16757 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22b |
| 200 PLN | |
16758 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN | |
16759 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z fioletowym nadrukiem z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN | |
16760 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 430 PLN | |
16761 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikstein, Kalinowski. | Fi.22b Mi.22b |
| 420 PLN | |
16762 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, gwarancja Ryblewski. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN | |
16763 |
| 1 000 PLN | |
16764 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, naturalne fałdy w papierze, gwarancja Schmutz. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 800 PLN | |
16765 |
| 1 200 PLN | |
16766 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikulski. | Fi.22b No Mi.22b K |
| 1 000 PLN | |
16767 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 25 PLN SOLD | |
16768 |
| 10 PLN | |
16769 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 12 1/2, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Mikulski. | Fi.23a Mi.23A |
| 30 PLN | |
16770 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 40 PLN | |
16771 |
| 100 PLN | |
16772 |
| 30 PLN | |
16773 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z błędem "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja. | Fi.23a B |
| 40 PLN | |
16774 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 170 PLN | |
16775 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 240 PLN | |
16776 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Gryżewski, Danowski. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 240 PLN | |
16777 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2, gwarancja Danowski. | Fi.23b Mi.23B |
| 45 PLN SOLD | |
16778 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.23No Mi.23K |
| 400 PLN | |
16779 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja. | Fi.23No Mi.23K |
| 200 PLN | |
16780 |
| 240 PLN | |
16781 |
| 15 PLN | |
16782 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 50 PLN | |
16783 |
| 20 PLN SOLD | |
16784 |
| 10 PLN | |
16785 |
1918 drugie wydanie lubelskie, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
16786 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Miszczak. | Fi.24 Mi.24 |
| 15 PLN | |
16787 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał w połowie zamiast na dole znaczka, bardzo lekki ślad po podlepce, sygnowany Saliker, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mk |
| 600 PLN | |
16788 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej, poz 38 i 33, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.24Ndw Mi.24 |
| 450 PLN | |
16789 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem podwójnym normalnym i odwróconym na stronie gumowanej, gwarancja. | Fi.24Ndwo Mi.24 |
| 2 000 PLN | |
16790 |
| 150 PLN | |
16791 |
| 150 PLN | |
16792 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Gryżewski, Danowski. | Fi.24No Mi.24K |
| 150 PLN | |
16793 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja. | Fi.24No Mi.24K |
| 70 PLN SOLD | |
16794 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 35 PLN | |
16795 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski. | Fi.25a Mi.25I |
| 25 PLN | |
16796 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. ze skośnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.25a |
| 35 PLN | |