Auction 111. Overprint editions 1918-1919

43064

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, lekki prawie niewidoczny ślad podlepki, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.22b
250 PLN
43065

1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, zachował pełną oryginalną gumę, gwarancja firmowa Fabiński Warszawa, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
200 PLN
43066

Fi.22bB4
Mi.22b
1 600 PLN
43067

Fi.22b B4
Mi.22b
2 000 PLN
43068

Fi.22bB13
Mi.22b
1 600 PLN
43069

Fi.22b B13
1 600 PLN
43070

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 000 PLN
43071

Fi.22bNo
Mi.22bK
500 PLN
43072

Fi.22bNo
Mi.22bK
900 PLN
43073

Fi.23No
Mi.23K
340 PLN
43074

Fi.23No
Mi.23K
550 PLN
43075

Fi.23No
Mi.23K
220 PLN
43076

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23A
35 PLN
43077

Fi.23a
Mi.23a
3 300 PLN
43078

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z przesuniętym skośnie nadrukiem, ma pełne ząbkowanie, po prawej przy ząbku widoczny fragment sąsiedniego nadruku, sygnowany F.ENGL, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
200 PLN
43079

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia wysłany 12.1.19 do Banku Handlowego w Zawierciu, mieszana frankatura wydania prowizorycznego, definitywnego i austriackiej poczty polowej, na odwrocie stempel odbiorczy z Zawiercia z datą 14.1.19, gwarancja.

Fi.23a, 88A, OA28
3 500 PLN
43080

Fi.23aNo
Mi.23AK
300 PLN
43081

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.23aNo
Mi.23AK
150 PLN
43082

Fi.23aNo
Mi.23AK
200 PLN
43083

Fi.23aNo B5
Mi.23AK
900 PLN
43084

Fi.23b
Mi.23B
180 PLN
43085

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z ząbkowaniem 12½:12¾, dodatkowo z błędem "brak kropki po HAL" (Fi.1200.-), piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie ząbkowania Kwaśniewski, Falkowski.

Fi.23b B5
1 000 PLN
43086

Fi.24
Mi.24
30 PLN
43087

Fi.24
Mi.24
80 PLN
43088

Fi.24
Mi.24
70 PLN
43089

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.24
Mi.24
20 PLN
43090

Fi.24
Mi.24
60 PLN
43091

Fi.24
Mi.24
120 PLN
43092

Fi.24
Mi.24
30 PLN
43093

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.24
Mi.24
60 PLN
43094

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal., z brzegowym uszkodzeniem nadruku po lewej, ze względu na brak znaczków obiegowych wszystkie makulaturowe egzemplarze dopuszczono do obiegu, oryginalnie użyty w Lublinie (Fi.130.-), bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Schmutz.

Fi.24 MK
100 PLN
43095

Fi.24B2
Mi.24
120 PLN
43096

1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z błędem "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.24B16
Mi.24
200 PLN
43097

Fi.24Ndw
1 900 PLN
43098

Fi.24No
Mi.24K
150 PLN
43099

Fi.24No
Mi.26K
200 PLN
43100

Fi.24No (B2)
Mi.24K
1 160 PLN
43101

Mi.25I
50 PLN
43102

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
43103

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN