Auction 109. General Government

24228

Fi.125b
250 PLN
24229

1944 5 rocznica utworzenia GG, parka czystych znaczków ciętych za 10+10 zł.

Fi.125b nz
250 PLN
24230

1944 kartka z Nowego Targu do Krakowa.

Fi.Cp5I
40 PLN
24231

1944 "uszkodzony górny szeryf E w POSTKARTE" - widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze I.44, z powtarzalnym błędem; czysta (Fi. à 120.-).

Fi.Cp9III B
80 PLN
24232

1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze III.42 wysłana z agencji pocztowej w Kompinie do Rybna, fioletowy dwuwierszowy stempelek "Kompina über Lowitsch (Distr Warschau)" odciśnięty prawidłowo obok znaku opłaty, który skasowano 22.9 w Łowiczu; słaby stan zachowania (karta pionowo złamana).

Fi.Cp9b
Mi.P12/02
40 PLN
24233

Fi.Cp10
Mi.P13
20 PLN
24234

wysłana 20.12 z miejscowości Sanka do Milanówka, znak opłaty unieważniony w Krakowie stemplem wirnikowym; słabszy stan zachowania;
wysłana 19.11 z Bochni do Piastowa; bardzo dobry stan zachowania;
wysłana 25.10 z Łowicza do Poznania; dobry stan zachowania.

Fi.Cp10
Mi.P13
150 PLN
24235

Fi.Cp10
Mi.P13
40 PLN
24236

Fi.Cp10
Mi.P13
70 PLN
24237

Fi.Cp10
Mi.P13
30 PLN
24238

Fi.III
1 400 PLN
24239

1944 kartka z Radomia do Krakowa, rzadki kasownik propagandowy "In Briefanschriften / ZUSTELLPOSTAMT / Straße u. Hausnummer / genau angeben!".

Fi.VIII
200 PLN
24240

1944 kartka z Radomia do Krakowa, rzadki kasownik propagandowy z Radomia "In jedes Packet ein Doppel der Auffchrift einlegen!".

Fi.XII
200 PLN
24241

1944 kartka z Zakopanego do Krakowa, stempel okolicznościowy Zakopanego.

Fi.XV
300 PLN
24242

1944 telegram nadany 8.IV z Warszawy do Lublina (koperta dobierana); walor nieczęsto oferowany na rynku.

120 PLN
24243

1944 sądowy dowód doręczenia wysłany z Dunajca do Krakowa.

40 PLN
24244

1944 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Szaflary do Dunajca.

40 PLN
24245

40 PLN
24246

40 PLN
24247

40 PLN
24248

40 PLN
24249

1944 czworoblok znaczków składkowych NSDAP w generalnym Gubernatorstwie.

200 PLN
24250

2006 zeszyt wydania Arge Generalgouverment 1939 - 1945 autorstwa Michaela Schweizera i Bernharda Albrechta, język angielski, 90 stron, liczne ilustracje.

120 PLN
24251

2007 zeszyt wydania Arge Generalgouverment 1939 - 1945 autorstwa Michaela Schweizera, język angielski, 174 strony, liczne ilustracje.

120 PLN
24252

2008 zeszyt wydania Arge Generalgouverment 1939 - 1945 autorstwa Michaela Schweizera i Otto Thala, język angielski, 90 stron, liczne ilustracje.

90 PLN