12288 |
1933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna. | Fi.260 Mi.281 |
| 70 PLN | |
12289 |
1933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu. | Fi.260 Mi.281 |
| 45 PLN SOLD | |
12290 |
1933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek ze stemplem okolicznościowej wystawy. | Fi.260 Mi.281 |
| 20 PLN SOLD | |
12291 |
1933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu - widok ratusza i pomnik Mikołaja Kopernika, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu W.II.D - trąbki w dół (Fi.110.-), na wycinku ze stemplem okolicznościowym. | Fi.260D Mi.281 |
| 80 PLN | |
12292 |
1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna, znaczek za 60(+40) gr. z bardzo rzadkim - W.II.D położeniem znaku wodnego. | Fi.260D Mi.281Y |
| 100 PLN | |
12293 |
1933 karnet - "II WSZECHPOLSKA WYSTAWA FILATELISTYCZNA W TORUNIU", znaczek z rzadkim położeniem znaku wodnego - W.II.G (trąbki w górę). | Fi.260G Mi.281 |
| 120 PLN | |
12294 |
1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, czworoblok. | Fi.261 Mi.282 |
| 200 PLN | |
12295 |
1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza. | Fi.261 Mi.282 |
| 50 PLN | |
12296 |
1933 400 rocznica śmierci Wita Stwosza. | Fi.261 Mi.282 |
| 75 PLN | |
12297 |
1933 400 rocznica śmierci Wita Stwosza, znaczek czysty. | Fi.261 Mi.282 |
| 60 PLN | |
12298 |
1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, znaczek w oficjalnym karnecie Ministerstwa Poczt i Telegrafów. | Fi.261 Mi.282 |
| 600 PLN | |
12299 |
1933 250 rocznica wiktorii wiedeńskiej. | Fi.262 Mi.283 |
| 160 PLN | |
12300 |
1933 250. rocznica wiktorii wiedeńskiej. | Fi.262 Mi.283 |
| 100 PLN | |
12301 |
1933 250. rocznica bitwy pod Wiedniem, niewielka podlepka. | Fi.262 Mi.283 |
| 40 PLN SOLD | |
12302 |
1933 20 gr. frankatura mechaniczna H7 Związku Kopalń Górnośląskich "ROBUR", karta firmowa wysłana 28.X z Katowic do Kielc, doskonałej jakości odbitka frankatury; całość w bardzo dobrym stanie zachowania. | |
| 25 PLN | |
12303 |
1933 WILEŃSZCZYZNA - POSTAWY - część na odpowiedź podwójnej karty pocztowej wysłana 24.II z miejscowości Postawy do Baranowicz, znak opłaty unieważniony datownikiem z wyróżnikiem "d"; bardzo dobry stan zachowania; z kolekcji G.Hahne. | Fi.Cp74A |
| 80 PLN | |
12304 |
1934 wydanie przedrukowe, znaczek z błędem "przecinek zamiast kropki". | Fi.171s Mi.292II |
| 50 PLN | |
12305 |
1934 polecona kartka lotnicza ze stemplem, znaczkami i winietką okolicznościową z okazji Wszechsłowiańskiej Wystawy Filatelistycznej w Katowicach. | Fi.220, 264-5 Mi.228, 285-6 |
| 200 PLN | |
12306 |
1934 sądowy list polecony z Ostrowa Mazowieckiego 3.XII.34. | Fi.251, 270 Mi.272, 291 |
| 35 PLN | |
12307 |
1934 list polecony z Siedlec 20.8.34 do Warszawy. | Fi.258 Mi.279 |
| 30 PLN | |
12308 |
1934 Zwycięzcy Challenge'u - Żwirko i Wigura, znaczek z rzadkim - W.II.P, położeniem znaku wodnego, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.259P Mi.280Y |
| 2 200 PLN | |
12309 |
1934 kartka z Wszechsłowiańskiej Wystawy Filatelistycznej w Warszawie 9.V.34 z kasownikiem okolicznościowym. | Fi.264 Mi.285 |
| 250 PLN | |
12310 |
1934 I Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna, gwarancja Schmutz. | Fi.264-5 Mi.285-6 |
| 380 PLN | |
12311 |
1934 Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna, gwarancja Schmutz. | Fi.264-5 Mi.285-6 |
| 380 PLN | |
12312 |
| 100 PLN SOLD | |
12313 |
1934 Wystawa Filatelistyczna - Katowice 1934, seria kasowana okolicznościowo na wycinkach, znaczek za 30 gr. z bardzo rzadkim - W.II.L położeniem znaku wodnego (Fi.570.-), gwarancja Schmutz. | Fi.264-65 Mi.285-86 |
| 400 PLN | |
12314 |
| 1 000 PLN | |
12315 |
| 120 PLN | |
12316 |
1934 Wystawa Filatelistyczna - Katowice 1934, seria kasowana z oryginalnego obiegu pocztowego, gwarancja. | Fi.264-65 Mi.285-86 |
| 250 PLN | |
12317 |
1934 I Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna w Katowicach, znaczek za 30 gr. ze znakiem wodnym w położeniu IIP na liście polecony wysłany 10.V z terenu wystawy do Warszawy, kasownik odbiorczy na odwrocie; gwarancja. | Fi.265P, 264, 252 Mi.286, 285, 273&nbs |
| 200 PLN | |
12318 |
1934 20-lecie wymarszu Legionów, seria. | Fi.266-7 Mi.287-8 |
| 35 PLN | |
12319 |
1934 Międzynarodowy Turniej Lotniczy Challenge. | Fi.268-69 Mi.289-90 |
| 250 PLN | |
12320 |
1934 Międzynarodowy Turniej Lotniczy Challenge, seria czysta, gwarancja. | Fi.268-69 Mi.289-90 |
| 80 PLN | |
12321 |
| 60 PLN | |
12322 |
1934 międzynarodowy turniej lotniczy Challenge, seria. | Fi.268-9 Mi.289-90 |
| 80 PLN | |
12323 |
1934 Międzynarodowy Turniej Lotniczy Challenge, znaczek za 30 gr. z nadrukiem grubości 0,8 zamiast 0,6 mm, bardzo rzadki, ex-Grabowski, gwarancja Schmutz. | Fi.269 Mi.290 |
| 350 PLN | |
12324 |
1934 międzynarodowy turniej lotniczy Challenge, fałszerstwo nadruku. | Fi.269FFi Mi.290False |
| 20 PLN | |
12325 |
1934 wydanie przedrukowe, podstawowa seria. | Fi.270-2 Mi.291-3 |
| 100 PLN | |
12326 |
1934 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem offsetowym w kolorze szaroniebieskim, niewielka podlepka, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.270Ib Mi.291A |
| 80 PLN | |
12327 |
1934 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem offsetowym, niewielki naturalny ubytek w gumie, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.270Ib Mi.291IA |
| 90 PLN | |