Auction 47. Postcards from Polish territory

6015

1914 widokówka.

10 PLN
6016

1915 widokówka Wrocław, z obiegu 1915.

20 PLN
6017

1915 widokówka Żywiec, z obiegu.

40 PLN
6018

1915 widokówka Przemyśl - walki na przedpolu twierdzy, czysta.

40 PLN
6019

1915 widokówka Wschowa (Fraustadt) - rynek, litografia sygnowana RW, z obiegu.

150 PLN
6020

1915 widokówka Poznań, z obiegu.

15 PLN
6021

1915 litografia, kartka pocztowa Czerwony Krzyż wysłana ze Szczecina.

45 PLN
6022

1915 widokówka Poznań.

10 PLN
6023

1915 widokówki świąteczne Naczelnego Komitetu Legionów.

50 PLN
6024

1915 widokówka Kraków.

15 PLN
6025

1915 widokówka Lubartów.

30 PLN
6026

1916 widokówka Warszawa - Ratusz, czysta (z książeczki).

40 PLN
6027

1916 widokówka Ciechocinek, czysta.

30 PLN
6028

1916 widokówka Gniezno, karta z polskim dodrukiem, czysta.

50 PLN
6029

1916 widokówka Wrocław, zapisana bez obiegu.

20 PLN
6030

1916 widokówka o tematyce Legionowej.

15 PLN
6031

15 PLN
6032

15 PLN
6033

15 PLN
6034

1916 widokówka malarstwo T.Axentowicz.

20 PLN
6035

1916 widokówka malarstwo A.Markowicz.

40 PLN
6036

1916 widokówka Śniatyń.

15 PLN
6037

1916 widokówka żałobna.

15 PLN
6038

1916 widokówka Stanisławów.

15 PLN
6039

1916 widokówka Stanisławów.

15 PLN
6040

1916 widokówka Lubartów.

20 PLN
6041

1916 widokówka malarstwo E.Radzikowski.

15 PLN
6042

1916 widokówka Stanisławów.

15 PLN
6043

1917 widokówka Tatry - Dolina Jaworzynka, czysta.

20 PLN
6044

1917 widokówka Wilno, czysta.

15 PLN
6045

1917 widokówka Brześć nad Bugiem, czysta, stan słabszy.

20 PLN
6046

1917 widokówka Nowogródek, czysta.

40 PLN
6047

1917 widokówka Wilno - wnętrze kościoła św. Piotra i Pawła, czysta.

20 PLN
6048

1917 widokówka Grodno, czysta.

35 PLN
6049

1917 widokówka Wilno, czysta.

30 PLN
6050

30 PLN
6051

45 PLN
6052

1917 widokówka Wilno, czysta.

15 PLN
6053

1917 widokówka Szczecin, z obiegu.

60 PLN
6054

1917 widokówka Gorlice.

20 PLN