42734 |
1951 Nowa Huta, seria z odmianami papieru. | Fi.550-3 Mi.690-3 |
| 120 PLN | |
42735 |
1951 Nowa Huta parka pozioma, lewy znaczek z drukiem na zmarszczonym papierze, gwarancja. | Fi.550MK Mi.690 |
| 90 PLN SOLD | |
42736 |
| 900 PLN | |
42737 |
1951 Nowa Huta, próba znaczka w kolorze czerwonym, znaczek bez gumy, gwarancja Krawczyk, fotoatest M. Wysocki | Fi.550P Mi.690P |
| 700 PLN | |
42738 |
1951 Nowa Huta, próba znaczka w kolorze czerwonym, definitywny znaczek wydano w kolorze niebieskim, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.550P Mi.6902 |
| 1 100 PLN | |
42739 |
1951 Nowa Huta, próba znaczka w barwie czerwonej, gwarancja i oznaczenie. | Fi.550P1 Mi.690 |
| 1 000 PLN | |
42740 |
1951 Ogólnopolska Spartakiada, komplet 11 ilustrowanych pamiątkowych kart wysłanych 9.9, każda skasowana stemplem okolicznościowym; rzadko oferowany zestaw w dobrym stanie zachowania. | Fi.551 Mi.691 |
| 700 PLN | |
42741 |
1951 Nowa Huta, narożny znaczek z numerem walca na górnym marginesie. | Fi.551 |
| 35 PLN | |
42742 |
1951 miejscowy list polecony z Świdnicy Śląskiej 11.9.51, rzadki na liście znaczek z bloku. | Fi.551, 576 Mi.691, 714 |
| 40 PLN | |
42743 |
1951 Międzynarodowy dzień dziecka, blok legitymacyjny z oznaczeniami formy drukowej pod 100. znaczkiem. | Fi.554 Mi.688 |
| 80 PLN | |
42744 |
1951 Międzynarodowy Dzień Dziecka, legitymacyjny znaczek za 30 gr z oznaczeniem walca N.I.W.I. - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czysty, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.554 Mi.688 |
| 50 PLN | |
42745 |
1951 Międzynarodowy dzień Dziecka, seria w czworoblokach, czworoblok znaczka za 45 gr. z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.554-5 Mi.688-9 |
| 108 PLN SOLD | |
42746 |
1951 Międzynarodowy Dzień Dziecka, seria stemplowana kasownikiem pierwszego dnia obiegu. | Fi.554-5 FDC Mi.688-9 |
| 50 PLN | |
42747 |
1951 I Kongres Nauki Polskiej, seria z odmianami. | Fi.556-61 Mi.694-9 |
| 150 PLN | |
42748 |
1951 I Kongres Nauki Polskiej - seria na 3 kopertach ostemplowana okolicznościowo 29.6 w Warszawie (Myślicki 51 023). | Fi.556-61 Mi.694-99 |
| 60 PLN | |
42749 |
1951 I Kongres Nauki Polskiej, znaczek z silnie przesuniętym ząbkowaniem. | Fi.556MK Mi.694 |
| 250 PLN | |
42750 |
1951 I Kongres Nauki Polskiej, legitymacyjny znaczek za 40 gr (Maria Curie-Skłodowska) z oznaczeniem walca N.I.W.I. - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czysty, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.557 Mi.695 |
| 60 PLN | |
42751 |
1951 I Kongres Nauki Polskiej, legitymacyjny znaczek za 60 gr (Marceli Nenecki) z oznaczeniem walca N.I.W.I. - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czysty, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.559 Mi.697 |
| 50 PLN SOLD | |
42752 |
1951 I Kongres Nauki Polskiej - Marceli Nenecki, niekatalogowany jako cięty znaczek za 60 gr. z dużymi marginesami wokół znaczka, katalogowany jest inny znaczek (25 gr.) z tej serii z wyceną -.-, czytelnie skasowany wirnikiem "ŻĄDAMY ZAKAZU BRONI ATOMOWEJ ..." w Katowicach, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja i oznaczenie 559 nz. | Fi.559 nz Mi.697 |
