The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 26. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
19492

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 121 I
150 PLN
19493

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 121 I
150 PLN
19494

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 121 I
150 PLN
19495

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 11, gwarancja.

Fi.Cp 109 II
45 PLN
SOLD
19496

1950 całostka z hasłem 18a i sygnaturą VI.50 i usterką - uszkodzona litera t w słowie fundament, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
19497

1950 całostka z hasłem 21a i sygnaturą VI.50 wadliwie cięta z usterką - kropka nad T w KARTKA, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
19498

1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 23b, gwarancja.

Fi.Cp 110
160 PLN
19499

1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 110
160 PLN
19500

1951 całostka wydania obiegowego.

Fi.Cp 130
10 PLN
19501

1951 całostka z wadliwym przesuniętym cięciem, lekko załamany jeden róg.

Fi.Cp 130
50 PLN
19502

1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą VI.50 i usterką - uszkodzone l w słowie polskiego, gwarancja.

Fi.Cp 125
60 PLN
19503

1951 całostka z hasłem 20b i sygnaturą XI.51 i usterką - uszkodzona litera k w słowie pocisk, gwarancja.

Fi.Cp 125
60 PLN
19504

1951 całostka z hasłem 20b i sygnaturą XI.51 i z usterką - uszkodzone litery ac w słowie podżegaczom, gwarancja.

Fi.Cp 125
60 PLN
19505

1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp 125
25 PLN
19506

1951 całostka z usterką - uszkodzone T w KARTKA, gwarancja.

Fi.Cp 126
35 PLN
19507

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
12 PLN
19508

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
12 PLN
19509

1951 Międzynarodowy Tydzień Młodzieży.

Fi.Cp126
10 PLN
19510

1951 kartka z życzeniami pierwszo majowymi, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp127
10 PLN
19511

1951 Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój.

Fi.Cp128
10 PLN
19512

1951 7. lat Polski Ludowej, ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp129
10 PLN
19513

1951 całostka propagandowa PKO.

Fi.Cp130
10 PLN
19514

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H.

Fi.Ck14ya
30 PLN
19515

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe F.

Fi.Ck14ya
30 PLN
19516

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe E.

Fi.Ck14ya
30 PLN
19517

1952 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe G.

Fi.Ck14xa
27 PLN
SOLD
19518

1952 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe D.

Fi.Ck14xa
30 PLN
19519

1952 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe C.

Fi.Ck14xa
30 PLN
19520

1952 rocznik - komplet 13 pojedynczych kart, w tym po 6 sztuk Cp131 i 133 (6 haseł).

Fi.Cp131, 133-134
120 PLN
19521

1952 Kongres Obrońców Pokoju we Wiedniu, karta z ilustracją autorstwa Jana Marcina Szancera.

Fi.Cp134
12 PLN
19523

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona (!), sygnatura III.52, układ haseł 19-20b.

Fi.Cp132
30 PLN
19524

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona (!), sygnatura III.52, układ haseł 19-23.

Fi.Cp132
30 PLN
19525

1953 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i dwie linie, hasło propagandowe E.

Fi.Ck16Ia1
45 PLN
SOLD
19526

1954 wydanie prowizoryczne, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem typ 2, gwarancja.

Fi.Co 132
150 PLN
19527

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8, gwarancja.

Fi.Cp 136
150 PLN
19528

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, gwarancja.

Fi.Cp 136
120 PLN
19529

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 10, gwarancja.

Fi.Cp 131
200 PLN
19530

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11, gwarancja.

Fi.Cp 136
150 PLN
19531

1955 Światowy Festiwal Młodzieży.

Fi.Cp 140
10 PLN
19532

1955 festiwal młodzieży, całostka.

Fi.Cp 139
10 PLN