The auction will start on 15.11.2024

Auction 120. Postal stationery

49845

1962 karta z prywatnym dodrukiem - "I Ogólnopolski Zjazd Klubu Filatelistów Olimpijczyków" skasowana pamiątkowo 18.3 w Warszawie.

Fi.Cp209a
80 PLN
49846

Fi.Cp210
280 PLN
49847

1963 100-lecie podpisania Konwencji Genewskich.

Fi.Cp226
15 PLN
49848

1963 statek skandynawski, całostka bez hasła propagandowego i drukiem firmowym na odwrocie, całostki z sygnaturą XII.63 z kompletem ośmiu haseł propagandowych i całostki z sygnaturą VI.64 z kompletem czterech haseł propagandowych.

Fi.Cp233, 233I, 233II
60 PLN
49849

1963 35-lecie PLL "LOT", karta (na górze) bez barwy ciemnozielonej na znaku opłaty, dla porównania dołączono kartę wydrukowaną poprawnie (na dole); czysta w dobrym stanie zachowania; gwarancja z opisem.

Fi.Cp238
800 PLN
49850

Fi.Ck38-40, 38I
50 PLN
49851

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 3 kart (Fi.21.-).

Fi.Cp244-46
20 PLN
49852

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 kart (Fi.66.-).

Fi.Cp248-55
40 PLN
49853

1965 całostki, rocznik: 2 koperty i 31 kart (Fi.278.-).

Fi.Ck41-2, Cp263-93
180 PLN
49854

1965 Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, całostka z przesuniętym do góry drukiem barwy czarnej.

Fi.Cp263MK
75 PLN
49855

1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.80.-).

Fi.Cp264-71
50 PLN
49856

1965 900-lecie Grudziądza, całostka z przesuniętym w prawo drukiem barwy czerwonej.

Fi.Cp280MK
75 PLN
49857

Fi.Cp283-91
50 PLN
49858

1966 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.94,50).

Fi.Cp294-314
50 PLN
49859

1967 60-lecie Sportów Motorowych w Polsce, dofrankowana koperta z pieczątką Polskiego Związku Motorowego w Jakuszycach wysłana 8.6.69 jako polecona ze Szklarskiej Poręby do Warszawy, datownik odbiorczy na odwrocie; dobry stan zachowania. UWAGA nie mylić z całostką z dodrukiem adresu PZMot w Warszawie!

Fi.Ck46
40 PLN
49860

1967 Jacht na jeziorach mazurskich, karta o sygnaturze I.-72, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp316
50 PLN
49861

1968 karty pocztowe czyste, rocznik - 42 sztuki + dodatkowo 395I (Fi.171.-).

Fi.Cp365-402
75 PLN
49862

1968 1000-lecie Pułtuska, kartka bez druku barwy brązowej, dla porównania właściwie wydrukowana całostka.

Fi.Cp371MK
450 PLN
49863

1968 II Międzynarodowe Biennale Plakatu, całostka bez sygnatury, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp375B1
150 PLN
49864

Fi.Cp380MK
500 PLN
49865

Fi.Cp393MK
120 PLN
49866

1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot", sygnatura (I.69).

Fi.Ck47
10 PLN
49867

1969 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą VI.70.

Fi.Ck47
25 PLN
49868

1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.114.-).

Fi.Ck47-8, Cp403-26
65 PLN
49869

1969 koperta na przesyłki lotnicze z silnie przesuniętym drukiem barwy granatowej, sygnatura VI.70, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck47MK
100 PLN
49870

1969 koperta na przesyłki lotnicze z silnie przesuniętym drukiem barwy granatowej, sygnatura VI.70.

Fi.Ck47MK
100 PLN
49871

1969 koperta na przesyłki lotnicze z silnie przesuniętym drukiem barwy granatowej, sygnatura II.70.

Fi.Ck47MK
100 PLN
49872

1969 koperta na przesyłki lotnicze z silnie przesuniętym drukiem barwy granatowej, sygnatura IX.69.

Fi.Ck47MK
100 PLN
49873

1969 koperta na przesyłki lotnicze z silnie przesuniętym drukiem barwy granatowej, sygnatura II.70, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck70MK
100 PLN
49874

1969 I. Olimpiada Gołębi Pocztowych w Katowicach, barwa czarna (część upierzenia gołębia, napisy i rysunki) przesunięta w górę, sprawiająca wrażenie podwójnego druku; karta czysta, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.Cp404 MK
200 PLN
49875

1970 całostki, rocznik 44 karty w tym 437I (Fi.145.-).

Fi.Cp427-66
60 PLN
49876

Fi.Cp437I
30 PLN
49877

1970 "czterej pancerni i pies", kartka bez druku litery K w KARTKA, gwarancja Schmutz.

Fi.Cp456B1
80 PLN
49878

Fi.Cp457MK
80 PLN
49879

Fi.Cp460
20 PLN
49880

Fi.Ck53, 53I
20 PLN
49881

1971 całostki, rocznik: 2 koperty (Ck53 i 53I) i 45 kart (Fi.154.-).

Fi.Ck53-53I, Cp467-511
70 PLN
49882

Fi.Ck53I
20 PLN
49883

Fi.Ck53MK
45 PLN
49884

Fi.Ck54
100 PLN