The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 110. PoW Woldenberg camp

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
35343

1944 wydanie obiegowe, cztery czyste czworobloki znaczków za 5 f., po dwa w kolorach brązowoczerwonym i ciemnoczerwonym, zamiast dwóch cztery odmiany koloru czerwonego, gwarancja.

Fi.36a, b
200 PLN
35344

1944 150. rocznica Powstania Kościuszkowskiego, znaczek za 10+40 f. na wycinku z kasownikiem okolicznościowym, gwarancja.

Fi.37
40 PLN
35345

1944 150. rocznica powstania kościuszkowskiego, czysty znaczek za 10 + 40 f., gwarancja.

Fi.37
30 PLN
35346

1944 150. rocznica Powstania Kościuszkowskiego, gwarancja Walocha.

Fi.37
25 PLN
35347

1944 150. rocznica Powstania Kościuszkowskiego, odbitka z unieważnionej matrycy.

Fi.37P
80 PLN
35348

1944 Święto 3 Maja, ostemplowany 3.V na karcie z okolicznościowym suchym tłoczeniem z okazji 150 rocznicy konstytucji majowej, gwarancja.

Fi.38
150 PLN
35349

1944 Święto 3 Maja, list polecony przesłany 3.V w pierwszym dniu obiegu znaczka, na odwrocie stempelek "KOŁO FILATELISTÓW OBÓZ OF.IIC" i datownik odbiorczy; słabszy stan zachowania; sygnowane Bolesław SKIRMUNT; gwarancja Krawczyk.

Fi.38
150 PLN
35350

1944 Święto 3 Maja, znaczek ostemplowany 20.VIII stemplem okolicznościowym "TYDZIEŃ ZIEM WSCHODNICH"; gwarancja.

Fi.38
30 PLN
35351

1944 Święto 3 Maja, znaczek skasowany 29.VI stemplem okolicznościowym "ŚWIĘTO MORZA"; gwarancja.

Fi.38
40 PLN
35352

1944 Święto 3 Maja, znaczki ostemplowane 3.V na:

karcie ozdobionej suchym tłoczeniem przedstawiającym mapę Polski pokrytą piaskiem!!! z zaznaczonymi głównymi rzekami i polskim wybrzeżem morskim, ponad mapą ukazano Matkę Boską z Dzieciątkiem i napis "KRÓLOWO KORONY POLSKIEJ";

tak samo ozdobionej karcie, ale bez piasku!!! - wydawnictwie o wiele rzadziej spotykanym; rzadkie patriotyczne wydawnictwo; stan dobry/bardzo dobry; gwarancja.

Fi.38
900 PLN
35353

1944 Święto 3 Maja, znaczek ostemplowany w pierwszym dniu obiegu na karcie z okolicznościowym suchym tłoczeniem z okazji 150 rocznicy konstytucji majowej, gwarancja.

Fi.38
100 PLN
35354

1944 Święto 3 Maja, znaczek ostemplowany 3.V w pierwszym dniu obiegu na pocztówce ozdobionej drzeworytem autorstwa Mariana Puchalskiego, przedstawiającym katedrę we Lwowie, na odwrocie napis POCZTÓWKA, gwarancja.

Fi.38
100 PLN
35355

1944 list polecony , na odwrocie stempel "KOŁO FILATELISTÓW OBÓZ OF. IIC", gwarancja.

Fi.38
100 PLN
35356

1944 Święto 3 Maja, czysty znaczek za 35 f., gwarancja.

Fi.38
30 PLN
35357

1944 święto 3 Maja, gwarancja Walocha.

Fi.38
25 PLN
35358

1944 Święto 3 Maja, czysty znaczek za 35 f., znaczek ostemplowany 20.VIII stemplem okolicznościowym "TYDZIEŃ ZIEM WSCHODNICH", gwarancja.

Fi.38
40 PLN
35359

1944 Prezydent RP Władysław Raczkiewicz, znaczek skasowany na specjalnej karcie ozdobionej suchym tłoczeniem; gwarancja Schmutz.

Fi.39
160 PLN
35360

1944 Prezydent RP Władysław Raczkiewicz, dwa znaczki czyste za 25 f. w kolorze brązowym odmiany na różnych papierach szarym i białym, gwarancja Schmutz.

Fi.39
60 PLN
35361

1944 prezydent Władysław Raczkiewicz, gwarancja.

Fi.39
15 PLN
SOLD
35362

1944 znaczek z podobizna prezydenta Władysława Raczkiewicza unieważniony na kartce z wytłoczoną podobizną marszałka Józefa Piłsudskiego, gwarancja za znaczkiem.

