The new auction will start soon

Auction 46. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
29035

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16 Gdynia, sygnatura VIII-1931 wysłana z Warszawy do Niemiec.

Fi.Cp50I
35 PLN
29036

1931 Henryk Sienkiewicz, karta z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; dofrankowana i wysłana 3.II.1932 z Tarnowskich Gór.

Fi.Cp50IIa
40 PLN
29037

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
29038

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 11 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
280 PLN
SOLD
29039

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
320 PLN
29040

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
240 PLN
29041

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
280 PLN
29042

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
29043

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
29044

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracja nr 4, sygnatura XI-1931 o długości poniżej 40 mm, linie drukowane rotograwiurą.

Fi.Cp50IIa
60 PLN
SOLD
29045

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry - minimalny ślad po zagiętym narożniku.

Fi.Cp50IIa
100 PLN
SOLD
29046

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry - minimalny ślad po zagiętym narożniku.

Fi.Cp50IIa
100 PLN
SOLD
29047

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 28, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
29048

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości ponad 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIa
60 PLN
SOLD
29049

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
29050

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
29051

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
120 PLN
29052

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, minimalne nadgięcia do odprasowania.

Fi.Cp50IIa
100 PLN
SOLD
29053

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
SOLD
29054

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, dziury po inwentaryzacji.

Fi.Cp50IIa
10 PLN
SOLD
29055

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
162 PLN
SOLD
29056

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
29057

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, rzadko spotykane niecentryczne wycięcie - sygnatura na samym brzegu całostki, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
29058

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
SOLD
29059

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
29060

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
29061

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
29062

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
162 PLN
SOLD
29063

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
29064

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
29065

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
29066

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 - Gniezno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
320 PLN
29067

1932 całostka z sygnaturą VI-1932 i hasłem propagandowym F.

Fi.Cp51
25 PLN
29068

1932 kartka w sprawach żywnościowych z sygnaturą VII-1932.

Fi.Cp53
30 PLN
29069

1932 druk w sprawach żywnościowych, sygnatura (VII-1932), wysłany 11.X.33 z Łodzi, z oryginalnego obiegu bardzo rzadko spotykany, doskonały stan zachowania.

Fi.Cp53
500 PLN
29070

1932 karta w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp54
50 PLN
29071

1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka).

Fi.Cp54
80 PLN
29072

1933 kartka z miejscowości Gądki do Niemiec, sygnatura III-1933 i hasło propagandowe F.

Fi.Cp51
10 PLN
29073

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 23, stan bardzo dobry.

Fi.Cp55
75 PLN
SOLD
29074

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 24, stan bardzo dobry.

Fi.Cp55
75 PLN
SOLD