Auction 44. Postal stationery

17090

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
12 PLN
17091

1952 koperta, zakończenie klapy okrągłe, hasło propagandowe F, napis "CENA 95 GR" antykwą.

Fi.Ck18a
55 PLN
17092

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 21c.

Fi.Cp131
10 PLN
17093

Fi.Cp131, 133-134
140 PLN
17094

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21-23.

Fi.Cp132
30 PLN
17095

Fi.Cp132
30 PLN
17096

Fi.Cp132
30 PLN
17098

Fi.Ck17
60 PLN
17099

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 18b, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
17100

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
15 PLN
17101

1956 koperta z sygnaturą V.56.

Fi.Ck20
13 PLN
17102

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
8 PLN
17103

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-144
65 PLN
17105

1957 koperta z sygnaturą III.57.

Fi.Ck24
15 PLN
17106

1957 koperta z sygnaturą III-57.

Fi.Ck24
20 PLN
17107

Fi.Ck24
15 PLN
17108

Fi.Ck24
15 PLN
17109

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
20 PLN
17110

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
17111

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
20 PLN
17112

1958 wycinanki ludowe, sygnatura I.58.

Fi.Cp150
10 PLN
17113

1958 "400 LAT POCZTY POLSKIEJ - WYSTAWA" Warszawa P.K.iN. (Pałac Kultury i Nauki), komplet 2 kart z sygnaturą I.58. ostemplowanych okolicznościowo 23.XI.

Fi.Cp150-151
20 PLN
17114

Fi.Cp151
10 PLN
17117

1959 całostka z sygnaturą V.59.

Fi.Cp169a
10 PLN
17118

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat-PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp.170
20 PLN
17119

Fi.Ck32
12 PLN
17120

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
15 PLN
17122

Fi.Cp179b
70 PLN
17123

1960 V Międzynarodowe Targi Książki.

Fi.Cp187
10 PLN
17124

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańska z napisem "ŻURAW", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp188-204
300 PLN
17125

1961 koperty czyste, rocznik - 3 sztuki.

Fi.Ck33-35
40 PLN
17127

1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, czyste.

Fi.Cp205
380 PLN
17128

Fi.Cp205s/a-d
120 PLN
17129

1961 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanym, komplet czystych kart; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp209a, b
40 PLN
17131

Fi.Cp210b, c
30 PLN
17132

1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart.

Fi.Cp219-220
30 PLN
17134

1963 koperty czyste, rocznik - 2 sztuki.

Fi.Ck36-37
17 PLN
17135

1963 800-lecie Miechowa, całostka z przesuniętym drukiem barw najlepiej widocznym na herbie na znaku opłaty.

Fi.Cp225
50 PLN
17136

1963 statek skandynawski, całostka z sygnaturą VI.64 i hasłem propagandowym 57.

Fi.Cp233
10 PLN
17137

1963 statek skandynawski, całostka z sygnaturą VI.64 i hasłem propagandowym 58.

Fi.Cp233
10 PLN