Auction 111. Town postage 1914-1918

42421

Fi.1-5
300 PLN
42422

Fi.1-5A
Mi.I-V
400 PLN
42423

1918 Luboml, seria cięta bez gumy.

Fi.1-5A
Mi.I-V
40 PLN
42424

Fi.1-5A ark.
700 PLN
42425

Fi.1-5A ark.
540 PLN
42426

1918 Luboml, seria ząbkowana rzadka jako kasowana datownikiem STADT POST LUBOML.

Fi.1-5B
400 PLN
42427

Fi.2b
60 PLN
42428

1918 Przedbórz, II wydanie, cięta seria czysta, 2 gr. typ 1 gwarancja, 4 gr. typ 1, 6 gr. typ 3 i 10 gr. typ 2, tak jak wydano część nakładu trzy znaczki bez gumy, ostatni małe zmatowienie i lekkie przebarwienie na gumie (Mi.355 euro), gwarancja z opisem typu Schmutz.

Fi.3-6A
Mi.3-6C
750 PLN
42429

1918 Przedbórz, II wydanie, ząbkowana liniowo ZL 11,5 seria stemplowana (Fi.200.-), gwarancja Schmutz,.

Fi.3-6B
Mi.3-6B
180 PLN
42430

1918 Przedbórz, stemplowana seria znaczków II wydania, gwarancja Walocha.

Fi.3-6B
160 PLN
42431

1918 Przedbórz, znaczek cięty II wydania, typ 2, gwarancja Schmutz.

Fi.3A
120 PLN
42432

Fi.3A
100 PLN
42433

1918 Przedbórz, znaczek II wydania, typ 2, gwarancja Walocha.

Fi.3B
40 PLN
42434

Fi.3BMK1
400 PLN
42435

1918 Częstochowa, karta pocztowa wysłana 4.VI z miejscowości Reichenberg (obecnie Liberec w Czechach), przesyłka dostarczona przez Pocztę Miejską 11.6, co dokumentuje fioletowy stempel z datownikiem "MIEJSKI URZĄD PRZESYŁKOWY CZĘSTOCHOWA"; stempelek cenzury "Geprüft P.St.VI. A.-K."; walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja.

Fi.3a
400 PLN
42436

1918 Częstochowa, widokówka wysłana 22.1 z Warszawy do Częstochowy, fioletowy datownik częstochowskiej poczty miejskiej "MIEJSKI URZĄD PRZESYŁKOWY CZĘSTOCHOWA" z 23.1; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.3a
500 PLN
42437

1918 Częstochowa, kartka z Warszawy do Częstochowy, stempel doręczeniowy poczty miejskiej w Częstochowie.

Fi.3a
300 PLN
42438

1918 Żarki, II wydanie, kasowana seria przedrukowa (Mi.390 euro, Fi.600.-), gwarancja Łaszkiewicz, Kapkowski.

Fi.4-6
500 PLN
42439

1918 Żarki, stemplowana seria wydania przedrukowego, gwarancja jeden znaczek pozostałe Mikulski.

Fi.4-6
480 PLN
42440

1918 Żarki, seria wydania przedrukowego, gwarancja Schmutz.

Fi.4-6
700 PLN
42441

1918 Przedbórz, znaczek cięty II wydania, typ 1, gwarancja.

Fi.4A
120 PLN
42442

1918 Przedbórz, II wydanie, znaczek za 4 gr. ze znacznie przesuniętym w pionie i lekko obróconym ząbkowaniem liniowym ZL 11,5, gwarancja Schmutz.

Fi.4B MK
Mi.4B
200 PLN
42443

Fi.4aNo, 5aNo
1 200 PLN
42444

1918 Sosnowiec, kartka z Miechowa do Sosnowca, stempel cenzury wojskowej w Granicy, stempel poczty miejskiej w Sosnowcu za 5 fen. "Stadtbriefbet. / Miejs eksp list /26. AUG 1918 / 5 fen." w kolorze fioletowym.

Fi.4c
600 PLN
42445

1918 Żarki, znaczek czysty II wydania z podwójnym nadrukiem - 6 hal. czarny na 10 hal. różowym (Mi.500 euro), zachowany w pięknym stanie z pełną oryginalną gumą bez podlepki ani jej śladu, delikatna przedwojenna sygnatura, podwójna gwarancja Mikstein.

Fi.4s Np
1 200 PLN
42446

Fi.5A
120 PLN
42447

1918 Przedbórz, znaczek cięty II wydania, typ 2, gwarancja Walocha.

Fi.5A
120 PLN
42448

1918 Przedbórz, znaczek pierwszego wydania typ 2, ślady lekkiego przywarcia do innego arkusza na całej powierzchni gumy, gwarancja i oznaczenie Jendroszek.

Fi.5B
60 PLN
42449

1918 Luboml, znaczek z pustopolem i odwrócony drukiem nominału.

Fi.5B B1
80 PLN
42450

1918 Żarki, II wydanie, wycinek z oryginalnego listu gdzie doręczenie opłacona znaczkiem Żarek za 10/5 h. z podwójnym nadrukiem w kolorze fioletowym - lewa i prawa połowa nadruku na jednym znaczku, gwarancja i oznaczenie.

Fi.5bb Np
1 500 PLN
42451

Fi.6A
120 PLN
42452

Fi.6A
120 PLN
42453

1918 Przedbórz, znaczek II wydania, podlepki, gwarancja.

Fi.6B
70 PLN
42454

1918 Przedbórz, znaczek II wydania typ 2, gwarancja Schmutz.

Fi.6B
50 PLN
42455

Fi.7-9
200 PLN
42456

1918 Żarki, III wydanie, seria kasowana (Mi.135 euro, Fi.240.-) z pełną oryginalną gumą i w bardzo intensywnych barwach, gwarancja MKSTN Mikstein.

Fi.7-9
200 PLN
42457

1918 Żarki, seria III wydania, gwarancja Mikstein.

Fi.7-9
220 PLN
42458

1918 Żarki, seria II wydania, gwarancja Schmutz.

Fi.7-9
350 PLN
42459

1918 Przedbórz, III wydanie, cięta seria czysta, 2 gr. typ 3, 4 gr. typ 1, 6 gr. typ 1 i 10 gr. typ 1 (Mi.200 euro), bardzo ładny stan zachowania, każdy znaczek pełna oryginalna guma z jednym niewielkim śladem podlepki, każdy gwarancja z opisem typu Krawczyk.

Fi.7-10A
Mi.7-10B
240 PLN
42460

Fi.7-10B
Mi.7-10A
120 PLN