The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 47. Postcards from Polish territory

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
5975

1899 widokówka Warszawa, "Souvenir de Varsovie", karta litograficzna, z obiegu (znaczek zdjęty), bardzo dobry stan zachowania.


150 PLN
5976

1900 około, widokówka Kłodzko - Gruss aus Glatz, litografia czysta, bardzo dobry stan zachowania.


150 PLN
5977

1900 około, widokówka Sopot - Familienbad und Promenade, podbarwiana litograficznie, czysta, doskonały stan zachowania.


200 PLN
5978

1900 widokówka Sopot - kościół garnizonowy św.Jerzego "Gruss aus Zoppot - Erlöserkirche", dobry stan zachowania (minimalne przebarwienia).


150 PLN
5979

1901 widokówka Gdańsk, z secesyjną tłoczoną ramką, z obiegu, doskonały stan zachowania.


150 PLN
5980

1902 widokówka Chełmno (Kulm), ramka litograficzna, z obiegu, doskonały stan zachowania.


150 PLN
5981

1902 widokówka Poznań.


10 PLN
5982

1903 Wrocław, widok na ratusz. Piękna kolorowa litografia, długi adres.


38 PLN
5983

1904 widokówka Krynica.


20 PLN
5984

1905 widokówka parowiec Freia.


15 PLN
5985

1906 widokówka Czernowitz - Czerniowce.


20 PLN
5986

1907 widokówka Łódź - Gazownia, wysłana z Łodzi do Noumea na Nowej Kaledonii !!! doskonały stan zachowania.


250 PLN
5987

1909 widokówka Częstochowa, czysta (zapisana z tyłu).


30 PLN
5988

1909 widokówka Buczacz.


20 PLN
5989

1909 widokówka Czernowitz - Czerniowce.


15 PLN
5990

1909 widokówka Czernowitz - Czerniowce.


15 PLN
5991

1910 około, widokówka Śnieżka (Schneekoppe)- budynki na szczycie, czysta.


20 PLN
5992

1910 widokówka z Połczyna Zdroju.


15 PLN
5993

1910 widokówka plaża bałtycka.


15 PLN
5994

1910 widokówka Bielany.


15 PLN
5995

1910 widokówka Czernowitz - Czerniowce.


15 PLN
5996

1911 widokówka Tatry - Staw Smerczyński w dolinie Kościeliskiej, czysta.


50 PLN
5997

1911 widokówka Czernowitz - Czerniowce.


15 PLN
5998

1911 widokówka "Na Biwaku", ręcznie podbarwiana, przedstawiająca żołnierzy Legionów Polskich we Włoszech, czysta.


50 PLN
5999

1911 widokówka artystyczna "Kury" wydana z okazji Świąt Wielkanocnych, litografia sygnowana przez Stanisława Matejkę - wnuka słynnego Jana Matejki, karta z obiegu, wysłana 13.IV miejscowo w Krakowie, bardzo dobry stan zachowania.


120 PLN
6000

1912 widokówka Kołobrzeg (Kolberg), czysta.


100 PLN
6001

1912 widokówka Kamień Krajeński (Kamin), secesyjna ramka, z obiegu.


80 PLN
SOLD
6002

1912 widokówka Grudziądz, litografia sygnowana RT, z obiegu, idealny stan zachowania.


150 PLN
6003

1912 widokówka Tarnopol, barwiona litograficznie, czysta.


60 PLN
6004

1913 widokówka Gdańsk, z obiegu.


25 PLN
6005

1913 widokówka Grudziądz, czysta.


45 PLN
6006

1913 widokówka Grudziądz, czysta.


35 PLN
6007

1913 widokówka Chełm, czysta.


40 PLN
6008

1913 widokówka z Szczecina.


10 PLN
6009

1914 widokówka Starokonstantynów, czysta.


70 PLN
6010

1914 widokówka Pelplin, z obiegu (z zeszyciku).


30 PLN
6011

1914 widokówka Gdańsk, litografia, idealny stan zachowania.


100 PLN
6012

1914 widokówka Malbork, czysta.


70 PLN
6013

1914 widokówka Libawa.


15 PLN
6014

1914 widokówka Czernowitz - Czerniowce.


15 PLN