Fi.39
200 PLN
35363

1944 prezydent Władysław Raczkiewicz, gwarancja Schmutz.

Fi.39
15 PLN
35364

1944 kartka z sucho tłoczoną grafiką okolicznościową z okazji 30. rocznicy wymarsz Pierwszej Kompanii Kadrowej z "Oleandrów" w Krakowie z podobizną marszałka Józefa Piłsudskiego i napisami "1914 6 SIERPNIA 1944", gwarancja.

Fi.39
200 PLN
35365

1944 XXX rocznica Wymarszu ku Wolności, karta pocztowa ozdobiona okolicznościową symboliczną grafiką z Marszałkiem Józefem Piłsudskim i orłem strzeleckim, z fantazyjnym napisem POCZTÓWKA, gwarancja.

Fi.39
200 PLN
35366

1944 Prezydent RP Władysław Raczkiewicz, znaczek skasowany na pamiątkowej karcie Koła Filatelistów, przygotowanej z okazji imprezy "BIWAK POMORZE", gwarancja.

Fi.39
200 PLN
35367

1944 Prezydent RP Władysław Raczkiewicz, znaczek skasowany na specjalnej karcie ozdobionej suchym tłoczeniem, gwarancja.

Fi.39
100 PLN
35368

1944 Prezydent RP Władysław Raczkiewicz, znaczek skasowany na specjalnej karcie ozdobionej suchym tłoczeniem, gwarancja.

Fi.39
100 PLN
35369

1944 prezydent Władysław Raczkiewicz, gwarancja Walocha.

Fi.39
25 PLN
35370

1944 Prezydent Wł.Raczkiewicza, dwa znaczki za 25 f. w skrajnie ciemnym i jasnym odcieniu koloru brązowego, gwarancja.

Fi.39
80 PLN
35371

1944 prezydent RP Władysław Raczkiewicz, znaczek skasowany na specjalnej karcie ozdobionej suchym tłoczeniem, gwarancja Walocha.

Fi.39
120 PLN
35372

1944 prezydent Władysław Raczkiewicz, odbitki próbne fazowe projektu znaczka odbite czterokrotnie na dwóch stronach kartki papieru bibułkowego, unikalne.

Fi.39P
6 500 PLN
35373

1944 Święto Morza znaczek na karcie, ostemplowany 29.VI kasownikiem okolicznościowym "ŚWIĘTO MORZA"; gwarancja.

Fi.40
50 PLN
35374

1944 Święto Morza, znaczek na wycinku.

Fi.40
110 PLN
35375

1944 Święto Morza, dwa kasowane znaczki za 10 f. w kolorze zielononiebieskim o jasnym i ciemnym odcieniu, gwarancja.

Fi.40
60 PLN
35376

1944 Święto Morza, gwarancja Schmutz.

Fi.40
25 PLN
35377

1944 Święto Morza, dwa znaczki za 10 f. w skrajnie ciemnym i jasnym odcieniu koloru zielonego, gwarancja.

Fi.40
80 PLN
35378

1944 Rok Olimpijski, znaczek na specjalnej karcie ozdobionej suchym tłoczeniem "ROK 44 w IIC" oraz przedstawiającym godła członków Związku Wojskowych Klubów Sportowych z kółkami olimpijskimi i proporczykami klubów pod napisem, ostemplowany kasownikiem olimpijskim 13.VIII w dniu rozpoczęcia Olimpiady Obozowej; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.41
240 PLN
35379

1944 Program obchodów Roku Olimpijskiego w Obozie IIC; karnet zawierający szczegółowy program przewidzianych zawodów sportowych i imprez towarzyszących, a ponadto listy osób patronujących obchodom, zarządów klubów sportowych, sędziów, komitetu organizacyjnego zawodów i innych; środkowa część przedstawia trzy niewydane znaczki olimpijskie zaprojektowane przez W.Oyrzanowskiego; pomarańczowy kolor tła wokół Apolla, posiada na odwrocie wklejony znaczek ostemplowany kasownikiem olimpijskim; karnet wykonany w technice wielokolorowego drzeworytu stanowi wspaniały dokument historyczny i jest kopalnią informacji o życiu obozowym; walor ten będzie ozdobą zarówno zbioru Poczt Obozowych jak też tematycznego - Olimpiada; dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia), sygnowany Jurek Józef, gwarancja.

Fi.41
2 000 PLN
35380

1944 Rok Olimpijski, gwarancja Walocha.

Fi.41
50 PLN
35381

1944 Rok Olimpijski, gwarancja Walocha.

Fi.41
30 PLN
35382

1944 Rok Olimpijski, gwarancja Walocha.

Fi.41
40 PLN