Auction 25. Postal stationery

15281

Fi.Cp132
30 PLN
15282

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, niekatalogowany układ haseł 19-18b.

Fi.Cp132
100 PLN
15283

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 20b, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp132
10 PLN
15284

1952 całostka z sygnaturą III.52 i hasłem propagandowym 19-20b.

Fi.Cp132
10 PLN
15285

1952 całostka z sygnaturą II.52 i hasłem propagandowym 18b, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp131
9 PLN
15286

1952 Kongres Obrońców Pokoju.

Fi.Cp134
10 PLN
15287

1953 rocznik - 13 kart, w tym po 6 sztuk Cp135 i 136 (6 haseł).

Fi.Cp135-137
180 PLN
15288

1953 Budownictwo mieszkaniowe, sygnatura II.53, hasło propagandowe 18b.

Fi.Cp136
14 PLN
15289

1953 Nowa Huta, sygnatura II.53, hasło propagandowe 22.

Fi.Cp135
20 PLN
15290

1953 rocznica śmierci Mikołaja Kopernika, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp137
25 PLN
15291

1953 całostka z sygnaturą IX.53 i hasłem propagandowym 23, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp135
9 PLN
15292

Fi.Co 132
150 PLN
15293

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, gwarancja.

Fi.Cp 136
100 PLN
15294

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8, gwarancja.

Fi.Cp 136
150 PLN
15295

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, gwarancja.

Fi.Cp 136
120 PLN
15296

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 10, gwarancja.

Fi.Cp 131
200 PLN
15297

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11, gwarancja.

Fi.Cp 136
150 PLN
15298

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z stemplem typ 13, gwarancja.

Fi.Cp 136
60 PLN
15299

1954 wydanie prowizoryczne, całostka ze stemplem typ 14, gwarancja.

Fi.Cp 131
120 PLN
15300

1954 całostka z sygnaturą VII.53 i hasłem propagandowym 22, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp136
25 PLN
15301

1954 stempel przedrukowy typ 4, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp136
15 PLN
15302

1954 stempel przedrukowy typ 7, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp136
15 PLN
15303

1954 stempel przedrukowy typ 8, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp136
15 PLN
15304

1955 Światowy Festiwal Młodzieży.

Fi.Cp 140
10 PLN
15305

1955 festiwal młodzieży, całostka.

Fi.Cp 139
10 PLN
15306

1955 rocznik - 3 karty.

Fi.Cp138-140
35 PLN
15307

Fi.Cp139-140
50 PLN
15308

Fi.Cp139
10 PLN
15309

1956 całostka wydania prowizorycznego, gwarancja.

60 PLN
15310

1956 całostka ilustrowana wykorzystana jako etykieta do worka pocztowego. Tematyka religijna tej karty nie odpowiadała władzy ludowej, karty wycofano bardzo szybko z obiegu i wykorzystywano do sporządzania etykiet do worków pocztowych, karta uszkodzona przy rozklejaniu, bardzo rzadka, gwarancja.

Fi.Cp 105
900 PLN
15311

1956 całostka z opłaconą odpowiedzią z błędem "miejsee zamiast miejsce".

Fi.Cp144
35 PLN
15312

1956 festiwal sztuki, komplet dwóch całostek.

Fi.Cp 143I, II
18 PLN
15313

1956 Targi Poznańskie, komplet dwóch całostek.

Fi.Cp 142I, II
20 PLN
15314

1956 całostka wydania obiegowego.

Fi.Cp 141
10 PLN
15315

Fi.Cp 117 b
100 PLN
15316

1956 całosta wydania prowizorycznego, gwarancja.

Fi.Cp 117 d
100 PLN
15317

Fi.Cp 117 c
100 PLN
15318

1956 Pomnik M.Kopernika w Warszawie, część karty z opłaconą odpowiedzią, z błędem "miejsee" zamiast "miejsce" w adresie odbiorcy.

Fi.Cp144a
30 PLN
15319

1956 rocznik - 6 kart.

Fi.Cp141-144
65 PLN
15320

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
25 PLN