24228 |
| 250 PLN | |
24229 |
| 250 PLN | |
24230 |
1944 kartka z Nowego Targu do Krakowa. | Fi.Cp5I |
| 40 PLN | |
24231 |
1944 "uszkodzony górny szeryf E w POSTKARTE" - widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze I.44, z powtarzalnym błędem; czysta (Fi. à 120.-). | Fi.Cp9III B |
| 80 PLN | |
24232 |
1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze III.42 wysłana z agencji pocztowej w Kompinie do Rybna, fioletowy dwuwierszowy stempelek "Kompina über Lowitsch (Distr Warschau)" odciśnięty prawidłowo obok znaku opłaty, który skasowano 22.9 w Łowiczu; słaby stan zachowania (karta pionowo złamana). | Fi.Cp9b Mi.P12/02 |
| 40 PLN | |
24233 |
1944 portret Hitlera, karta ostemplowana grzecznościowo 15.8 kasownikiem WARSCHAU C1 z wyróżnikiem "ay", bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 20 PLN | |
24234 |
| Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 150 PLN | |
24235 |
1944 portret Hitlera, karta pocztowa wysłana 28.11 z Częstochowy do Poznania, dobry stan zachowania (Fi.60,- Mi.40 euro). | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 40 PLN | |
24236 |
1944 portret Hitlera, karta pocztowa wysłana 30.12 ze Skierniewic do obozu - Gemeinschaftslager Wessenberg; doskonały stan zachowania (Mi.40 euro). | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 70 PLN | |
24237 |
| 30 PLN | |
24238 |
| 1 400 PLN | |
24239 |
1944 kartka z Radomia do Krakowa, rzadki kasownik propagandowy "In Briefanschriften / ZUSTELLPOSTAMT / Straße u. Hausnummer / genau angeben!". | Fi.VIII |
| 200 PLN | |
24240 |
1944 kartka z Radomia do Krakowa, rzadki kasownik propagandowy z Radomia "In jedes Packet ein Doppel der Auffchrift einlegen!". | Fi.XII |
| 200 PLN | |
24241 |
1944 kartka z Zakopanego do Krakowa, stempel okolicznościowy Zakopanego. | Fi.XV |
| 300 PLN | |
24242 |
1944 telegram nadany 8.IV z Warszawy do Lublina (koperta dobierana); walor nieczęsto oferowany na rynku. | |
| 120 PLN SOLD | |
24243 |
1944 sądowy dowód doręczenia wysłany z Dunajca do Krakowa. | |
| 40 PLN | |
24244 |
1944 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Szaflary do Dunajca. | |
| 40 PLN | |
24245 |
| 40 PLN | |
24246 |
| 40 PLN | |
24247 |
| 40 PLN | |
24248 |
| 40 PLN | |
24249 |
1944 czworoblok znaczków składkowych NSDAP w generalnym Gubernatorstwie. | |
| 200 PLN | |
24250 |
2006 zeszyt wydania Arge Generalgouverment 1939 - 1945 autorstwa Michaela Schweizera i Bernharda Albrechta, język angielski, 90 stron, liczne ilustracje. | |
| 120 PLN | |
24251 |
2007 zeszyt wydania Arge Generalgouverment 1939 - 1945 autorstwa Michaela Schweizera, język angielski, 174 strony, liczne ilustracje. | |
| 120 PLN | |
24252 |
2008 zeszyt wydania Arge Generalgouverment 1939 - 1945 autorstwa Michaela Schweizera i Otto Thala, język angielski, 90 stron, liczne ilustracje. | |
| 90 PLN SOLD | |