Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
21711 |
1963 XVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, górny znaczek z błędem "fałda na udzie zawodnika". | Fi.1260B1 Mi.1408 |
| 20 PLN SOLD | |
21712 |
1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek z błędem "fałda na udzie", gwarancja i opis Walocha. | Fi.1260B1 |
| 25 PLN | |
21713 |
1963 Wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych pustopolem. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 65 PLN | |
21714 |
1963 wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych międzypolem. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 80 PLN | |
21715 |
1963 wielcy Polacy, seria w czworoblokach rozdzielonych międzypolem. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 100 PLN | |
21716 |
1963 wielcy Polacy, stemplowana seria w parkach rozdzielonych pustopolem. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 40 PLN | |
21717 |
1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami, kasowane z pełną oryginalną gumą (Fi.48.-). | Fi.1263-66 Mi.1411-14 |
| 30 PLN | |
21718 |
1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami (Fi.80.-), czyste. | Fi.1263-66 Mi.1411-14 |
| 60 PLN | |
21719 |
1963 Maria Skłodowska Curie, znaczek z dużą plamą na lewej ramce koło mikroskopu. | Fi.1265MK Mi.1413 |
| 90 PLN | |
21720 |
1963 Karol Świerczewski, parka znaczków na papierze ze znakiem wodnym III.7, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.1266 III.7 Mi.1414 |
| 40 PLN SOLD | |
21721 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, arkusz z pustopolami na górnym marginesie, w arkuszu znaczki z błędami B1 i B2. | Fi.1267 ark. (B1, B2) Mi.1415 |
| 150 PLN | |
21722 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.1267-9 ark. Mi.1415-7 |
| 200 PLN | |
21723 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, narożny pasek z pustopolami na górnym marginesie. | Fi.1268 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
21724 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1268 B1 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
21725 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1268 B1 Mi.1416 |
| 30 PLN | |
21726 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1268 B2 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
21727 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, parka znaczków za 60 gr, lewy z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1268 B2 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
21728 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "kropka w S w POLSKA" z poz.4 w 4 sektorze na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1268 B3 Mi.1416 |
| 50 PLN | |
21729 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 w 60 gr uszkodzone z lewej" z poz.1 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1268 B4 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
21730 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, arkusz z pustopolami na dolnym marginesie, w arkuszu znaczki z błędami B1, B2 i B4, arkusz zagięty w połowie. | Fi.1268 ark. (B1, B2, B4) Mi.1416 |
| 150 PLN SOLD | |
21731 |
1963 CIĘTY CZWOROBLOK - drugi zespołowy lot kosmiczny, jedna z największych rzadkości nowych polskich wydań - czworoblok ciętych znaczków za 60 gr. z poz.2/7 (Fi.48000.-), na poz.7 katalogowany błąd "trzy gwiazdki", UWAGA - to prawdziwy znaczek cięty z początkowej fazy druku z pełną oryginalną gumą, brak jedynie perforacji, UWAGA nie mylić z też rzadko spotykaną, niegumowaną makulaturą, której kilka czworobloków sprezentowano VIP-om podczas wizyty Walentyny Tierieszkowej w Polsce, piękny stan, gwarancja Falkowski. | Fi.1268 nz (B1) Mi.1416 |
| 50 000 PLN | |
21732 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1268B1 Mi.1416 |
| 15 PLN | |
21733 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1268B1 Mi.1416 |
| 10 PLN | |
21734 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, dolny znaczek z błędem "KOMOSIŁ". | Fi.1268B2 Mi.1416 |
| 20 PLN | |
21735 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOSMOSIŁ". | Fi.1268t Mi.1416 |
| 25 PLN | |
21736 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" z poz.2 w 6 sektorze na kopercie FDC; gwarancja i opis. | Fi.1270 B1 Mi.1418 |
| 40 PLN | |
21737 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczki za 40 gr w czworobloku, prawy górny z błędem na poz.2 w 6 sektorze ""krótka stopa"; czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1270 B1 Mi.1418 |
| 50 PLN | |
21738 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr. z błędem na poz.2 "krótka stopa", gwarancja Krawczyk. | Fi.1270 B1 Mi.1418 |
| 30 PLN | |
21739 |
1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, seria z blokiem na kopertach FDC. | Fi.1270-5, bl. 39 Mi.1418-23, Bl.30 |
| 15 PLN | |
21740 |
1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, górny prawy znaczek z błędem "krótsza stopa". | Fi.1270B1 Mi.1418 |
| 15 PLN | |
21741 |
1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, górny prawy znaczek z błędem "krótka stopa". | Fi.1270B1 Mi.1418 |
| 25 PLN | |
21742 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy górny znaczek z błędem "krótka stopa". | Fi.1270B1 Mi.1418 |
| 25 PLN | |
21743 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 90 gr. z nowo odkrytym błędem na poz. "duża biała plama za GR i kropka w cyfrze 9", gwarancja. | Fi.1273 B Mi.1421 |
| 60 PLN | |
21744 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczki z błędami: za 5.60 zł z katalogowanym na poz.12 "uszkodzone O w EUROPY", za 2.50 zł z niekatalogowanym "medal na piersi zawodnika" - na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1275 B1 Mi.1423 |
| 100 PLN | |
21745 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5,60 zł z błędem "uszkodzone O w EUROPY" z poz.12 na kopercie FDC; gwarancja i opis. | Fi.1275 B1 Mi.1423 |
| 50 PLN | |
21746 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5.60 zł. z błędem na poz.12 "uszkodzone O w EUROPY", gwarancja Krawczyk. | Fi.1275 B1 Mi.1423 |
| 30 PLN | |
21747 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, arkusz znaczka za 5,60 zł, w tym znaczek z błędem "uszkodzone O w EUROPY". | Fi.1275 ark. (1275B1) Mi.1423 |
| 100 PLN | |
21748 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr. | Fi.1278 ark. Mi.1426 |
| 80 PLN | |
21749 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięta barwa szara do góry powodująca powstanie efektu podwójnego samolotu, gwarancja eksperta PZF. | Fi.1279 Mi.1427 |
| 55 PLN | |
21750 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr z klasycznym, rzadkim błędem na poz.20 "rozdwojony czub na głowie orła"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1279 B1 Mi.1427 |
| 200 PLN | |