The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 40. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
20538

1921 całostka do obrotu krajowego.

Fi.Cp38
30 PLN
20539

1921 kartka wydania obiegowego "orzeł na tarczy barkowej".

Fi.Cp39II
45 PLN
SOLD
20540

1921 kartka wydania obiegowego "orzeł na tarczy barkowej".

Fi.Cp40I
40 PLN
20541

1921 podwójna kartka wydania obiegowego "orzeł na tarczy barkowej" z opłacona odpowiedzią.

Fi.Cp41
80 PLN
20542

1923 kartka pocztowa wydana przez pocztę bez wydrukowanego znaku opłaty ze względu na hiperinflację.


60 PLN
20543

1923 pokwitowanie telegraficzne.

Fi.Ct 8
50 PLN
20544

1924 pokwitowanie telegraficzne.


50 PLN
20545

1925 kartka z Torunia 4.12.25 do Gdańska.

Fi.Cp42
10 PLN
20546

1930 karta propagandowa Polskiego Związku Turystycznego w Krakowie z widokiem schroniska na hali Gąsienicowej.


50 PLN
20547

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32 - Orłowo Morskie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania.

Fi.Cp50IIa
360 PLN
20548

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 - Gniezno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
320 PLN
20549

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 27 - Hel, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
20550

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 10 - Borysław, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
360 PLN
20551

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
SOLD
20552

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
20553

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
240 PLN
20554

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 - Dziewczęta z Krobi, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
280 PLN
20555

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9 - Toruń, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
320 PLN
20556

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
20557

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
20558

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
280 PLN
20559

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 30 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania.

Fi.Cp50IIa
240 PLN
20560

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
280 PLN
20561

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
SOLD
20562

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4 - Mir, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
240 PLN
20563

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 13 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
240 PLN
20564

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 16 - Gdynia, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
160 PLN
SOLD
20565

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 28 - Czarnohora, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania.

Fi.Cp50IIa
360 PLN
20566

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania.

Fi.Cp50IIa
240 PLN
20567

1932 druk w sprawach żywnościowych z sygnaturą VII-1932.


10 PLN
20568

1932 druk w sprawach żywnościowych, lekkie złamanie w dolnym lewym rogu.

Fi.Cp54
20 PLN
20569

1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13.

Fi.Cp55
20 PLN
20570

1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 9.

Fi.Cp55
20 PLN
20571

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym J.

Fi.Cp59
20 PLN
SOLD
20572

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą III-1934 i hasłem propagandowym I.

Fi.Cp59
20 PLN
20573

1934 pięć kartek kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: VIII-1935 I, VIII-1935 J, VIII-1934 J, VIII-1934 H, XI-1932 F, jedna kartka - pierwsza widoczna na ilustracji nieznacznie uszkodzona z lewej strony.

Fi.Cp64
40 PLN
20574

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19.

Fi.Cp68
25 PLN
20575

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 20.

Fi.Cp68
25 PLN
20576

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 3.

Fi.Cp68
25 PLN
20577

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 16.

Fi.Cp68
25 PLN