The new auction will start soon

Auction 107. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
1666

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w idealnym stanie, znaczek z błędem "krótsza litra A w POLSKA", fotoatest.

Fi.24No (B2)
Mi.24K
1 000 PLN
1667

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
1668

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
1669

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Chęcin nadany 27.01.19 do Kielc, opłata znaczkiem za 45 hal. i 5 hal. w gotówce co odnotowano na froncie koperty, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
5 000 PLN
1670

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
1671

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
1672

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Lublina nadany 24.2.19 do Wiednia, mieszana frankatura ze znaczkami wydania definitywnego, stempel cenzury wojskowej z Krakowa, gwarancja Schmutz.

Fi.25a, 73A
5 000 PLN
1673

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze czarnym z błędami, "brak liter ZTA" na górnym i "brak liter TA na dolnym prawym znaczku, rzadka kombinacja błędów, gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.25a B9, B10
Mi.25I 
200 PLN
1674

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
4 000 PLN
1675

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - jednym normalnym i drugim odwróconym po stronie gumowanej, charakterystyczne dla tego błędu zabrudzenie farbą drukarską, bardzo dobry stan zachowania, rzadki błędnodruk znany z jednego pięćdziesięcio znaczkowego arkusza, Fischer 12.000,- zł, fotoatest Schmutz.

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
6 800 PLN
1676

1918 drugie wydanie lubelskie, czworobok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.25aNo
Mi.25IK
500 PLN
SOLD
1677

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.25aNo
Mi.25IK
300 PLN
1678

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym, gwarancja Schmutz, fotoatest

Fi.25aNon
Mi.25IDD
4 000 PLN
1679

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja i opis.

Fi.25b
Mi.25I
40 PLN
1680

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i oznaczenie.

Fi.25b
Mi.25I
250 PLN
1681

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem barwie niebieskoczarnej, gwarancja i oznaczenie.

Fi.25b
Mi.25I
400 PLN
1682

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I 
80 PLN
1683

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym z poz. 20 z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25bB10
Mi.25I
150 PLN
1684

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.26
Mi.25II
90 PLN
1685

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na lewym brzegu, gwarancja Mikulski.

Fi.26
Mi.25II 
320 PLN
1686

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.26No
Mi.25IIK
300 PLN
1687

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w idealnym stanie, znaczek z błędem "krótsza litra A w POLSKA", fotoatest.

Fi.26No (B2)
Mi.25II K
800 PLN
1688

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Krawczyk.

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
1689

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
1690

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
1691

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
1692

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.27a
Mi.26
10 PLN
1693

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Lublina nadany 7.2.19 do Genewy, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
4 000 PLN
1694

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.27a
Mi.26
70 PLN
1695

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. na wycinku oryginalnie użyty w Olkuszu i dodatkowo z błędem "brak kropki po HAL" (Fi.900.-), ładny stan, gwarancja.

Fi.27a B5
Mi.26
120 PLN
1696

1918 drugie wydanie lubelskie, parka kasowanych znaczków za 50/60 hal., prawy z błędem "brak kropki po HAL", sygnowane F.Sambor LUBLIN, gwarancja.

Fi.27a+27a B5
Mi.26
140 PLN
1697

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z bardzo dużym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, sygnowany Rachmanow, gwarancja.

Fi.27a B
Mi.26
120 PLN
1698

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Ryblewski.

Fi.27a B
Mi.26 
200 PLN
1699

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 37 z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Schmutz.

Fi.27a B5
Mi.26
180 PLN
1700

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie.

Fi.27aB5
Mi.26
40 PLN
1701

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie.

Fi.27aB5
Mi.26
250 PLN
1702

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 9 z błędem "HAI zamiast HAL", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.27aB6
Mi.26
120 PLN
1703

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 16 z błędem "zniekształcone 50 i brak kropki po HAL", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.27aBB5
Mi.26
240 PLN
1704

1918 drugie wydanie lubelskie, makulaturowa parka zabrudzona farbą drukarską, bardzo duża podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.27aMK
Mi.26
180 PLN
1705

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.27aNo
Mi.24K
400 PLN