| 5 000 PLN | |
42753 |
1951 I Kongres Nauki Polskiej, legitymacyjny znaczek za 1,15 zł (Mikołaj Kopernik) z oznaczeniem walca N.I.W.I. - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czysty, dobry stan zachowania (na odwrocie niewielkie przywarcie papieru). | Fi.560 Mi.698 |
| 30 PLN | |
42754 |
1951 I Kongres Kultury Polskiej - Mikołaj Kopernik, arkusz sprzedażny znaczka za 1,15 zł złożony w połowie, w arkuszu znaczki z błędami "kreska na ukos rysunku" i "zniekształcone T w POCZTA". | Fi.560 ark. (560B1, B2) Mi.698 |
| 400 PLN | |
42755 |
1951 Kultura Polska, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.561 Mi.699 |
| 40 PLN | |
42756 |
1951 I Kongres Nauki Polskiej, legitymacyjny znaczek za 1,20 zł z oznaczeniem walca N.I.W.I. - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czysty, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.561 Mi.699 |
| 50 PLN | |
42757 |
1951 25. rocznica śmierci Feliksa Dzierżyńskiego, parka z pustopolem. | Fi.562 Mi.700 |
| 40 PLN | |
42758 |
1951 Feliks Dzierżyński, parka z pustopolem na lewym marginesie. | Fi.562 Mi.700 |
| 40 PLN | |
42759 |
1951 7. rocznica Manifestu Lipcowego, serie z odmianami papierów. | Fi.563-5 Mi.702-4 |
| 300 PLN | |
42760 |
1951 7. rocznica Manifestu Lipcowego, narożnikowa seria. | Fi.563-5 Mi.702-4 |
| 90 PLN SOLD | |
42761 |
1951 7. rocznica Manifestu Lipcowego, seria kasowana (Fi.35.-). | Fi.563-65 Mi.702-04 |
| 30 PLN | |
42762 |
1951 7. rocznica Manifestu Lipcowego, seria czysta (Fi.100.-). | Fi.563-65 Mi.702-04 |
| 100 PLN | |
42763 |
1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój w Berlinie, znaczek z usterką "plama pod gołąbkiem". | Fi.566 Mi.701 |
| 10 PLN | |
42764 |
1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój w Berlinie, znaczek z błędem "biała plama w lewym dolnym rogu", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.566B4 Mi.701 |
| 50 PLN | |
42765 |
1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój w Berlinie, makulaturowy znaczek z pocztowego obiegu błędem ząbkowania - niepełny rysunek znaczka, gwarancja Walocha. | Fi.566MK Mi.701 |
| 90 PLN | |
42766 |
1951 wydanie przedrukowe, znaczek z pustopolem na lewym marginesie. | Fi.567 Mi.706 |
| 36 PLN SOLD | |
42767 |
| 36 PLN SOLD | |
42768 |
1951 wydanie przedrukowe, nadruk nowej wartości lekko przesunięty do góry. | Fi.567 Mi.706 |
| 20 PLN | |
42769 |
1951 wydanie przedrukowe, czysty znaczek za 45 gr./35 zł. ze schmitzdrukiem nadruku, gwarancja. | Fi.567 B Mi.706 |
| 50 PLN | |
42770 |
1951 wydanie przedrukowe, czysty znaczek za 45 gr./35 zł. z akcentem po r, gwarancja. | Fi.567 B2 Mi.706 |
| 50 PLN | |
42771 |
1951 wydanie przedrukowe, znaczek z pustopolem z lewej strony, czyste. | Fi.567 Pw Mi.706 Zf |
| 50 PLN | |
42772 |
1951 wydanie przedrukowe, znaczek z przesuniętym nadrukiem. | Fi.567MK Mi.706 |
| 50 PLN | |
42773 |
1951 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej, seria narożnikowa z numerem walca na lewym marginesie. | Fi.569-70 |
| 72 PLN SOLD | |