Auction 50. WW2 PoW and internment camps

21159

40 PLN
21160

1945 Lubeka, znaczek poczty obozów polskich w Niemczech "żaglowiec".

15 PLN
21161

10 PLN
21162

1945 Lubeka, niegumowany arkusz znaczka "Żaglowiec" z błędami na poz. 31 i 40.

Fi.2 B1, B2
500 PLN
21163

1945 pamiątkowy karnet filatelistyczny ze znaczkami dla osiedli polskich we Włoszech, nakład numerowanych karnetów 2000 sztuk.

800 PLN
21164

1945 arkusz znaczka za 25 pf. poczty między obozowej w Dachau - Allach.

480 PLN
21165

1945 Dachau - Allach, arkusz znaczka za 25 pf w kolorze ultramarynowym.

300 PLN
21166

1945 Helmstedt, nalepki pocztowe o charakterze charytatywnym w układzie próbnym arkusika czteroznaczkowego na papierze kredowym niegumowanym w kolorze żółtozielonym, katalog Fischer minimum 1600 zł, gwarancja.

900 PLN
21167

1945 Helmstedt, nalepki pocztowe o charakterze charytatywnym w układzie próbnym arkusika czteroznaczkowego na papierze kredowym niegumowanym w kolorze czerwonym, katalog Fischer minimum 1600 zł, gwarancja.

900 PLN
21168

1945 Helmstedt, nalepki pocztowe o charakterze charytatywnym w układzie próbnym arkusika czteroznaczkowego na papierze kredowym niegumowanym w kolorze jasnobrązowym, katalog Fischer minimum 1600 zł, gwarancja.

900 PLN
21169

1945 Helmstedt, nalepki pocztowe o charakterze charytatywnym w układzie próbnym arkusika czteroznaczkowego na papierze kredowym niegumowanym w kolorze fioletowym, katalog Fischer minimum 1600 zł, gwarancja.

900 PLN
21170

1945 Dachau Allach, podstawowa seria, znaczek za 25 pf. bez gumy.

30 PLN
21171

1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - Syrena, bloczek 4 znaczków za 20 f. pięknie kasowany 1.9 datownikiem MURNAU w 6 rocznicę wybuchu wojny; doskonały stan zachowania.

Fi.Ark.1
500 PLN
21172

1945 Dachau Allach, blok z dopłatą na PCK, blok bez znaku wodnego.

Fi.bl.3
40 PLN
21173

1945 Dachau Allach, blok z dopłatą na PCK, blok na papierze ze znakiem wodnym.

Fi.bl.3B
80 PLN
21174

1945 Dachau Allach, blok z dopłatą na PCK.

Fi.bl.4B
40 PLN
21175

Fi.bl.5A
60 PLN
21176

Fi.bl.5A Zw
120 PLN
21177

Fi.bl.5A Zw
80 PLN
21178

Fi.bl.5A Zw
80 PLN
21179

Fi.bl.5B
60 PLN
21180

Fi.bl.5B
80 PLN
21181

Fi.bl.5B
60 PLN
21182

Fi.bl.5B
80 PLN
21183

Fi.bl.5Bu
150 PLN
21184

1945 Dachau Allach, blok z dopłatą na PCK, odwrócony druk znaczka za 25 Pf.

Fi.bl.5Bu
100 PLN
21185

Fi.bl.5B Zw
70 PLN
21186

Fi.bl.5B Zw DM
200 PLN
21187

Fi.bl.5B Zw DM
180 PLN
21188

Fi.Bl.5xA
50 PLN
21189

Fi.Bl.5xA
35 PLN
21190

Fi.Bl.5xB
35 PLN
21191

1945 Dachau Allach, ząbkowany blok z dopłatą na PCK 2,85+7,25 mk. na papierze bez znaku wodnego, z odwróconym znakiem opłaty za 25 f., na marginesie suchotłoczona pieczęć PCK.

Fi.Bl.5yBu
400 PLN
21192

Fi.Ck1
50 PLN
21193

1945 Lubeka, listownik "Żaglowiec".

Fi.Ck1
225 PLN
21194

1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - "Syrena", karta pocztowa o sygnaturze (E/0281); słabszy stan zachowania, jak na skanie, atrakcyjna cena.

40 PLN
21195

1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - "Syrena", karty pocztowe znacznie różniące się kolorem znaku opłaty, jedna ze znakiem opłaty pomarańczowoczerwonym, druga z czerwonym i z dodatkowym błędem "uszkodzone 0 w sygnaturze E/0281"; doskonały stan zachowania.

200 PLN
21196

1945 całostka poczty międzyobozowej ze znakiem opłaty "Syrenka".

60 PLN
21197

1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - "Syrena", karta pocztowa na kartonie kremowym, sygnatura L.Z.6.45.25000(1008); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp2a
60 PLN
21198

1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech, Lubeka - Syrena, karta pocztowa, sygnatura L.Z.6.45.25000(1008); ostemplowana grzecznościowo 18.X Urzędzie Pocztowym Obozu Wojskowego w Niemczech w RÜMPEL; przesyłki z obiegu katalog wycenia wysoko (Fi.800.-); walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.Cp2a
120 PLN