Auction 47. Postcards from Polish territory

6095

1929 widokówka Wieliczka - kopalnia soli, koń w zaprzęgu, czysta.

50 PLN
6096

1929 widokówka Poznań.

10 PLN
6097

1929 widokówka Warszawa.

10 PLN
6098

1929 widokówka Poznań.

10 PLN
6099

1929 widokówka "VII ZLOT SOKOLSTWA POLSKIEGO w POZNANIU", litografia, czysta w idealnym stanie zachowania.

150 PLN
6100

1930 widokówka Nowy Sącz, czysta.

40 PLN
6101

1930 widokówka Gdynia, z obiegu.

40 PLN
6102

1930 widokówka Żarnowiec, czysta.

100 PLN
6103

1930 widokówka Pińsk, z obiegu (znaczek zdjęty).

30 PLN
6104

1930 czysta widokówka Kraków.

15 PLN
6105

1930 widokówka z Czaplinka, doklejony narożnik.

15 PLN
6106

1930 czysta widokówka z Poznania.

10 PLN
6107

1930 zestaw trzech widokówek patriotycznych.

30 PLN
6108

1931 widokówka Pomorze - jezioro Mielewo, czysta.

12 PLN
6109

1931 widokówka Krynica, czysta.

25 PLN
6110

1931 widokówka z katedrą gnieźnieńską.

35 PLN
6111

1932 widokówka promująca Polskę nakładem Ministerstwa Komunikacji.

20 PLN
6112

1933 widokówka Gdańsk, czysta.

30 PLN
6113

1933 widokówka Karkonosze, czysta.

15 PLN
6114

1933 Kalwaria Zebrzydowska.

20 PLN
6115

1934 widokówka malarstwo.

10 PLN
6116

1935 widokówka Wrocław, czysta.

30 PLN
6117

1935 widokówka Czarnohora - Dancerz i Pożyżewska, z obiegu (znaczek zdjęty).

30 PLN
6118

1935 widokówka Truskawiec - ogólny widok, z obiegu (znaczek zdjęty).

20 PLN
6119

1935 widokówka Busko, z obiegu.

40 PLN
6120

1935 widokówka Zaleszczyki, czysta.

25 PLN
6121

1935 widokówka Piwniczna, czysta.

35 PLN
6122

1935 widokówka Nowogródek - dworzec autobusowy, czysta

120 PLN
6123

40 PLN
6124

1935 widokówka Zagórz.

10 PLN
6125

1936 widokówka Karpacz, z obiegu.

25 PLN
6126

1936 widokówka Krynica, z obiegu (znaczek zdjęty).

12 PLN
6127

1936 widokówka Karkonosze - Śnieżka, z obiegu.

15 PLN
6128

1936 widokówka Spała, czysta.

40 PLN
6129

1936 widokówka Poznań.

10 PLN
6130

1936 widokówka Poznań.

10 PLN
6131

1937 widokówka Karpacz, z obiegu.

20 PLN
6132

1937 widokówka Malbork, czysta.

30 PLN
6133

1937 widokówka Organizacji Przysposobienia Kobiet do Obrony Kraju, - litografia sygnowana, czysta.

150 PLN
6134

1937 widokówka Bydgoszcz, czysta.

40 PLN