The auction will start on 15.11.2024

Auction 120. Polish People's Republic 1952-1989

47777

1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu (Fi.48.-).

Fi.2881-84
Mi.3029-32
40 PLN
47778

1986 legendy polskie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2904-9 ark.
Mi.3052-7
150 PLN
47779

Fi.2904-9 ark.
Mi.3052-7
250 PLN
47780

1986 polskie budownictwo drewniane, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2912-7 ark.
Mi.3060-5
350 PLN
47781

Fi.2921-6 ark.
Mi.3069-74
200 PLN
47782

Fi.bl.129 (85) B1
Mi.Bl.99
40 PLN
47783

10 PLN
47784

1986 karnet z pozdrowieniami z okazji 350. rocznicy poczty szwedzkiej od 350 tysięcy członków PZF.

40 PLN
47785

1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H. Arctowskiego, kompletna seria 6 wartości w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2928-33 ark.
Mi.3076-81
270 PLN
47786

Fi.2928-33 ark.
Mi.3076-81
220 PLN
47787

1987 rocznik kopert FDC (bez bl.132(88); Fi.69.-).

Fi.2928-85
Mi.3076-3133
55 PLN
47788

Fi.2928-85
Mi.3076-3133
170 PLN
47789

1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H.Arctowskiego, 10 zł petrel - arkusz sprzedażny, z błędem na poz.9 "plamka na zakończeniu dolnego (prawego) skrzydła"; bardzo dobry stan zachowania; znaczek z błędem gwarancja.

Fi.2930 B
Mi.3078
60 PLN
47790

1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H.Arctowskiego, 10 zł pingwiny - arkusz sprzedażny, z błędem na poz.9 "biała plama na kadłubie jachtu"; bardzo dobry stan zachowania; znaczek z błędem gwarancja.

Fi.2931 B
Mi.3079
60 PLN
47791

1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczek z pustopolem u dołu.

Fi.2940
Mi.3088
20 PLN
47792

1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, parka znaczków z pustopolem na górnym marginesie.

Fi.2940
Mi.3088
20 PLN
47793

1987 40. rocznica śmierci Karola Świerczewskiego, znaczki w barwach oliwkowej i oliwkowozielonej.

Fi.2941a, b
10 PLN
47794

1987 dawne polskie samochody i motocykle, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2944-9 ark.
Mi.3092-7
300 PLN
47795

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet kombinacji parek i trójek.

Fi.2951-2
Mi.3099-100
20 PLN
47796

Fi.2951-2 B1, Ark.2951-2 II i III
Mi.3099-100
150 PLN
47797

1987 wizyta Jana Pawła II w Polsce, arkusz sprzedażny, w tym znaczek z błędem uszkodzona litera k w wyrazie Polska".

Fi.2951-2 ark.(2952B1)
Mi.3099-100
30 PLN
47798

Fi.2952 B1
Mi.3100
20 PLN
47799

1987 odnowa zabytków Krakowa, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2955 ark.
Mi.3103
50 PLN
47800

1987 100. rocznica stworzenia języka esperanto, znaczki w parce z górnym marginesem z nazwą emisji, czyste.

Fi.2956
Mi.3104
20 PLN
47801

1987 Międzynarodowy Kongres Pszczelarski "Apimondia '87" w Warszawie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2958-63 ark.
Mi.3106-11
200 PLN
47802

1987 Wojna obronna 1939 r. (IV), znaczki za 10 zł w parce pionowej z marginesem, dolny z błędem na poz.30 "brak połowy kreski w drugim N w OBRONNA"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.2965 B1
Mi.3113
50 PLN
47803

1987 Wojna Obronna 1939 roku, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2965-7 ark.
Mi.313-5
200 PLN
47804

Fi.2965B1
Mi.3113
10 PLN
47805

Fi.2967B1
Mi.3115
30 PLN
47806

1987 Wojna obronna 1939, znaczek z błędem na poz.21 "uszkodzona litera I w WRÓBLEWSKI", gwarancja i oznaczenie.

Fi.2967B1
Mi.3115
30 PLN
47807

1987 300. rocznica śmierci Jana Heweliusza, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2968-9 ark.
Mi.3116-7
100 PLN
47808

1987 sportowe sukcesy Polaków, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2970-3 ark.
Mi.3118-21
200 PLN
47809

1987 Światowy Dzień Poczty, marginesowy znaczek 15 zł. z wzajemnym przesunięciem walców konturującego i tonującego, co daje efekt zdwojonego druku obu barw ciemnooliwkowej i lilakarminowej - co ciekawe wzajemne przesunięcie barwy ciemnooliwkowej jest większe niż lilakarminowej, gwarancja.

Fi.2975 MK
Mi.3123
600 PLN
47810

1987 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny.

Fi.2975 ark.
Mi.3123
50 PLN
47811

1987 baśnie Andersena, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2977-82 ark.
Mi.3125-30
200 PLN
47812

Fi.2981 B2
Mi.3129
40 PLN
47813

1987 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Hafnia '87", znaczek za 30 zł z błędem na poz.47 "dodatkowy płatek śniegu obok korony"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.2981 B2
Mi.3129
40 PLN
47814

1987 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Hafnia '87", znaczek za 40 zł z błędem na poz.4 "skaza na lewej skarpecie"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.2982 B1
Mi.3130
50 PLN
47815

1987 poczet królów i książąt polskich, znaczek z przywieszką i pustopolem.

Fi.2983
Mi.3131
15 PLN
47816

Fi.2983
Mi.3131
15 PLN