The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 40. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
16757

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
200 PLN
16758

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann.

Fi.22b
Mi.22b 
400 PLN
16759

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z fioletowym nadrukiem z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b 
400 PLN
16760

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b 
430 PLN
16761

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikstein, Kalinowski.

Fi.22b
Mi.22b 
420 PLN
16762

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, gwarancja Ryblewski.

Fi.22b
Mi.22b 
400 PLN
16763

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Miszczak.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
1 000 PLN
16764

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, naturalne fałdy w papierze, gwarancja Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
800 PLN
16765

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 31 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
1 200 PLN
16766

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikulski.

Fi.22b No
Mi.22b K 
1 000 PLN
16767

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
25 PLN
SOLD
16768

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
10 PLN
16769

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 12 1/2, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Mikulski.

Fi.23a
Mi.23A 
30 PLN
16770

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
40 PLN
16771

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11.5/11.5 z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23a
Mi.23B 
100 PLN
16772

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
30 PLN
16773

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z błędem "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja.

Fi.23a B
40 PLN
16774

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
170 PLN
16775

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
240 PLN
16776

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Gryżewski, Danowski.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
240 PLN
16777

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2, gwarancja Danowski.

Fi.23b
Mi.23B 
45 PLN
SOLD
16778

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja.

Fi.23No
Mi.23K 
400 PLN
16779

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.23No
Mi.23K 
200 PLN
16780

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
240 PLN
16781

1918 drugie wydanie lubelskie, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
15 PLN
16782

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
50 PLN
16783

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
20 PLN
SOLD
16784

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
10 PLN
16785

1918 drugie wydanie lubelskie, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
20 PLN
16786

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Miszczak.

Fi.24
Mi.24 
15 PLN
16787

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał w połowie zamiast na dole znaczka, bardzo lekki ślad po podlepce, sygnowany Saliker, gwarancja Schmutz.

Fi.24 Mk
600 PLN
16788

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej, poz 38 i 33, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.24Ndw
Mi.24 
450 PLN
16789

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem podwójnym normalnym i odwróconym na stronie gumowanej, gwarancja.

Fi.24Ndwo
Mi.24 
2 000 PLN
16790

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.24No
Mi.24K 
150 PLN
16791

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.24No
Mi.24K 
150 PLN
16792

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Gryżewski, Danowski.

Fi.24No
Mi.24K 
150 PLN
16793

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.24No
Mi.24K 
70 PLN
SOLD
16794

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
35 PLN
16795

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.25a
Mi.25I 
25 PLN
16796

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. ze skośnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.25a
35 PLN