Auction 40. Postal stationery

20658

1967 koperta lotnicza (Ptasie pióro), sygnatura (I.68), na odwrocie niewielkie naturalne wtrącenie w papierze.

Fi.Ck45
25 PLN
20659

1968 karty pocztowe czyste, rocznik - 43 sztuki (w tym dodatkowo 395I).

100 PLN
20660

1969 karty pocztowe czyste, rocznik - 24 sztuki.

52 PLN
20661

1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot", sygnatura (I.69).

Fi.Ck47
10 PLN
20662

1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot" - kolor granatowy przesunięty w dół, gwarancja; temat - LOTNICTWO.

Fi.Ck47t
100 PLN
20663

1969 koperty czyste, rocznik - 2 sztuki.

Fi.Cp47-48
20 PLN
20664

1970 karty pocztowe czyste, rocznik - 43 sztuk.

75 PLN
20665

1970 karta z prywatnym dodrukiem - "Ogólnopolskie sympozjum filatelistyczne poświęcone W.I.Leninowi/ spotkanie klubu zainteresowań PZF ruch robotniczy - Kraków 18.X.1970", ostemplowana okolicznościowo 18.X w Krakowie.

Fi.Cp460
15 PLN
20666

1970 koperty czyste, rocznik - 4 sztuki.

Fi.Cp49-52
30 PLN
20667

1971 karty pocztowe czyste, rocznik - 45 sztuk.

73 PLN
20668

1971 koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, przesłana 2.V.1974 do USA; koperta nie była w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy.

Fi.Ck54
220 PLN
20669

1971 koperty odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, podstawowa i z okolicznościowym dodrukiem Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna, czyste.

Fi.Cp53, 53I
30 PLN
20670

1972 karty pocztowe czyste, rocznik - 40 sztuk.

76 PLN
20671

1972 koperty (Kopernik) - kompletny rocznik 2 sztuki, czyste.

Fi.Ck55-56
20 PLN
20672

Fi.Cp527
20 PLN
20673

1973 karty pocztowe czyste, rocznik - 40 sztuk.

88 PLN
20674

1973 koperty czyste, rocznik - 3 sztuki.

Fi.Ck57-59
20 PLN
20675

1973 koperta z sygnaturą VI.73.

Fi.Ck59
25 PLN
20676

1973 koperta lotnicza ŚWF "Polska 73", sygnatura (VI.74).

Fi.Ck59
30 PLN
20677

1973 koperta lotnicza ŚWF "Polska 73", sygnatura (IX.74).

Fi.Ck59
25 PLN
20678

1973 koperta lotnicza VII Światowa Wystawa Filatelistyczna "Polska 73" z rzadką sygnaturą VI.73, czysta.

Fi.Ck59
20 PLN
20679

1973 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna/ Warszawa - Moskwa 73/ 23-30 XI 1973 r.", na odwrocie okolicznościowy tekst.

Fi.Cp578
10 PLN
20680

1973 Rok Nauki Polskiej - Kazimierz Gzowski, karta z usterką "kółeczko pod wyrazem KANADZIE".

Fi.Cp589
40 PLN
20681

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk.

70 PLN
20682

1975 karty pocztowe czyste, rocznik - 23 sztuki (w tym dodatkowo 635I).

76 PLN
20683

1975 koperta 30-lecie Zjednoczenia "Mostostal", czysta.

Fi.Ck60
5 PLN
20684

1977 karty pocztowe czyste, rocznik - 28 sztuk.

45 PLN
20685

1977 Orzeł z Sali Audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, sygnatura (XII.77).

Fi.Ck62
10 PLN
20686

1977 koperta orzeł z Sali Audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, czysta.

Fi.Ck62
5 PLN
20687

1979 karty pocztowe czyste, rocznik - 26 sztuk.

39 PLN
20688

1979 koperta ze znakiem opłaty rzeźba "Pokój", czysta.

Fi.Ck63
5 PLN
20689

1980 karty pocztowe czyste, rocznik - 35 sztuk.

80 PLN
20690

1980 koperty czyste, rocznik - 3 sztuki.

Fi.Ck64-66
15 PLN
20691

1981 koperta Fryderyk Chopin 2,50 (3) zł, czysta.

Fi.Ck67
10 PLN
20692

1982 koperty czyste, rocznik - 4 sztuki.

20 PLN
20693

1982 karty pocztowe czyste, rocznik - 15 sztuk.

30 PLN
20694

1982 koperta z prywatnym dodrukiem - "45 międzynarodowy zlot campingu i caravaningu Łeba '84 POLSKA/ 1964-1984 XX lat PFC".

Fi.Ck69
30 PLN
20695

1983 karty pocztowe czyste, rocznik - 43 karty.

85 PLN
20696

1983 koperty czyste, rocznik - 5 sztuk.

Fi.Ck72-76
25 PLN
20697

1983 karta o sygnaturze (1984r.) z prywatnym dodrukiem - "Narada konsultacyjna/ Prezesów Stowarzyszeń/ Czerwonego Krzyża/ i Czerwonego Półksiężyca/ krajów socjalistycznych i zaprzyjaźnionych/ Warszawa 1986"; ostemplowana okolicznościowo 8.IX w Warszawie; temat - CZERWONY KRZYŻ, CZERWONY PÓŁKSIĘŻYC.

Fi.Cp824
30 PLN