The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 45. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
22850

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 3.

Fi.Cp117
50 PLN
22851

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 3.

Fi.Cp117
50 PLN
22852

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 3.

Fi.Cp117
50 PLN
22853

1949 wydanie prowizoryczne, na odwrocie stempelek własnościowy.

Fi.Cp117
30 PLN
22854

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48.

Fi.Cp119
40 PLN
22855

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp119
40 PLN
22856

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48.

Fi.Cp119
40 PLN
22857

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48.

Fi.Cp119
40 PLN
22858

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 z sygnaturą VIII.48 i hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119Ib
50 PLN
22859

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 8 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
60 PLN
SOLD
22860

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 12 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
45 PLN
SOLD
22861

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 13 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
45 PLN
SOLD
22862

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z ilustracją 12 - Cyprian Kamil Norwid z nadrukiem typu 14; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121
72 PLN
SOLD
22863

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 9 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
45 PLN
SOLD
22864

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 4 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
45 PLN
SOLD
22865

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 16 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
45 PLN
SOLD
22866

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 18 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
45 PLN
SOLD
22867

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 14 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
60 PLN
SOLD
22868

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 19 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
45 PLN
SOLD
22869

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 7 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
45 PLN
SOLD
22870

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 5 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
45 PLN
SOLD
22871

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 3 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
50 PLN
SOLD
22872

1949 wydanie prowizoryczne, karta z bardzo rzadką ilustracją 11 ze Stanisławem Moniuszką z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
900 PLN
22873

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 17 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
45 PLN
SOLD
22874

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 14 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
45 PLN
SOLD
22875

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 6 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
60 PLN
SOLD
22876

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 21 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
45 PLN
SOLD
22877

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 15 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
50 PLN
SOLD
22878

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 1 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
170 PLN
SOLD
22879

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 22 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
45 PLN
SOLD
22880

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 20 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
45 PLN
SOLD
22881

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 10 z nadrukiem typu 14.

Fi.Cp121
50 PLN
SOLD
22882

1950 całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
10 PLN
22883

1951 całostka z hasłem propagandowym 21b i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp125
15 PLN
SOLD
22884

1951 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp125
15 PLN
SOLD
22885

1951 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp125
15 PLN
SOLD
22886

1951 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp125
15 PLN
SOLD
22887

1951 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp125
15 PLN
SOLD
22888

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł).

Fi.Cp125-130
130 PLN
22889

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN