLN
21200

1945 całostka poczty międzyobozowej ze znakiem opłaty "Syrenka" z sygnaturą 1591.

Fi.Cp2b
80 PLN
SOLD
21201

1945 kartka z internowania w Szwajcarii na formularzu do korespondencji krajowej.

Fi.Fp1
120 PLN
21202

1946 Poczta osiedli polskich we Włoszech, seria obiegowa ze znaczkiem lotniczym.

Fi.1-10
120 PLN
21203

1946 poczta osiedli polskich w Bawarii, seria.

Fi.1-3
160 PLN
21204

1946 ruiny Warszawy, seria cięta osiedli polskich w Bawarii.

Fi.1-3A
450 PLN
SOLD
21205

1946 Poczta osiedli polskich w Bawarii, marginesowa seria kasowana z odmianą znaczka za 12 pf.+ 1 mk. na białym papierze.

Fi.1-3B
300 PLN
21206

1946 ruiny Warszawy, seria ząbkowana osiedli polskich w Bawarii.

Fi.1-3B
80 PLN
21207

1946 Ettlingen, seria znaczków bez druku barwy czerwonej, rzadkie, opinia Schmutz, fotoatest.

Fi.1-4B
1 900 PLN
21208

1946 Ettlingen, seria stemplowana na kartce obozowej.

Fi.1-4B
360 PLN
21209

1946 Ettlingen, seria pierwszego wydania.

Fi.1-4B
250 PLN
SOLD
21210

1946 Poczta osiedli polskich we Włoszech, seria z nadrukiem tzw. " szanuj cztery wolności" cytat z Roosevelta.

Fi.1-5
120 PLN
21211

1946 Poczta osiedli polskich we Włoszech, dziesięć serii czystych (10 x 1-9)

Fi.1-9
150 PLN
21212

1946 poczta osiedli polskich we Włoszech, seria.

Fi.1-9
40 PLN
21213

1946 seria pierwszego wydania poczty polskich osiedli we Włoszech.

Fi.1-9
35 PLN
21214

1946 Ettlingen, seria drugiego wydania.

Fi.5-8
230 PLN
SOLD
21215

1946 poczta osiedli polskich we Włoszech, znaczek wydania lotniczego.

Fi.10B
90 PLN
21216

1946 obóz jeniecki w ZSRR dla jeńców niemieckich, przesyłka z obozu - formularz Sowieckiego Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, datowany 11.8 wysłany do Berlina, w adresie nadawcy adres skrytki pocztowej "Postfach 234", stempelek cenzury sowieckiej; walor w bardzo dobrym stanie zachowania; temat - CZERWONY KRZYŻ, CZERWONY PÓŁKSIĘŻYC.


200 PLN
21217

1946 obóz dla jeńców niemieckich w zakładach Hipolita Cegielskiego w Poznaniu, list wysłany 20.9 z urzędu Poznań 12 do Hydro w USA, przesyłka oznaczona stempelkiem "J.W." (jeniec wojenny) w ramce; doskonały stan zachowania.


250 PLN
21218

1946 Dachau, bloczek z okazji pierwszej rocznicy wyzwolenia obozu.


400 PLN
21219

1946 Dachau, bloczek z okazji pierwszej rocznicy wyzwolenia obozu bez bocznych marginesów.


300 PLN
21220

1946 poczta polskich osiedli we Włoszech, kartka ze stemplem osiedla Bareleta.


55 PLN
SOLD
21221

1946 poczta polskich osiedli we Włoszech, koperta ze stemplem osiedla Bareleta i srią z nadrukiem "Szanuj cztery wolności".


180 PLN
21222

1946 Hellbrunn, znaczki z bloku na rzecz PCK zbiórka dla polskich dzieci.


60 PLN
21223

1946 Hellbrunn, cięty blok na rzecz PCK zbiórka dla polskich dzieci.


120 PLN
21224

1946 Hellbrunn, znaczki z bloku na rzecz PCK zbiórka dla polskich dzieci.


60 PLN
21225

1946 Hellbrunn, ząbkowany blok na rzecz PCK zbiórka dla polskich dzieci.


120 PLN
21226

1946 poczta polskich osiedli we Włoszech, komplet bloków w idealnym stanie.

Fi.bl.1-3
750 PLN
21227

1946 poczta polskich osiedli we Włoszech, komplet stemplowanych bloków.

Fi.bl.1-3
750 PLN
21228

1946 Poczta osiedli polskich we Włoszech, komplet bloków (kasowany rzadki) ostemplowanych 14.4 datownikiem POCZTA OSIEDLI POLSKICH BARLETTA-TRANI, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Nl bl1-3
1 000 PLN