48693 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 12, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 100 PLN | |
48694 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z błędem na poz.34 "cienkie Z", piękny stan zachowania, gwarancja Mikstein, z oznaczeniem pozycji. | Fi.40 B1 Mi.38 |
| 800 PLN | |
48695 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem „uszkodzone A”, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | Fi.40 B3 Mi.38 |
| 600 PLN | |
48696 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z podwójnym nadrukiem pierwszą formą poz.70, pełna oryginalna guma bez śladu podlepki co zaznaczono w ateście, bardzo ładny stan zachowania (bez wad - einwandfrei), sygnowany PHILATELIA KRAKÓW, podwójna gwarancja i fotoatest Jungjohann A.I.E.P. | Fi.40 Np Mi.38 |
| 30 000 PLN | |
48697 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym pierwszej formy z poz. 12, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Miksten, Schmutz. | Fi.40No Mi.38K |
| 4 500 PLN | |
48698 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, gwarancja i oznaczenie Mikstein i Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 70 PLN | |
48699 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.3 na wycinku, słabszy prawy dolny narożnik, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 30 PLN | |
48700 |
| 80 PLN | |
48701 |
| 70 PLN | |
48702 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72, gwarancja i oznaczenie. | Fi.41 Mi.39 |
| 60 PLN | |
48703 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 12, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 50 PLN | |
48704 |
1919 wydanie krakowskie LAŃCUT, kasowany znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.55, kasowany obiegowo w Łańcucie, sygnowany, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 150 PLN | |
48705 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 79, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.41 Mi.39 |
| 70 PLN | |
48706 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 92, słabszy stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 35 PLN | |
48707 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.84/95, w ładnym stanie, usterki: na poz.84 "S z łezką", a na poz.85 i 95 "górny szpic S ścięty", gwarancja Mikstein, sygnatura i opis Kronenberg. | Fi.41 Mi.39 |
| 1 000 PLN | |
48708 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.45 "cienkie Z", lekki ślad podlepki, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.41 B1 Mi.39 |
| 120 PLN | |
48709 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Taipale. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 90 PLN | |
48710 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja Łaszkiewicz, Mikstein. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 100 PLN | |
48711 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 70 PLN | |
48712 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 120 PLN | |
48713 |
| 70 PLN | |
48714 |
| 75 PLN | |
48715 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 80 PLN | |
48716 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 75 PLN | |
48717 |
1919 wydanie markowe, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.41B3 Mi.39 |
| 270 PLN SOLD | |
48718 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 6, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.42 Mi.40 |
| 50 PLN | |
48719 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 77, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie. | Fi.42 Mi.40 |
| 40 PLN | |
48720 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.68, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 40 PLN | |
48721 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą z usterką na poz.91 "uszkodzone P w POLSKA" (to narożna litera całej formy przedrukowej), gwarancja i opis Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 60 PLN | |
48722 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 96, gwarancja i oznaczenie. | Fi.42 Mi.40 |
| 35 PLN | |
48723 |
1919 wydanie krakowskie, dziewięcioblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 62/84, drobne przełamanie na dolnych dwóch znaczkach widoczne od strony gumy, gwarancja Mikstein, Jendroszek. | Fi.42 Mi.40 |
| 900 PLN | |
48724 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Berbeka, Petriuk. | Fi.42 Mi.40 |
| 50 PLN | |
48725 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 93, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.42 Mi.40 |
| 45 PLN | |
48726 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 70, gwarancja i oznaczenie. | Fi.42 Mi.40 |
| 40 PLN | |
48727 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.42 Mi.40 |
| 50 PLN | |
48728 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 97, gwarancja i oznaczenie Łaszkiewicz. | Fi.42 Mi.40 |
| 100 PLN | |
48729 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.93, jedna podlepka, ładny stan zachowania, gwarancja i opis. | Fi.42 Mi.40 |
| 50 PLN | |
48730 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.59/70, nietypowy bardzo delikatny nadruk, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 660 PLN | |
48731 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z usterką na poz.84 "S z łezką", gwarancja i opis Landre. | Fi.42 Mi.40 |
| 180 PLN | |
48732 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem „cienkie Z”, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Wiatrowski. | Fi.42 B1 Mi.40 |
| 200 PLN | |