Auction 25. Postal stationery

15121

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą III-1934, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie i pozaginany prawy brzeg.

Fi.Cp59
76 PLN
15122

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 14, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp68
18 PLN
15123

1937 całostka z ilustracją wnętrza chaty góralskiej.

Fi.Cp 77
100 PLN
15124

1937 całostka z ilustracją Śląsk.

Fi.Cp 77
100 PLN
15125

Fi.Ck9
25 PLN
15126

1937 Lwów - Uniwersytet, karta z ilustracją Śląsk - Nowy Bytom "Huta Pokoju".

Fi.Cp76/11
65 PLN
15127

1937 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą VI-1938, na odwrocie ledwie widoczne ślady po dwóch podlepkach.

Fi.Cp74
50 PLN
15128

1937 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym M, ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp72
9 PLN
15129

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 14.

Fi.Cp77
50 PLN
15130

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 11, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp76
13 PLN
15131

1938 całostka z widokiem zespołu ratowniczego PCK.

Fi.Cp 86
150 PLN
15132

1938 całostka z podobizną Fryderyka Chopina.

Fi.Cp 86
180 PLN
15133

1938 całostka z samolotem sanitarnym PCK.

Fi.Cp 86
150 PLN
15134

1938 całostka z widokiem pomnika Mikołaja Kopernika na dziedzińcu Biblioteki Jagiellońskiej.

Fi.Cp 86
150 PLN
15135

1938 całostka z podobizną Marii Skłodowskiej - Curie.

Fi.Cp 86
200 PLN
15136

Fi.Cp 87
400 PLN
15137

1938 wydanie ilustrowane, ilustracja Chopin u Radziwiłła.

Fi.Cp 86
200 PLN
15138

1938 wydanie ilustrowane, Chopin u Radziwiłła.

Fi.Cp 87
600 PLN
15139

1938 całostka z sygnaturą X-1938 z hasłem propagandowym O, kartka z tyłu zapisana!

Fi.Cp 81
10 PLN
15140

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, hasło propagandowe H, sygnatura X-1938.

Fi.Cp81
18 PLN
15141

Fi.Cp78I
15 PLN
15142

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe H, sygnatura VI-1938; znak opłaty w wyjątkowo ciemnym kolorze

Fi.Cp78I
60 PLN
15143

1938 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą II-1939 i hasłem propagandowym T i O, minimalne załamania i ledwie widoczne ślady po podlepkach.

Fi.Cp82
13 PLN
15144

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym I.

Fi.Cp78
10 PLN
15145

1938 całostka z sygnaturą VI-1938, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp79
9 PLN
15146

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp80
10 PLN
15147

1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym H, ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp81
9 PLN
15148

1938 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 60, ledwie widoczne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp87
30 PLN
15149

1938 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 59, ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp86
15 PLN
15150

1938 całostka z sygnaturą X-1938, ledwie widoczne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp83
15 PLN
15151

1939 25 rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów - komplet 32 ilustrowanych całostek.

Fi.Cp88
1 200 PLN
15152

1939 25 rocznica wymarszu legionów, ledwie widoczne ślady po podlepkach na odwrocie.

Fi.Cp88
18 PLN
15153

1944 wydanie przedrukowe, całostka z obrazem Henryka Siemiradzkiego "Chopin u Radziwiła", gwarancja.

Fi.Cp 89
200 PLN
15154

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Marii Skłodowskiej - Curie, gwarancja.

Fi.Cp 89
200 PLN
15155

1944 wydanie prowizoryczne, ilustracja Fryderyk Chopin, gwarancja.

Fi.Cp 89
200 PLN
15156

1944 wydanie prowizoryczne, lekko uszkodzone narożniki.

Fi.Cp89
45 PLN
15157

1945 ilustrowana karta Święto Sportu Śląskiego ostemplowana okolicznościowo 16.VI w Katowicach.

60 PLN
15158

1945 całostka na papierze szarym.

Fi.Cp 94A
25 PLN
15159

1945 całostka na papierze kremowym u.

Fi.Cp 93
40 PLN
15160

Fi.CfpU4
180 PLN