The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 46. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
29275

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 18.

Fi.Cp106
40 PLN
29276

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp106
40 PLN
SOLD
29277

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 6.

Fi.Cp106
40 PLN
SOLD
29278

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp106
40 PLN
29279

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 20.

Fi.Cp106
40 PLN
29280

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 17.

Fi.Cp106
40 PLN
29281

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 19.

Fi.Cp106
40 PLN
29282

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 21.

Fi.Cp106
40 PLN
SOLD
29283

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 2.

Fi.Cp106
80 PLN
29284

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp106
40 PLN
29285

1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart (Fi. 1320,-).

Fi.Cp106
1 800 PLN
29286

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp106
40 PLN
29287

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 9.

Fi.Cp106
40 PLN
29288

1948 miesiąc przyjaźni polsko radzieckiej.

Fi.Cp108
25 PLN
29289

1949 Bolesław Bierut, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego.

Fi.Cp109I
40 PLN
29290

1949 całostka z sygnaturą XII.48.

Fi.Cp109I
9 PLN
SOLD
29291

1949 kartka z hasłem propagandowym 15 i sygnaturą VI.49.

Fi.Cp109II
10 PLN
SOLD
29292

1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w doskonałym stanie zachowania.

Fi.Cp109II
150 PLN
29293

1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (układ czcionkowy) b, wysłana z Łodzi.

Fi.Cp110IAb
70 PLN
29294

1949 wydanie prowizoryczne, karta 99 z nadrukiem typu 4; dobry stan zachowania.

Fi.Cp115
150 PLN
29295

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3 ilustracja w kolorze zielonym, czysta.

Fi.Cp117
80 PLN
29296

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z ilustracją w kolorze niebieskim z nadrukiem typu 3, dobry stan zachowania.

Fi.Cp117
80 PLN
29297

1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 z czarnym nadrukiem typu 7, wysłana z Gdyni.

Fi.Cp119
40 PLN
29298

1949wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8.

Fi.Cp120
60 PLN
29299

1949 wydanie prowizoryczne, karta 104 z nadrukiem typu 10 wysłana 22.XI z Poznania do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp120
50 PLN
29300

1949 wydanie prowizoryczne, karta z bardzo rzadką ilustracją 11 ze Stanisławem Moniuszką z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
620 PLN
SOLD
29301

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Leon Wyczółkowski) z nadrukiem typu 15, z obiegu.

Fi.Cp121
80 PLN
29302

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12.

Fi.Cp122
30 PLN
29303

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12, z obiegu.

Fi.Cp122
30 PLN
29304

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 22 w kolorze czerwonym.

Fi.Cp109
40 PLN
29305

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 5.

Fi.Cp109
30 PLN
29306

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 5.

Fi.Cp109
90 PLN
SOLD
29307

1950 "groszy" nadruk typu 10, na karcie 109 (Bierut) z hasłem propagandowym - dotychczas niekatalogowany!!! karta czysta; typ 10 nadruku należy do jednego z czterech najrzadszych typów dyrekcyjnych; gwarancja.

Fi.Cp109II
500 PLN
29308

1950 groszy, całostka z nadrukiem typ 17.

Fi.Cp117
72 PLN
SOLD
29309

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 8.

Fi.Cp124
20 PLN
29310

1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 19 i nadrukiem groszy typ 8.

Fi.Cp124
40 PLN
29311

1950 całostka z hasłem propagandowym 20a.

Fi.Cp124
10 PLN
29312

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 3.

Fi.Cp124
20 PLN
SOLD
29313

1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 20a i nadrukiem groszy typ 17.

Fi.Cp124
40 PLN
SOLD
29314

1950 całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
10 PLN