Auction 45. Postal stationery

22690

1921 kartka z napisem KARTA POCZTOWA długości ponad 98 mm.

Fi.Cp39I
35 PLN
22691

1921 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp41
80 PLN
22692

1921 podwójna kartka wydania obiegowego "orzeł na tarczy barkowej" z opłacona odpowiedzią.

Fi.Cp41
80 PLN
22693

1922 kartka z Wejherowa 3.11.22 do Gdańska.

Fi.Cp40
15 PLN
22694

1922 kartka z napisem KARTA POCZTOWA długości ponad 98 mm.

Fi.Cp40I
30 PLN
22695

60 PLN
22696

1924 pokwitowanie telegraficzne.

50 PLN
22697

Fi.Cfp I
60 PLN
22698

1925 całostka bez sygnatury.

Fi.Cp42
40 PLN
22699

1925 kartka z Torunia 4.12.25 do Gdańska.

Fi.Cp42
10 PLN
22700

1926 całostka z sygnaturą 534 -5.000.000 -26.

Fi.Cp43I
530 PLN
22701

1926 całostka z sygnaturą 76 z usterką "brak kropki po 26".

Fi.Cp43Is
90 PLN
22702

1926 całostka do korespondencji zagranicznej z usterką "brak kropki po 26".

Fi.Cp45Is
150 PLN
22703

1927 całostka z sygnaturą VII-1927.

Fi.Cp46
55 PLN
22704

Fi.Cp47
130 PLN
22705

1928 całostka z sygnaturą VIII-1928.

Fi.Cp48
470 PLN
22706

1928 całostka z sygnaturą II-1928.

Fi.Cp48
30 PLN
22707

1928 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią bez hasła propagandowego z sygnaturą IV-1928.

Fi.Cp49
150 PLN
22708

1928 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią z hasłem propagandowym.

Fi.Cp49I
290 PLN
22709

1930 całostka z sygnaturą VII-1930.

Fi.Cp48
10 PLN
22710

1931 całostka z hasłem propagandowym F i sygnaturą I-1931.

Fi.Cp48I
130 PLN
22711

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
160 PLN
22712

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
160 PLN
22713

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
160 PLN
22714

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
160 PLN
22715

Fi.Cp50I
180 PLN
22716

Fi.Cp50I
160 PLN
22717

Fi.Cp50I
160 PLN
22718

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
180 PLN
22719

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4 - Mir, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
240 PLN
22720

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
240 PLN
22721

Fi.Cp50IIa
240 PLN
22722

Fi.Cp50IIa
180 PLN
22723

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania.

Fi.Cp50IIa
240 PLN
22724

Fi.Cp50IIa
360 PLN
22725

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 10 - Borysław, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
360 PLN
22726

Fi.Cp50IIa
240 PLN
22727

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
22728

Fi.Cp50IIa
180 PLN
22729

Fi.Cp50IIa
60 PLN