Auction 17. Postal stationery

4173

1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.47 z nadrukiem typ 7, po bokach minimalne ślady po podklejkach.

Fi.Cp 119 Ix
30 PLN
4174

1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.47 i hasłem 16b na papierze w grubym.

Fi.Cp 119 IIw
30 PLN
4175

1949 całostka wydania prowizorycznego na papierze w grubym.

Fi.Cp 122
25 PLN
4176

1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.48 i hasłem 16b na papierze grubym, ślady po podklejeniu w okolicy znaku opłaty.

Fi.Cp 119 IIw
35 PLN
4177

1949 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ 3, niekatalogowana, gwarancja.

Fi.Cp 117b
120 PLN
4178

1949 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ 5, usterka uszkodzone T w POCZTA, na odwrocie podlepka.

Fi.Cp 112 IIIw
35 PLN
4179

1949 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ 5, usterka uszkodzony napis KARTA, dwie podlepki na odwrocie.

Fi.Cp 112 IIIy
35 PLN
4180

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp 113
40 PLN
4181

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Jana Kasprowicza, nadruk przesunięty.

Fi.Cp 121 I Nd. 14
50 PLN
4182

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Aleksandra Gierymskiego na papierze grubym.

Fi.Cp 121 I Nd. 14
100 PLN
4183

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Stanisława Wyspiańskiego na papierze grubym.

Fi.Cp 121 I Nd.14
100 PLN
4184

1949 wydannie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a.

Fi.Cp 119
25 PLN
4185

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją wielkanocną.

Fi.Cp 110 II a
35 PLN
4186

1950 "groszy" nadruk typu 10, na karcie 109 (Bierut) z hasłem propagandowym - dotychczas niekatalogowany !!! karta czysta; typ 10 nadruku należy do jednego z czterech najrzadszych typów dyrekcyjnych.

Fi.Cp109II
300 PLN
4187

1950 "groszy" typ 8, mieszana frankatura, karta z hasłem propagandowym 19, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa opłata 15 gr. na odbudowę Warszawy), wysłana 26.I.52 z Krynicy.

Fi.Cp124
50 PLN
4188

1950 "groszy" typ 5, nadruk na czystej karcie wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze niebieskim.

Fi.Cp117a
100 PLN
4189

1950 całostka z hasłem 18a.

Fi.Cp 124
12 PLN
4190

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 110 IAb
100 PLN
4191

Fi.Cp 110 IAb
100 PLN
4192

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 18, niekatalogowana, gwarancja.

Fi.Cp 117a
120 PLN
4193

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 23, gwarancja.

Fi.Cp 123
50 PLN
4194

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 23 i hasłem 19, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
4195

1950 całiostka z nadrukiem groszy typ 9 i hasłem 18a, sygnatura VI.50, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
4196

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 11 i hasłem 18a, sygnatura VI.50, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
4197

1950 całostka z zielonym nadrukiem groszy typ 23 i hasłem 19, sygnatura VI.50, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
4198

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 1 i hasłem 21a, sygnatura VI.50, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
4199

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 1 i hasłem 18a, sygnatura VI.50, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
4200

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 16 i hasłem 18a, sygnatura VI.50, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
4201

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 26, hasło 21a, sygnatura VI.50, gwarancja.

Fi.Cp 124
75 PLN
4202

1950 całostka z nadrukiem typ 24 i hasłem 18a z nadrukiem groszy, gwarancja.

Fi.Cp 124
40 PLN
4203

1951 karta do przesyłania życzeń 1-Majowych, skasowana okolicznościowo 30.IV w dniu rozpoczęcia IV Międzynarodowego Wyścigu Pokoju.

Fi.Cp127
30 PLN
4204

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
4205

1951 całostka z hasłem 18b i sygnaturą XI.51, na rogach niewielkie ślady po wkładkach.

Fi.Cp 125
15 PLN
4206

1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturąXI.51, na rogach ślady po wkładkach.

Fi.Cp 125
15 PLN
4207

1951 całosta z hasłem 21b i sygnaturąXI.51, na rogach ślady po wkładkach.

Fi.Cp 125
15 PLN
4208

1951 całostka z hasłem 23 i sygnaturą XI.51, na rogach niewielkie ślady po wkładkach.

Fi.Cp 125
15 PLN
4209

1951 całostka z hasłem 18b i sygnaturą VII.52.

Fi.Cp 125
15 PLN
4210

1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą VII.52, na rogach nieznaczne ślady po wkładkach.

Fi.Cp 125
15 PLN
4211

1951 całostka okolicznościowa.

Fi.Cp 128
10 PLN
4212

1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 125
10 PLN