Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
48773 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.26 (Fi.300.-), poza zgięciem lekko krótszego narożnika zachowany w ładnym stanie, gwarancja i oznaczenie Mikstein | Fi.45I Mi.43 |
| 100 PLN | |
48774 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.32, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 90 PLN | |
48775 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 120 PLN | |
48776 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kor. z nadrukiem pierwszej formy z poz. 36 w mieszanej frankaturze ze znaczkami wydań definitywnych na przekazie pieniężnym z Przemyśla do Sanoka, stosunkowo późne użycie znaczka wydania krakowskiego z 19.4.19, na odwrocie stemple odbiorcze, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I, 73B, 78B Mi.43, 77, 82 |
| 4 000 PLN | |
48777 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 35 "cienkie Z", piękny stan, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.45I B1 Mi.43 |
| 550 PLN | |
48778 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", znaczek uszkodzony, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.45I B1 Mi.43 |
| 90 PLN | |
48779 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14, z błędem "cienkie Z" gwarancja i opis Berbeka. | Fi.45I B1 Mi.43 |
| 180 PLN | |
48780 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45IB1 Mi.43 |
| 180 PLN | |
48781 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.45IB1 Mi.43 |
| 130 PLN | |
48782 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.45IB1 Mi.43 |
| 100 PLN | |
48783 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45IB1 Mi.43 |
| 180 PLN | |
48784 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 35 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | Fi.45IB1 Mi.43 |
| 180 PLN | |
48785 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 35 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz. | Fi.45IB1 Mi.43 |
| 100 PLN | |
48786 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem formy IIB z poz. 53/64, dolne znaczki z charakterystycznymi wyższymi nadrukami występującymi w tej formie na poz. 61-65, znaczki co rzadko już spotykane bez gwarancji z jednym małym stempelkiem firmowym na jednym znaczku, fotoatest Schmutz. | Fi.45II Mi.43 |
| 8 000 PLN | |
48787 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 3 z błędem "wcięcie w literze S", bardzo rzadki błąd istniejący w kilkunastu egzemplarzach, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.45IIB13 Mi.43 |
| 7 000 PLN | |
48788 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IV, gwarancja Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 40 PLN | |
48789 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IV, gwarancja. | Fi.46a Mi.44 |
| 40 PLN | |
48790 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IV, gwarancja Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 40 PLN | |
48791 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek na wycinku, gwarancja Ryblewski. | Fi.46a Mi.44 |
| 40 PLN | |
48792 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 2 kr. z litograficznym nadrukiem formą IVA, lekki ślad podlepki, gwarancja Mikstein, Gryżewski. | Fi.46a Mi.44 |
| 50 PLN | |
48793 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 25 z błędem "ścienione S", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.46aB6 Mi.44 |
| 250 PLN | |
48794 |
1919 wydanie krakowskie, dwa znaczki za 2 kr. w kolorach jasnoszarawoniebieskim i szarawoniebieskim z litograficznym nadrukiem formą IV, bardzo ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz, Schmutz. | Fi.46aa, ac Mi.44 |
| 200 PLN | |
48795 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w barwie jasno szaroniebieskiej na papierze szary z nadrukiem formy IVB z poz. 25 z błędem "ścienione S", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.46ba B6 Mi.44 |
| 800 PLN | |
48796 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 8 z błędem "POEZTA", gwarancja Mikulski. | Fi.48B7 Mi.46 |
| 1 200 PLN | |
48797 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB, doklejony górny lewy ząbek w narożniku, gwarancja Gryżewski, Mikstein. | Fi.48a Mi.46 |
| 432 PLN SOLD | |
48798 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 16, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.48a Mi.46 |
| 480 PLN SOLD | |
48799 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 4 kr. w kolorze jasnożółtawozielonym z litograficznym nadrukiem formą IVB z opisanym przez L.Schmutza w "Filateliście Małopolskim" 2/2004 błędem na poz. 4 "zalane A", w ładnym stanie z lekkim śladem po podlepce, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.48a B Mi.46 |
| 1 800 PLN | |
48800 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 19 z błędem "wcięcie w S", minimalny ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie pozycji Schmutz. | Fi.48aB8 Mi.46 |
| 1 800 PLN | |
48801 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB, gwarancja Schmutz. | Fi.48b Mi.46 |
| 550 PLN | |
48802 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 25 z błędem "cienkie S", praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.48bB6 Mi.46 |
| 2 500 PLN | |
48803 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 8 z błędem "POEZTA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.48bB7 Mi.46 |
| 2 200 PLN | |
48804 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 19 z błędem "wcięcie w S", niewielki ślad po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.48bB8 Mi.46 |
| 2 200 PLN | |
48805 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek 10 koron w barwie jasno fioletowej na papierze jasno szarym z nadrukiem formy IVB z poz. 24, na dole charakterystyczna kreska - odbitka fragmentu brzegu formy, rzadki poszukiwany znaczek w doskonałym stanie, gwarancja Jungjohann, fotoatest Wiatrowski. | Fi.49aa Mi.47a |
| 90 000 PLN | |
48806 |
1919 wydanie krakowskie, seria znaczków gazetowych w bardzo ładnym stanie, gwarancja Mikstein. | Fi.50-4 Mi.49-53 |
| 1 100 PLN | |
48807 |
1919 wydanie krakowskie, seria znaczków gazetowych, różne gwarancja, znaczek za 10 hal. gwarancja Schmutz. | Fi.50-5 Mi.49-53 |
| 1 000 PLN | |
48808 |
1919 wydanie krakowskie, seria kasowanych znaczków gazetowych w bardzo ładnym stanie z dwoma dodatkowymi znaczkami - jasnozielonym za 4 hal. i niebieskim za 6 hal., wszystkie ładnie kasowane w Krakowie, gwarancje z opisem formy - IIC i pozycji Taipale (1), Ryblewski (1) i wszystkie z oznaczeniem Schmutz (7). | Fi.50-54 Mi.49-53 |
| 1 000 PLN | |
48809 |
1919 wydanie krakowskie, seria znaczków gazetowych z katalogowanymi odmianami kolorów, wszystkie znaczki w wyjątkowo ładnym stanie z jednym śladem podlepki; gwarancja (z opisem formy - IIC i pozycji w arkuszu) Sutclife, Bojanowicz, Mikstein, Rachmanow, Schmutz3); najdroższy za 10 h. sygnowany MARBACH, gwarancja z oznaczeniem IIC53 Schmutz. | Fi.50-54 Mi.49-53 |
| 1 100 PLN | |
48810 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 51, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.51a Mi.50 |
| 50 PLN | |
48811 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek gazetowy z nadrukiem formą IIC z poz. 78, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.51a Mi.50 |
| 100 PLN | |
48812 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 87 z błędem "POCZT POLSK", gwarancja i oznaczenie. | Fi.51d B9 Mi.50 |
| 200 PLN | |