Die Auktion endet am 06.05.2024

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
5498

1951 groszy, znaczki z nadrukiem groszy typ 3 w kolorze fioletowym stemplowane w Krakowie.

80 PLN72 PLN
5504

1951 groszy, list lotniczy polecony z Poznania 1 do Niemiec opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 14 w kolorze fioletowym i typ 17 w kolorze niebieskim.

60 PLN60 PLN
5528

1951 groszy, list polecony z Krakowa opłacony znaczki z nadrukiem groszy typ 3 w kolorze fioletowym.

60 PLN121 PLN
5530

1951 groszy, miejscowy list firmowy z Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 2 w kolorze czarnym.

20 PLN20 PLN
5535

1951 groszy, list polecony z Poznania 28 do Francji opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 11 w kolorze fioletowym.

40 PLN40 PLN
5541

1951 groszy, list polecony z Raculi do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 12 w kolorze czerwonym, koperta kompletna ale uszkodzona.

20 PLN20 PLN
5548

1951 groszy, list firmowy z Mogilna do Bydgoszczy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 12 w kolorze czarnym.

20 PLN20 PLN
5549

1951 groszy, list polecony z Poznania 28 do Francji opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 19 w kolorze czerwonym.

60 PLN54 PLN
5558

1951 groszy, list z Myszyńca do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 24 w kolorze fioletowym, brak jednego znaczka.

10 PLN10 PLN
5614

1951 Nowa Huta, seria z odmianami ząbkowań.

30 PLN30 PLN
5651

1952 list lotniczy z Krosna do USA.

15 PLN15 PLN
5652

1952 mieszana frankatura na liście poleconym z Gdańska 8.1.52 do Holandii.

15 PLN15 PLN
5674

1952 Dzień Stoczniowca, znaczek z błędem "plama na czapce".

25 PLN22 PLN
5685

1952 Elektrownia w Jaworznie, 1,50 zł odmiana o ząbkowaniu ramkowym ZR 11½:11¾ blok legitymacyjny z oznaczeniem walca (1 walec, 5 nakład, 5 moletowanie) znajdującym się nad 10 znaczkiem w arkuszu, czysty, bardzo dobry stan zachowania.

250 PLN225 PLN
5688

1952 zabytkowe budowle, marginesowy czworoblok czystych znaczków za 1 zł. - odmiana z napisem NIEDZIGA zamiast NIEDZICA (Fi.180.-).

160 PLN160 PLN
5689

1952 zabytkowe budowle, znaczek z napisem NIDZIGA zamiast NIEDZICA.

35 PLN35 PLN
5760

1954 FDC - "II Ogólnopolska Spartakiada (I)".

20 PLN20 PLN
5777

1954 10-lecie PRL, kompletna seria z odmianami znaczków Fi. 749 i 752 w odmianach I i II w czworoblokach rozdzielonych pustopolem.

1 750 PLN1 750 PLN
5783

1954 III Zjazd PZF w Warszawie, bloczek na kopercie FDC.

40 PLN40 PLN
5822

1955 XXIV Międzynarodowe Targi Poznańskie, seria z odmianami.

40 PLN40 PLN
5827

1955 Dni Krakowa, serie z odmianami papieru.

40 PLN40 PLN
5846

1955 6 karnetów - "II MIĘDZYNARODOWE IGRZYSKA SPORTOWE MŁODZIEŻY" (serie nieząbkowana i ząbkowana).

60 PLN60 PLN
5847

1955 II Międzynarodowe Igrzyska Sportowe Młodzieży, cięty znaczek za 20 gr. z błędem na poz.73 "plama pod GR", gwarancja Krawczyk.

40 PLN36 PLN
5907

1956 50. rocznica śmierci dr Jana Dzierżona, dolny prawy znaczek z błędem "dłuższe i zagięte u góry drugie I w ŚMIERCI".

15 PLN85 PLN
5908

1956 50. rocznica śmierci dr Jana Dzierżona, prawy górny znaczek z błędem "plama w O w POLSKA".

10 PLN105 PLN
5910

1956 50. rocznica śmierci dr Jana Dzierżona, dolny lewy znaczek z powtarzalną usterką w postaci rozbitej litery Z w słowie DZIRŻONA.

15 PLN30 PLN
5934

1957 FDC - "50-lecie narciarstwa polskiego" Warszawa 1.

10 PLN10 PLN
5954

1957 medycyna polska, serie z odmianami papierów.

15 PLN15 PLN
6022

1959 Grzyby polskie, seria w parkach tête-bêche (Fi.200.-).

180 PLN180 PLN
6062

1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, serie z odmianami papieru.

40 PLN40 PLN
6073

1960 "MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA POMORZOZNAWCZA SZCZECIN 1960" znaczek na widokówce ostemplowany okolicznościowo 3.11 w Szczecinie; temat - ETNOLOGIA.

25 PLN25 PLN
6106

1961 VI Kajakowe Mistrzostwa Europy, czworoblok znaczka za 2,50 zł na papierze ze znakiem wodnym III.5 z gwarancją i opisem Wiatrowski, pozostałe czworobloki na papierze ze znakiem wodnym III.8.

180 PLN180 PLN
6145

1962 wielcy Polacy, Konopnicka z "broszką".

320 PLN288 PLN
6165

30 PLN27 PLN
6180

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, dolny lewy znaczek z błędem "uszkodzone R w TRAUGUTT".

30 PLN27 PLN
6183

1963 walka z głodem na świecie, znaczek z powtarzalnym błędem w postaci kropki nad kropką pomiędzy PSZENICA, a TRINICUM.

15 PLN15 PLN
6184

1963 walka z głodem na świecie, znaczek z powtarzalnym błędem w postaci kropek nad i pod U w TRINICUM.

15 PLN15 PLN
6194

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 40 gr z błędem "kropka w 4" na kopercie FDC; gwarancja.

30 PLN30 PLN
6195

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja.

30 PLN30 PLN
6203

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO" na kopercie FDC; gwarancja.

40 PLN40 PLN