The auction will start on 20.09.2024

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z podwójnym nadrukiem pierwszą formą poz.70, pełna oryginalna guma bez śladu podlepki co zaznaczono w ateście, bardzo ładny stan zachowania (bez wad - einwandfrei), sygnowany PHILATELIA KRAKÓW, podwójna gwarancja i fotoatest Jungjohann A.I.E.P.

Lot # 48696

Auction 116
Current price: 30 000 PLN
Catalog: Fi.40 Np
Mi.38
Category: Overprint editions 1918-1919