Auction 39. Town postage 1914-1918

11039

1918 Przedbórz, znaczek II wydania, gwarancja Schmutz.

Fi.3A
130 PLN
11040

Fi.5A
120 PLN
11041

Fi.6A
120 PLN
11042

1918 Przedbórz, III wydanie, czysta seria cięta na podlepkach, gwarancja.

Fi.7-10A
Mi.7-10B
220 PLN
11043

Fi.7-10B
Mi.7-10A
100 PLN
11044

1918 Przedbórz, IV wydanie, czysta seria ząbkowana na podlepkach, gwarancja.

Fi.11-4B
Mi.11-4A
60 PLN
11045

1918 Przedbórz, V wydanie, seria cięta, niegumowana - tak wydano część nakładu, gwarancja Brajer,

Fi.15-18A
Mi.15-18B
30 PLN
11046

1918 Przedbórz, seria V wydania, gwarancja Schmutz.

Fi.15-18B
10 PLN
11047

1918 Przedbórz, seria V wydania bez gumy, gwarancja Rachmanow, Ryblewski lub Schmutz.

Fi.15-8A
10 PLN
11048

1918 Przedbórz, seria V wydania, znaczek za 15 hal. bez gumy, gwarancja Krawczyk lub Schmutz.

Fi.15-8B
10 PLN
11049

70 PLN
11050

1918 Przedbórz, znaczek opłaty skarbowej VIII wydania za 5 hal., od znaczków opłaty odróżnia się krzyżykami zamiast kropek przy dacie.

50 PLN
11051

1918 Warszawa, karta pocztowa wysłana 9.II z Łodzi, "10 FENYGÓW" - fioletowy stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania; doskonały stan zachowania.

Fi.13b
50 PLN
11052

1918 Warszawa, zezwolenie na zakup ziemniaków ważne w okresie 28.X.1918-31.III.1919 !!! wydanie na papierze ze znakiem wodnym (wzory geometryczne); bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN
11053

1918 Warszawa, list z Częstochowy, stempel opłaty doręczeniowej poczty miejskiej.

25 PLN
11054

1918 Żarki, I wydanie, czysta seria w pięknym stanie (wycena na podlepkach Mi.270 euro), przedwojenna sygnatura, gwarancja.

Fi.1-3
280 PLN
11055

1918 Żarki, II wydanie, czysta seria przedrukowa w pięknym stanie (wycena na podlepkach Mi.360 euro), przedwojenna sygnatura Goy, gwarancja Mikstein.

Fi.4-6
450 PLN
11056

1918 Żarki, seria wydania przedrukowego, gwarancja Schmutz.

Fi.4-6
200 PLN
11057

1918 Żarki, II wydanie, czysta seria przedrukowa (Mi.360 euro), przedwojenne sygnatury, gwarancja.

Fi.4-6
200 PLN
11058

Fi.4-6a
200 PLN
11059

1918 Żarki, znaczek z podwójnym nadrukiem, podniesiona gwarancja Schmutz.

Fi.4aNp
200 PLN
11060

1918 Żarki, znaczek z podwójnym nadrukiem, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.4aNp
200 PLN
11061

1918 Zawiercie, znaczek z nadrukiem kontrolnym, gwarancja Ryblewski, Schmutz.

Fi.2IIa
400 PLN
11062

1919 Chęciny, seria ząbkowana.

80 PLN
11063

1919 Chęciny, znaczek z silnym Abklaschem.

50 PLN
11064

1919 Chęciny, cięta seria.

100 PLN
11065

1919 Chęciny, seria ząbkowana, guma nanoszona pędzlem.

150 PLN
11066

1919 Chęciny, znaczki wydania prywatnego.

50 PLN