Auction 17. Postal stationery

4213

1951 kartka z przedrukiem Groszy. Gwarancja.

Fi.Cp 124
60 PLN
4214

1951 całostka z okazji 7 rocznicy powstania Polski Ludowej.

Fi.Cp 129
10 PLN
4215

1952 Kongres Obrońców Pokoju we Wiedniu, karta z ilustracją Jana Marcina Szancera, znanego i cenionego plastyka.

Fi.Cp134
25 PLN
4216

1952 Koperty ze znakiem opłaty o rysunku znaczka nr.539 (Bierut) - zestaw 5 sztuk o sygnaturze XI.51 z hasłami propagandowymi D,E,F,G,H, czyste.

Fi.Ck13
60 PLN
4217

1952 koperta z hasłem H i sygnaturą XI.51, błąd uszkodzone R w GR, gwarancja.

Fi.Ck 13
50 PLN
4218

1952 koperta z hasłem C i sygnaturą XI.51.

Fi.Ck 13
10 PLN
4219

1953 Koperta ze znakiem opłaty o rysunku znaczka nr.626 (Elektrownia w Jaworznie), napis "CENA 95 GR" antykwą, hasło propagandowe F, czysta.

Fi.Ck18a
35 PLN
4220

1953 Koperta lotnicza ze znakiem opłaty jak znaczek nr.590 (Samolot nad portem w Gdyni), sygnatura V.52, czysta.

Fi.Ck17
50 PLN
4221

1953 całostka z hasłem 23 i sygnaturą II.52.

Fi.Cp 133
10 PLN
4222

1953 całostka z hasłem 23 i sygnaturą III.53.

Fi.Cp 136
12 PLN
4223

1953 całostka z hasłem 21c i sygnaturą III.53.

Fi.Cp 136
12 PLN
4224

1953 koperta lotnicza.

Fi.Ck 17a
35 PLN
4225

1953 koperta z hasłem G na papierze białym, na odwrocie dwie podlepki.

Fi.Ck 16I
25 PLN
4226

1953 koperta z hasłem H na papierze białym, na odwrocie dwie podlepki.

Fi.Ck 16I
25 PLN
4227

1953 koperta z hasłem F na papierze białym, na odwrocie dwie podlepki.

Fi.Ck 16I
25 PLN
4228

1953 koperta z hasłem E na papierze białym z uszkodzonym E w CENA, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja.

Fi.Ck 16I
60 PLN
4229

1953 koperta z hasłem D na papierze białym z uszkodzonym E w CENA, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja.

Fi.Ck 16I
60 PLN
4230

1953 koperta z hasłem C na papierze białym z uszkodzonym E w CENA, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja.

Fi.Ck 16I
60 PLN
4231

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 16a, gwarancja.

Fi.Cp 136
60 PLN
4232

Fi.Cp 136
60 PLN
4233

1954 wydanie prowizoryczne, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem typ 16b, gwarancja.

Fi.Cp 132
75 PLN
4234

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 16b, gwarancja.

Fi.Cp 136
50 PLN
4235

1954 wydanie prowizoryczne, całostka (na odpowiedź) z nadrukiem typ 19a, gwarancja.

Fi.Cp 132B
50 PLN
4236

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12, gwarancja.

Fi.Cp 136
60 PLN
4237

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z stemplem typ 13, gwarancja.

Fi.Cp 136
60 PLN
4238

1954 koperta z hasłem H na papierze szarobiałym.

Fi.Ck 14
12 PLN
4239

1954 koperta z hasłem F na papierze szarobiałym.

Fi.Ck 14
12 PLN
4240

1954 koperta z hasłem E na papierze białym.

Fi.Ck 14
12 PLN
4241

1954 koperta z hasłem D na papierze białym.

Fi.Ck 14
12 PLN
4242

1954 koperta z hasłem E na papierze y.

Fi.Ck 14
12 PLN
4243

1954 całostka wydania prowizorycznego, rozbity nadruk gr.

Fi.Cp 132B
20 PLN
4244

1954 koperta z hasłem C na papierze x.

Fi.Ck 14
12 PLN
4245

Fi.Cp139-140
50 PLN
4246

1955 całostka z usterką plama na brzuchu syrenki.

Fi.Cp 140
35 PLN
4247

1956 wydanie prowizoryczne, gwarancja.

Fi.117
150 PLN
4248

Fi.117
150 PLN
4249

Fi.117
150 PLN
4250

1956 całostka z opłaconą odpowiedzią z błędem "miejsee zamiast miejsce".

Fi.Cp144
35 PLN
4251

1956 całostka wydania prowizorycznegoz przedrukiem "cena 40 gr" i literą X, krzywo odcięta część na odpowiedź, gwarancja.

Fi.Cp 132A
150 PLN
4252

1956 całostka wydania prowizorycznego z podwójnym nadrukiem, gwarancja.

Fi.Cp 117 d
150 PLN