The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 26. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
19372

1932 Druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka).

Fi.Cp54
50 PLN
19373

1932 Druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura X-1938.

Fi.Cp53
60 PLN
19374

1932 Druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura VII-1932.

Fi.Cp53
45 PLN
SOLD
19375

1932 orzeł na tle liniowanym, hasło propagandowe F, sygnatura VI-1932.

Fi.Cp51
60 PLN
SOLD
19376

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, 20 gr. karta ilustrowana - Wniebowstąpienie.

Fi.Cp55
70 PLN
19377

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, 20 gr. karta ilustrowana - Zstąpienie do otchłani - diabeł.

Fi.Cp55
70 PLN
19378

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, 20 gr. karta ilustrowana - Chrystus wśród uczonych - głowa jednego z nich (Kallimach).

Fi.Cp55
70 PLN
SOLD
19379

1934 wydanie z wartością dostosowaną do nowej taryfy pocztowej, karta 25 gr., sygnatura IX-1934, wysłana 5.VII.1937 z Warszawy do miejscowości Dobre koło Nieszawy.

Fi.Cp66
70 PLN
19380

1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 18 - Trzy Marie u grobu; karta wysłana 13.I.1935 z Krynicy Zdroju, minimalnie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp63
45 PLN
19381

1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 4 - Hołd trzech króli - jeden z królów; karta wysłana 5.II.1935 z miejscowości Oksa do Kielc.

Fi.Cp63
50 PLN
19382

1934 podwójna całostka o sygnaturze XII-1934, z hasłem propagandowym, wysłana 9.XII.1935 z miejscowości Rubieżewicze.

Fi.Cp65
100 PLN
19383

1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 29 - Chrystus wśród uczonych.

Fi.Cp63
95 PLN
SOLD
19384

1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 22 - Wniebowstąpienie.

Fi.Cp63
80 PLN
SOLD
19385

1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 20 - Opłakiwanie.

Fi.Cp63
145 PLN
SOLD
19386

1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 2 - Boże Narodzenie - Matka Boska.

Fi.Cp63
135 PLN
SOLD
19387

1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 1 - Opłakiwanie - Chrystus i Matka Boska.

Fi.Cp63
80 PLN
SOLD
19388

1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Śląsk - Nowy Bytom "Huta Pokoju", czysta.

Fi.Cp77/11
100 PLN
19389

1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Wnętrze chaty góralskiej, czysta.

Fi.Cp77/13
100 PLN
19390

1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Borysław - Kopalnie nafty, czysta.

Fi.Cp77/26
120 PLN
19391

1937 całostka z ilustracją wnętrza chaty góralskiej.

Fi.Cp 77
100 PLN
19392

1937 całostka z ilustracją Śląsk.

Fi.Cp 77
100 PLN
19393

1937 Koperta lotnicza "Śmigły - Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku.

Fi.Ck9
25 PLN
19394

1937 Gdynia - Dworzec Morski, hasło propagandowe N, sygnatura VI-1938.

Fi.Cp72
36 PLN
SOLD
19395

1937 Gdynia - Dworzec Morski, hasło propagandowe N, sygnatura I-1937.

Fi.Cp72
27 PLN
SOLD
19396

1937 Gdynia - Dworzec Morski, hasło propagandowe M, sygnatura X-1937.

Fi.Cp72
40 PLN
SOLD
19397

1937 Gdynia - Dworzec Morski, hasło propagandowe L, sygnatura I-1937.

Fi.Cp72
40 PLN
SOLD
19398

1937 M/S Piłsudski, 15 gr., hasło propagandowe J, sygnatura XI-1936.

Fi.Cp70
70 PLN
SOLD
19399

1937 M/S Piłsudski, ilustracja nr. 20 - OPATÓW - Brama Warszawska, karta wysłana 12.VII z Krakowa do Warszawy.

Fi.Cp68
50 PLN
19400

1937 Koperta "Belweder" z sygnaturą X-1937, wysłana 20.VIII.1938 z Rabki do Warszawy.

Fi.Ck7
10 PLN
SOLD
19401

1937 Koperta Kazimierz Jagiellończyk, czysta z oryginalnym papierem listowym w środku, na odwrocie minimalne , prawie niewidoczne przebarwienia.

Fi.Ck10
50 PLN
19402

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13.

Fi.Cp77
140 PLN
SOLD
19403

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19.

Fi.Cp77
100 PLN
SOLD
19404

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 3.

Fi.Cp77
180 PLN
SOLD
19405

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 28.

Fi.Cp77
180 PLN
SOLD
19406

1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Gdynia Poczta Główna.

Fi.Cp77
120 PLN
SOLD
19407

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Barok: Berezwecz, przebarwienia.

Fi.Cp86/51
10 PLN
19408

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Gotyk: Orawka, przebarwienia.

Fi.Cp86/60
9 PLN
SOLD
19409

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Juliusz Kossak, przebarwienia.

Fi.Cp86/36
9 PLN
SOLD
19410

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Artur Grottger, przebarwienia.

Fi.Cp86/33
9 PLN
SOLD
19411

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Władysław Stanisław Reymont.

Fi.Cp86/19
35 PLN