1866 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 160 PLN | |
1867 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 180 PLN | |
1868 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 80 PLN | |
1869 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 i 6, lewy znaczek z błędem "cienkie Z"gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 240 PLN | |
1870 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 75 PLN | |
1871 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", ciężkie podlepki, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 70 PLN | |
1872 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 80 PLN | |
1873 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 17, bardzo ładny stan zachowania, gwarancje Mikstein, Mikulski, Petriuk. | Fi.43No Mi.41K |
| 3 500 PLN | |
1874 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym pierwszej formy z poz. 18, gwarancja Mikstein, Ryblewski. | Fi.43No Mi.41K |
| 2 250 PLN SOLD | |
1875 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym pierwszej formy z poz. 81, fotoatest Petriuk. | Fi.43No Mi.41K |
| 2 500 PLN SOLD | |
1876 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójnym nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, rzadkie znaczki z podwójnym nadrukiem pochodzą z jednego stu znaczkowego arkusza, znaczek w ładnym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43Np Mi.41DD |
| 3 500 PLN SOLD | |
1877 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójnym nadrukiem pierwszej formy z poz. 68, przedrukowano jeden stu znaczkowy arkusz z tym błędem, gwarancja Schmutz, fotoatest. | Fi.43Np Mi.41DD |
| 7 500 PLN | |
1878 |
| 3 000 PLN | |
1879 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 4 "cienkie Z", bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, sygnatura, opis i kolorowy fotoatest Kronenberg. | Fi.44 B1 Mi.42 |
| 5 000 PLN | |
1880 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz. 41 "otwarte O w POCZTA", ładny stan, dwie sygnatury, gwarancja i opis "uszkodzone PO" Schmutz. | Fi.44 B10 Mi.42 |
| 15 000 PLN | |
1881 |
| 60 PLN | |
1882 |
| 250 PLN | |
1883 |
| 280 PLN | |
1884 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 32, lekki slad po podlepce z boku, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein z oznaczeniem Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 120 PLN | |
1885 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 78, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.45I Mi.43 |
| 80 PLN | |
1886 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 67, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 80 PLN | |
1887 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 12, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 80 PLN | |
1888 |
| 90 PLN | |
1889 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 57, lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, gwarancja i oznaczenie Taipale. | Fi.45I Mi.43 |
| 100 PLN | |
1890 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 84 z charakterystycznym S zakończonym łezką, prawie niewidoczny ślad po podlepce, sygnowany, gwarancja Falkowski, z opisem pozycji Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 250 PLN | |
1891 |
| 120 PLN | |
1892 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej z poz. 20, gwarancja i oznaczenie. | Fi.45I Mi.44 |
| 60 PLN | |
1893 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszą formą z poz. 8-9, prawy znaczek z ciekawym błędem "obie litery A z podgiętą prawą nóżką - jak Ą", piękny stan zachowania, sygnowane PHILATELIA KRAKÓW, gwarancja Mikstein, z opisem pozycji Schmutz. | Fi.45I+45IB Mi.43 |
| 1 500 PLN | |
1894 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 100 "A jak Ą w POLSKA", to uszkodzenie narożnika formy I - niekatalogowany, ale pokazywany w eksponatach wystawowych - ważny błąd tego wydania, stan typowy dla znaczka z tej pozycji - rozmazany nadruk, miękki prawy dolny narożnik, lekkie pęknięcia na gumie, gwarancja z oznaczeniem Mikstein. | Fi.45I B Mi.43 |
| 1 500 PLN | |
1895 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.36 "mocno uszkodzone P w POLSKA", gwarancja Mikulski, z oznaczeniem Schmutz. | Fi.45I B Mi.43 |
| 120 PLN | |
1896 |
| 180 PLN | |
1897 |
| 130 PLN | |
1898 |
| 100 PLN | |
1899 |
| 380 PLN | |
1900 |
| 100 PLN | |
1901 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 Kr. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz. 45 "cienkie Z", pełna oryginalna pięknie zachowana guma bez podlepki ani jej śladu, gwarancja Mikstein, z opisem. | Fi.45I B1 Mi.43 |
| 550 PLN | |
1902 |
| 90 PLN | |
1903 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja Mikstein. | Fi.45I B2 Mi.43 |
| 1 000 PLN | |
1904 |
| 500 PLN | |
1905 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formą IIB z poz. 6/7, prawy z błędem "uszkodzone CZT" (Fi. 18.200,-); tu dodatkowo w bardzo atrakcyjnej postaci - na wycinku ze skartu unieważniony rzadkim kasownikiem rusztowym z Krakowa, nakład znaczka z tym błędem około dwudziestu sztuk!, to może być jedyny znany egzemplarz z oryginalnego obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Gryżewski. | Fi.45IIB4 + 45II Mi.43 |
| 16 000 PLN | |