The new auction will start soon

Auction 41. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
22543

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, lekko zmatowiony, ledwo widoczny ślad po podlepce, ładny stan, gwarancja.

Fi.27b
Mi.26 
400 PLN
22544

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze szaroniebieskim, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.27b
Mi.26 
160 PLN
22545

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 50 z brzegowym uszkodzeniem nadruku "uszkodzony orzeł", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.28 B10
Mi.27 
80 PLN
22546

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 30 z brzegowym uszkodzeniem nadruku "zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.28 B10
Mi.27 
40 PLN
22547

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak prawego ramienia T", rzadkie, gwarancja Mikulski.

Fi.28No B11
Mi.27K 
1 000 PLN
22548

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.29
Mi.28 
15 PLN
22549

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.29
Mi.28 
30 PLN
22550

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.29
Mi.28 
80 PLN
22551

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.29
Mi.28 
30 PLN
22552

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.29
Mi.28 
30 PLN
22553

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku - brak liter ZTA, gwarancja Jungjohann.

Fi.29 B9
Mi.28 
35 PLN
22554

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, załamanie na prawym górnym brzegu, gwarancja.

Fi.29K
Mi.28K 
200 PLN
SOLD
22555

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 89, bardzo duża podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.30
Mi.29 
1 000 PLN
22556

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", praktycznie niewidoczny ślad po podlepce, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.30B1
Mi.29 
2 000 PLN
22557

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.25 "cienkie Z", w bardzo ładnym stanie, prawie niewidoczny cień śladu po podlepce, gwarancja i opis Sutclife, Schmutz.

Fi.30 B1
Mi.29 
2 000 PLN
22558

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein.

Fi.30 B1
Mi.29 
1 750 PLN
22559

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 48, bardzo ładny stan, gwarancja Jungjohann i z oznaczeniem Schmutz.

Fi.31
Mi.30 
1 100 PLN
22560

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędami na poz.31 "uszkodzone litery "P w POCZTA, oraz P i O w POLSKA", kilka drobnych pęknięć na gumie, sygnatura firmowa Marwiński, gwarancja i opis pozycji Mikstein.

Fi.31 B
Mi.30 
1 400 PLN
22561

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 46 - uszkodzone PP, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32I
Mi.31 
70 PLN
SOLD
22562

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 74, pozostałości dużej podlepki, gwarancja Kronenberg.

Fi.32I
Mi.31 
120 PLN
22563

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 38, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31 
500 PLN
22564

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 15, duże podlepki, gwarancja Schmutz.

Fi.32II
Mi.31 
180 PLN
22565

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem drugą formą poz.5, gwarancja i opis Jungjohann BPP.

Fi.32II
Mi.31 
250 PLN
22566

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 8, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31 
240 PLN
22567

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 33, gwarancja Schmutz.

Fi.32II
Mi.31 
150 PLN
22568

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.100 "A jak Ą", w bardzo ładnym stanie, gwarancja Mikstein, z opisem Miszczak.

Fi.33
Mi.32 
2 800 PLN
22569

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I poz. 48, gwarancja Schmutz.

Fi.33
Mi.32 
1 000 PLN
22570

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 40, gwarancja.

Fi.33
Mi.32 
1 100 PLN
22571

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 61, gwarancja Kronenberg.

Fi.33
Mi.32 
1 100 PLN
22572

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.80, ładny stan, bardzo lekki ślad po podlepce, sygnatura firmowa Philatelia Kraków, sygnatura SM gwarancja i opis Mikstein.

Fi.33
Mi.32 
1 200 PLN
22573

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.44 "cienkie Z", ładny stan, sygnatura SM gwarancja i opis Mikstein.

Fi.33 B1
Mi.32 
1 800 PLN
22574

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 11, gwarancja Schmutz.

Fi.34
Mi.33 
320 PLN
SOLD
22575

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.24 "cienkie Z", piękny stan, gwarancje i opisy Landre, Schmutz.

Fi.34 B1
Mi.33 
500 PLN
22576

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 5 z błędem "cienkie Z", praktycznie postfrisch - cień po podlepce, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.34 B1
Mi.33 
240 PLN
22577

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 42, gwarancja.

Fi.35
Mi.34 
60 PLN
SOLD
22578

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 70, gwarancja Schmutz.

Fi.35
Mi.34 
310 PLN
SOLD
22579

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 75, gwarancja Schmutz.

Fi.35
Mi.34 
250 PLN
SOLD
22580

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 39, znaczek bez gumy, gwarancja Miszczak.

Fi.35
Mi.34 
50 PLN
SOLD
22581

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.35 B1
Mi.34 
70 PLN
22582

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 41 z błędem "otwarte O w POLSKA", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.35B10
Mi.34 
240 PLN