Auction 114. General Government

27183

Fi.20B
150 PLN
27184

1940 wydanie przedrukowe, znaczek z błędem "wyrostek u dołu prawej cyfry 8".

Fi.20B2
240 PLN
27185

Fi.21, 35
240 PLN
27186

Fi.30; 2
40 PLN
27187

1940 polska całostka z ilustracją 34 Jan Matejko stemplowana wraz ze znaczkiem GG w Krakowie 11.04.40 zaadresowana do Tych.

Fi.34, Cp87
140 PLN
27188

1940 wydanie przedrukowe, górny znaczek z błędem "uszkodzona lewa cyfra 1".

Fi.34B1
150 PLN
27189

1940 widoki zabytkowych budowli (I), seria czysta, bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-).

Fi.40-51
70 PLN
27190

1940 widoki zabytkowych budowli (I) - 12 gr - frankatura pojedyncza, widokówka datowana "3.6.1941 Rudnik" wysłana do Radomia, znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym; niecodzienny walor w dobrym stanie zachowania (karta przycięta, niewielkie przebarwienia wokół znaczka).

Fi.43
50 PLN
27191

1940 widoki zabytkowych budowli, znaczek cięty.

Fi.45nz
350 PLN
27192

Fi.48
120 PLN
27193

Fi.50nz
350 PLN
27194

Fi.52-55
60 PLN
27195

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria czysta (Fi.80.-).

Fi.52-55
80 PLN
27196

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria na wycinkach skasowana 17/18.8 stemplem okolicznościowym w Lublinie.

Fi.52-55; 4b
80 PLN
27197

Fi.52; 4a-d
140 PLN
27198

Fi.56-58
40 PLN
27199

1940 1. rocznica utworzenia GG, seria skasowana stemplem okolicznościowym.

Fi.56-58
30 PLN
27200

Fi.56-58; 6b
50 PLN
27201

Fi.59-62
60 PLN
27202

1940 wydanie z dopłatą na Niemiecką Pomoc Zimową, seria czysta (Fi.50.-).

Fi.59-62
50 PLN
27203

Fi.61, 6b
30 PLN
27204

Fi.Ck1
20 PLN
27205

Fi.Ck1
40 PLN
27206

1940 kartka z Krakowa do Warszawy.

Fi.Cp1I
40 PLN
27207

1940 kartka z Jędrzejowa do Skierniewic.

Fi.Cp2
50 PLN
27208

1940 kartka z Warszawy do Milanówka.

Fi.Cp2II
80 PLN
27209

1940 kartka Dąbrowy Tarnowskiej do Przemyśla.

Fi.Cp2II
80 PLN
27210

Fi.Cp2II
200 PLN
27211

Fi.Cp3
20 PLN
27212

1940 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp3II
40 PLN
27213

1940 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym J z obiegu pocztowego z Mińska mazowieckiego do Góry Kalwarii.

Fi.Cp3II
40 PLN
27214

Fi.Cp3II
40 PLN
27215

Fi.Cp3II
40 PLN
27216

Fi.Cp3II
40 PLN
27217

Fi.Cp3II
40 PLN
27218

Fi.Cp3II
40 PLN
27219

Fi.Cp3II
40 PLN
27220

1940 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Plauen - Warszawa pociąg nr ZUG 2093.

Fi.Cp3II
150 PLN
27221

1940 kartka urzędowa z Mielca do Wrocławia.

Fi.Cp3II
50 PLN
27222

1940 polska karta pocztowa z prezydentem Mościckim o ciemnozielonoszarym znaku opłaty z nadrukiem i napisem "KARTA POCZTOWA" o długości 55,5 mm, sygnatura (VI-1938); hasło propagandowe 5(J) - "TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ!", przesłana 30.IX ambulansem relacji KRAKAU-DEUTSCH PRZEMYSL (Kraków-Przemyśl) z Rzeszowa do Warszawy; całostka bardzo rzadka (Mi.450 euro, Fi.1200.-) - przesłana ambulansem - unikalna; doskonały stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp3II1
2 000 PLN