The new auction will start soon

Auction 41. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
22583

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 73 pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.35 B2
Mi.34 
400 PLN
22584

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 8, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.36
Mi.35 
140 PLN
SOLD
22585

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 87, pozostałości dwóch podlepek, gwarancja Jungjohann i z oznaczeniem Schmutz.

Fi.36
Mi.35 
550 PLN
22586

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 97, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.36
Mi.35 
400 PLN
22587

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej poz. 2, niewielkie ślady po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.36
Mi.35 
650 PLN
22588

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.95 "górny szpic S ścięty", gwarancja Mikstein, Gryżewski.

Fi.36 B
Mi.35 
800 PLN
22589

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.36B1
Mi.35 
800 PLN
22590

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 65, gwarancja Schmutz.

Fi.37II
Mi.36 
3 500 PLN
22591

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal., na podlepce, gwarancja Mikstein.

Fi.38
Mi.48 
15 PLN
22592

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein.

Fi.38
Mi.48 
25 PLN
SOLD
22593

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Miszczak.

Fi.38
Mi.48 
15 PLN
22594

1919 wydanie krakowskie, znaczek z usterką wyrostek przy lewej nóżce A w POCZTA, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48 
20 PLN
22595

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 56, gwarancja Mikulski.

Fi.39a
Mi.37 
700 PLN
22596

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 44, duża podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.39a
Mi.37 
900 PLN
SOLD
22597

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formą IIB z błędem na poz.68 "przerwana poprzeczka w drugim A", sygnatura firmowa K.de Julien, gwarancja, sygnatura i opis Mikstein.

Fi.39a B
Mi.37 
1 800 PLN
22598

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 90, gwarancja Schmutz.

Fi.40
Mi.38 
50 PLN
SOLD
22599

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 19, gwarancja Schmutz.

Fi.40
Mi.38 
50 PLN
SOLD
22600

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędami na poz.11 "uszkodzone litery P, O i C w POCZTA, oraz P i O w POLSKA", gwarancja i opis Gryżewski.

Fi.40 B
Mi.38 
120 PLN
SOLD
22601

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.40 B2
Mi.38 
160 PLN
22602

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 54, gwarancja Schmutz.

Fi.41
Mi.39 
35 PLN
22603

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 57, ślady po dużej podlepce, gwarancja Schmutz.

Fi.41
Mi.39 
40 PLN
22604

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 74, gwarancja Schmutz.

Fi.41
Mi.39 
40 PLN
22605

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.84/95, w ładnym stanie, usterki: na poz.84 "haczyk u góry litery S", a na poz.85 "S ścięte u góry", gwarancja Mikstein, sygnatura i opis Kronenberg.

Fi.41
Mi.39 
480 PLN
22606

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 13, gwarancja Schmutz.

Fi.41
Mi.39 
40 PLN
22607

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.20, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.41
Mi.39 
90 PLN
SOLD
22608

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 26, gwarancja Schmutz.

Fi.41
Mi.39 
70 PLN
SOLD
22609

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 42, gwarancja Schmutz.

Fi.41
Mi.39 
40 PLN
22610

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 19, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.41
Mi.39 
80 PLN
SOLD
22611

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 36, gwarancja.

Fi.41
Mi.39 
40 PLN
22612

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 27, gwarancja Kronenberg, Landre.

Fi.41
Mi.39 
40 PLN
22613

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.16, z błędem "rozbite P w POLSKA", sygnatury firmowe, gwarancja Mikstein, Gryżewski z opisem pozycji Schmutz.

Fi.41
Mi.39 
60 PLN
22614

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 21, gwarancja Schmutz.

Fi.41
Mi.39 
40 PLN
22615

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", praktycznie postfrisz, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.41B1
Mi.39 
50 PLN
22616

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.41 B1
Mi.39 
30 PLN
22617

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.34 "cienkie Z", gwarancja i opis Mikstein, Miszczak.

Fi.41 B1
Mi.39 
140 PLN
22618

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Ryblewski.

Fi.41 B1
Mi.39 
50 PLN
22619

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.41 B3
Mi.39 
80 PLN
SOLD
22620

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 91, gwarancja Schmutz.

Fi.42
Mi.40 
25 PLN
22621

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 68, gwarancja Schmutz.

Fi.42
Mi.40 
20 PLN
22622

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 28, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.42
Mi.40 
40 PLN
SOLD