Auction 17. Pre-stamp period

41

1851 list z Sanoka do Tarnowa.

40 PLN
42

1851 dowód wpłaty przesłany 11.VI z Warszawy do Piotrkowa, ciekawy formularz wydrukowany na papierze ze znakiem wodnym, stempelek zwolnienia od opłaty pocztowej: "Służba Cywilna/ Rządowa", bardzo ładny stan zachowania.

150 PLN
43

1852 list z Kielc ze stemplem Inters Rządowy i POLOGNE.

150 PLN
44

1853 list z Mszany Dolnej ze stemplem Limanowej i Wisznicza na odwrocie.

40 PLN
45

1854 list z Opola.

30 PLN
46

1854 polecony list z Grotkowa.

120 PLN
47

1854 list z Brzostek ze stemplem odbiorczym Tarnowa na odwrocie.

30 PLN
48

1855 list z Buska do Radomia.

80 PLN
49

1857 list z Podgórza do Tarnowa.

30 PLN
50

1857 list z Wadowic.

30 PLN
51

1857 list z Krościenka do Starego Sącza.

35 PLN
52

1857 list z Krzeszowic do Tarnowa.

30 PLN
53

1858 list z Gdowa do Krakowa.

30 PLN
54

1859 list z Miłosławia (Miloslaw) wysłany 28.VI adresowany do Meiningen, na odwrocie kasownik odbiorczy i idealnie zachowana pieczęć lakowa.

60 PLN
55

1860 list z Wadowic ze stemplem odbiorczym Mogilan.

40 PLN
56

1861 list z Gdowa, na dowrocie kasownik odbiorczy Alt Sandec 2/4.

40 PLN
57

1863 list z Wiśnicza do Porąbki przez Brzesko i Bochnię.

40 PLN
58

1863 kwit pocztowy na przeslane do Warszawy 5 rubli srebrem.

80 PLN
59

1863 list z Brzeska do Nowgo Sącza.

30 PLN
60

1864 polecony list z Sambora do Drohobycza.

80 PLN
61

1865 Recepis na list wartościowy.

100 PLN
62

1867 list z Łopatyna do Lwowa.

30 PLN
63

1867 miejscowy list urzędowy.

40 PLN
64

1869 list urzędowy z Mogilna wysłany 15.XI do Trzemeszna, wewnątrz pieczęć urzędu pocztowego (z koroną i trąbką pocztową).

40 PLN
65

1872 recepis nadawczy.

40 PLN
66

1873 recepis nadawczy.

50 PLN
67

1883 list z Nowego Sącza do Tarnowa.

25 PLN
68

1889 List z Piły.

20 PLN