5975 |
1899 widokówka Warszawa, "Souvenir de Varsovie", karta litograficzna, z obiegu (znaczek zdjęty), bardzo dobry stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
5976 |
1900 około, widokówka Kłodzko - Gruss aus Glatz, litografia czysta, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
5977 |
1900 około, widokówka Sopot - Familienbad und Promenade, podbarwiana litograficznie, czysta, doskonały stan zachowania. | |
| 200 PLN | |
5978 |
1900 widokówka Sopot - kościół garnizonowy św.Jerzego "Gruss aus Zoppot - Erlöserkirche", dobry stan zachowania (minimalne przebarwienia). | |
| 150 PLN | |
5979 |
1901 widokówka Gdańsk, z secesyjną tłoczoną ramką, z obiegu, doskonały stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
5980 |
1902 widokówka Chełmno (Kulm), ramka litograficzna, z obiegu, doskonały stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
5981 |
1902 widokówka Poznań. | |
| 10 PLN | |
5982 |
| 38 PLN | |
5983 |
1904 widokówka Krynica. | |
| 20 PLN | |
5984 |
1905 widokówka parowiec Freia. | |
| 15 PLN | |
5985 |
1906 widokówka Czernowitz - Czerniowce. | |
| 20 PLN | |
5986 |
1907 widokówka Łódź - Gazownia, wysłana z Łodzi do Noumea na Nowej Kaledonii !!! doskonały stan zachowania. | |
| 250 PLN | |
5987 |
1909 widokówka Częstochowa, czysta (zapisana z tyłu). | |
| 30 PLN | |
5988 |
1909 widokówka Buczacz. | |
| 20 PLN | |
5989 |
1909 widokówka Czernowitz - Czerniowce. | |
| 15 PLN | |
5990 |
| 15 PLN | |
5991 |
1910 około, widokówka Śnieżka (Schneekoppe)- budynki na szczycie, czysta. | |
| 20 PLN | |
5992 |
1910 widokówka z Połczyna Zdroju. | |
| 15 PLN | |
5993 |
1910 widokówka plaża bałtycka. | |
| 15 PLN | |
5994 |
1910 widokówka Bielany. | |
| 15 PLN | |
5995 |
1910 widokówka Czernowitz - Czerniowce. | |
| 15 PLN | |
5996 |
1911 widokówka Tatry - Staw Smerczyński w dolinie Kościeliskiej, czysta. | |
| 50 PLN | |
5997 |
1911 widokówka Czernowitz - Czerniowce. | |
| 15 PLN | |
5998 |
1911 widokówka "Na Biwaku", ręcznie podbarwiana, przedstawiająca żołnierzy Legionów Polskich we Włoszech, czysta. | |
| 50 PLN | |
5999 |
1911 widokówka artystyczna "Kury" wydana z okazji Świąt Wielkanocnych, litografia sygnowana przez Stanisława Matejkę - wnuka słynnego Jana Matejki, karta z obiegu, wysłana 13.IV miejscowo w Krakowie, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 120 PLN | |
6000 |
1912 widokówka Kołobrzeg (Kolberg), czysta. | |
| 100 PLN | |
6001 |
1912 widokówka Kamień Krajeński (Kamin), secesyjna ramka, z obiegu. | |
| 80 PLN SOLD | |
6002 |
1912 widokówka Grudziądz, litografia sygnowana RT, z obiegu, idealny stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
6003 |
1912 widokówka Tarnopol, barwiona litograficznie, czysta. | |
| 60 PLN | |
6004 |
1913 widokówka Gdańsk, z obiegu. | |
| 25 PLN | |
6005 |
1913 widokówka Grudziądz, czysta. | |
| 45 PLN | |
6006 |
| 35 PLN | |
6007 |
1913 widokówka Chełm, czysta. | |
| 40 PLN | |
6008 |
1913 widokówka z Szczecina. | |
| 10 PLN | |
6009 |
1914 widokówka Starokonstantynów, czysta. | |
| 70 PLN | |
6010 |
1914 widokówka Pelplin, z obiegu (z zeszyciku). | |
| 30 PLN | |
6011 |
1914 widokówka Gdańsk, litografia, idealny stan zachowania. | |
| 100 PLN | |
6012 |
1914 widokówka Malbork, czysta. | |
| 70 PLN | |
6013 |
1914 widokówka Libawa. | |
| 15 PLN | |
6014 |
1914 widokówka Czernowitz - Czerniowce. | |
| 15 PLN | |