Auction 25. Postal stationery

15241

1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 15, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp121I
25 PLN
15242

1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie i lekko zaplamiony front klejem - jak na obrazku.

Fi.Cp122
10 PLN
15243

1949 wydanie prowizoryczne, komplet czterech całostek z widokami w różnych barwach.

Fi.Cp 117 a-d
80 PLN
15244

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 121 I
150 PLN
15245

Fi.Cp 121 I
150 PLN
15246

1950 cacłostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 121 I
150 PLN
15247

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 11, gwarancja.

Fi.Cp 109 II
50 PLN
15248

Fi.Cp 124
50 PLN
15249

Fi.Cp 124
50 PLN
15250

1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 23b, gwarancja.

Fi.Cp 110
160 PLN
15251

1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 110
160 PLN
15252

1950 "groszy" typ 8, mieszana frankatura, karta z hasłem propagandowym 18a, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa opłata 15 gr. na odbudowę Warszawy), wysłana 25.I.52 z Poznania.

Fi.Cp124
50 PLN
15253

1950 wydanie obiegowe, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp123
10 PLN
15254

1950 "groszy" typ 23A, mieszana frankatura, karta z hasłem propagandowym 21a, dofrankowana znaczkiem w nowej walucie skasowana okolicznościowo 18.XI.

Fi.Cp124
35 PLN
15255

1951 całostka wydania obiegowego.

Fi.Cp 130
10 PLN
15256

1951 całostka z wadliwym przesuniętym cięciem, lekko załamany jeden róg.

Fi.Cp 130
50 PLN
15257

1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 125
15 PLN
15258

Fi.Cp 125
60 PLN
15259

Fi.Cp 125
60 PLN
15260

Fi.Cp 125
60 PLN
15261

1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp 125
25 PLN
15262

1951 całostka z usterką - uszkodzone T w KARTKA, gwarancja.

Fi.Cp 126
35 PLN
15263

1951 portret B.Bieruta, sygnatura XI.51, hasło propagandowe 18b.

Fi.Cp125
13 PLN
15264

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
12 PLN
15265

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
12 PLN
15266

1951 Międzynarodowy Tydzień Młodzieży.

Fi.Cp126
10 PLN
15267

1951 kartka z życzeniami pierwszo majowymi, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp127
10 PLN
15268

1951 Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój.

Fi.Cp128
10 PLN
15269

1951 7. lat Polski Ludowej, ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp129
10 PLN
15270

1951 całostka propagandowa PKO.

Fi.Cp130
10 PLN
15271

1951 całostka z sygnaturą VI.50 i hasłem propagandowym 20, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp125
9 PLN
15272

1951 całostka z sygnaturą VI.50 i hasłem propagandowym 18a, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp125
10 PLN
15273

Fi.Cp129
10 PLN
15274

1951 portret B.Bieruta, sygnatura XI.51, hasło propagandowe 20a.

Fi.Cp125
13 PLN
15275

Fi.Cp 125
60 PLN
15276

1952 Budownictwo mieszkaniowe, sygnatura V.52, hasło propagandowe 20a.

Fi.131
9 PLN
15277

Fi.Cp134
12 PLN
15278

1952 Budownictwo mieszkaniowe, sygnatura II.52, hasło propagandowe 19.

Fi.Cp131
10 PLN
15279

1952 Budownictwo mieszkaniowe, sygnatura II.52, hasło propagandowe 18b.

Fi.Cp131
9 PLN
15280

1952 Budownictwo mieszkaniowe, sygnatura V.52, hasło propagandowe 21c.

Fi.Cp131
9 PLN