The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 38. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
6004

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.19No
Mi.19K 
90 PLN
6005

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikstein.

Fi.19No
Mi.19K 
80 PLN
6006

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ways.

Fi.21
Mi.21 
20 PLN
6007

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.21
Mi.21 
40 PLN
6008

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Falkowski.

Fi.21
20 PLN
6009

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann.

Fi.21
Mi.21 
100 PLN
6010

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, bardzo duże ubytki gumy, gwarancja Ways.

Fi.21
Mi.21 
10 PLN
6011

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.21No
Mi.21K 
150 PLN
6012

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.21No
Mi.21K 
150 PLN
6013

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.21No
Mi.21K 
70 PLN
6014

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
15 PLN
6015

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
10 PLN
6016

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym abklatschem z błędem z poz. 41 "zniekształcony orzeł", gwarancja.

Fi.22a B4
Mi.22b 
170 PLN
6017

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem z poz. 41 "złamany orzeł", dwie podlepki, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.22a B4
Mi.22a 
50 PLN
6018

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem z poz. 41 "złamany orzeł", gwarancja Jungjohann.

Fi.22a B4
Mi.22a 
35 PLN
6019

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski,.

Fi.22aNo
Mi.22aK 
140 PLN
SOLD
6020

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski,.

Fi.22aNo
Mi.22aK 
450 PLN
6021

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann.

Fi.22a No
Mi.22a K 
150 PLN
6022

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, gwarancja Danowski.

Fi.22b
Mi.22b 
300 PLN
SOLD
6023

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem w kolorze fioletowym, sygnatura Dr.C.B., gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b 
250 PLN
6024

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Kwaśniewski,.

Fi.22b
1 600 PLN
6025

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann.

Fi.22b
Mi.22b 
400 PLN
6026

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b 
400 PLN
6027

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Miszczak.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
1 000 PLN
6028

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 31 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
1 200 PLN
6029

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, naturalne fałdy w papierze, gwarancja Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
800 PLN
6030

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikulski.

Fi.22b No
Mi.22b K 
1 000 PLN
6031

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11.5/11.5 z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23a
Mi.23B 
100 PLN
6032

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
40 PLN
6033

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
190 PLN
6034

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
240 PLN
6035

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.23b No
Mi.23B K 
240 PLN
6036

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.23No
Mi.23K 
200 PLN
6037

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja.

Fi.23No
Mi.23K 
400 PLN
6038

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
240 PLN
6039

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jendroszek.

Fi.24
Mi.24 
12 PLN
6040

1918 drugie wydanie lubelskie, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
15 PLN
6041

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
25 PLN
SOLD
6042

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
25 PLN
SOLD
6043

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruku z nadrukami z poz. 21/32, gwarancja i opis uszkodzeń nadruku Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
100 PLN