21871 |
1964 badanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych wzdłuż ostatniego rzędu. | Fi.1404-11 ark. Mi.1553-60 |
| 650 PLN | |
21872 |
1964 badanie kosmosu, list lotniczy z Jawora wysłany 13.9.68 do Argentyny. | Fi.1411 Mi.1560 |
| 40 PLN | |
21873 |
1964 20. rocznica powstania ONZ, arkusze znaczków na papierze białym i szarym, kasowane z pełną gumą; arkusze poziomo zgięte; rzadko oferowane, dobry stan zachowania. | Fi.1482a-b Mi.1631 |
| 200 PLN | |
21874 |
1964 zeszycik znaczkowy. | Fi.ZzL5d |
| 400 PLN | |
21875 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 80 PLN | |
21876 |
| 35 PLN | |
21877 |
| 40 PLN | |
21878 |
| 80 PLN | |
21879 |
| 80 PLN | |
21880 |
1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok stemplowany. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 40 PLN | |
21881 |
| 90 PLN | |
21882 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany (Fi.80.-) | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 60 PLN | |
21883 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok, dodatkowo znaczki 1 i 4 napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 3 czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 70 PLN | |
21884 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne, gwarancja. | Fi.bl.41 B (30) Mi.Bl.31 |
| 160 PLN | |
21885 |
| 120 PLN | |
21886 |
| 110 PLN | |
21887 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 25 PLN | |
21888 |
| 80 PLN | |
21889 |
| 80 PLN | |
21890 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok stemplowany. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 30 PLN | |
21891 |
| 80 PLN | |
21892 |
| 40 PLN | |
21893 |
1964 igrzyska olimpijskie w Tokio, czysty blok - rzadka odmiana numeratora z ośmioramienną gwiazdką. | Fi.bl.42 MK2 (31) Mi.Bl.34 |
| 240 PLN | |
21894 |
1964 "Wodzowie" - Wystawa Filatelistyczna POLSKA 1000, arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i wystawy z 1964 roku z kasownikiem okolicznościowym z okazji Milenium Państwa Polskiego. | |
| 60 PLN | |
21895 |
1964 kartka miejscowa z Warszawy z rozwiązaniem konkursu opłacona znaczkiem konkursowym Expressu Wieczornego na rzecz PKOL. | |
| 90 PLN | |
21896 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64, skasowany 25.X na kopercie miejscowego listu poleconego wysłanego w Lublinie. | |
| 60 PLN | |
21897 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64 z ciekawie obróconym rysunkiem. | |
| 50 PLN | |
21898 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64. | |
| 40 PLN | |
21899 |
1965 ODWRÓCONA NAKŁADKA STEMPLA MECHANICZNEGO - "DOKŁADNY ADRES PRZYSPIESZA DORĘCZENIE LISTU" - bardzo rzadko spotykany przypadek odwrotnego zamocowania nakładki wirnika z tekstem, list wysłany 4.I z Gliwic do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1240 Mi.1388 |
| 80 PLN | |
21900 |
1965 poczta okrętowa ORP "GROM" dla upamiętnienia 25 rocznicy walk polskich okrętów o Narvik. | Fi.1322 Mi.1470 |
| 15 PLN | |
21901 |
1965 20. rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek z rzadkim błędem na poz.27 występującym w części nakładu "plamka na dłoni", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1412 B1 Mi.1561 |
| 60 PLN | |
21902 |
1965 rocznik kopert FDC (Fi.120,70). | Fi.1412-1503 Mi.1561-1652 |
| 70 PLN | |
21903 |
1965 rocznik znaczków czystych (Fi.104,80). | Fi.1412-1503 Mi.1561-1652 |
| 70 PLN | |
21904 |
1965 20.rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek metrykalny na papierze białym (w świetle ultrafioletowym) z oznaczeniem walca (1 walec, 1 nakład, 1 moletowanie) znajdującym się po 7 znaczku w arkuszu, czysty, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1412b Mi.1561 |
| 40 PLN | |
21905 |
1965 "50 LAT WARSZAWSKIEGO RUCHU FILATELISTYCZNEGO 10 LAT PRACY KOŁA NR 1" WARSZAWA 1-KIOSK koperta maksimum skasowana stemplem okolicznościowym 31.01; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1412b Mi.1561 |
| 30 PLN SOLD | |
21906 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek z silnie przesuniętym drukiem barwy fioletowobrązowej. | Fi.1421MK3 Mi.1570 |
| 750 PLN | |
21907 |
| 50 PLN | |
21908 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek za 60 gr. z błędem "krótszy pazur", gwarancja. | Fi.1424 B1 Mi.1573 |
| 30 PLN | |
21909 |
| 30 PLN | |
21910 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, arkusz znaczka za 60 gr., w tym znaczek z błędem "krótszy pazur". | Fi.1424 ark. (1424 B1) Mi.1573 |
| 90 PLN | |