Die Auktion endet am 02.12.2024

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
44048

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, ślad podklejenia innego znaczka, gwarancja Rzadkosz.

50 PLN50 PLN
44052

50 PLN50 PLN
44055

1944 Leżajsk, znaczek z nadrukiem lokalnym, nakład 286 sztuk, gwarancja Schmutz.

300 PLN250 PLN
44063

1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym typ II, nakład 186 sztuk, gwarancja Schmutz.

360 PLN300 PLN
44064

1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym typ II, nakład 176 sztuk, gwarancja Schmutz.

360 PLN300 PLN
44066

1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym typ II, nakład 325 sztuk, gwarancja Krawczyk.

160 PLN140 PLN
44068

1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym typ I, nakład 213 sztuk, minimalna skaza w gumie, gwarancja Gryżewski.

280 PLN230 PLN
44071

1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym typ I, nakład 129 sztuk, gwarancja Schmutz.

480 PLN400 PLN
44073

1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym typ II, nakład 231 sztuk, gwarancja Schmutz.

320 PLN260 PLN
44074

1944 Rudnik nad Sanem, znaczek z nadrukiem lokalnym typ I, nakład 132 sztuk, gwarancja Schmutz.

500 PLN430 PLN
44077

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Miszczak i z oznaczeniem Walocha.

50 PLN50 PLN
44080

60 PLN60 PLN
44090

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Krawczyk i z oznaczeniem Walocha.

60 PLN60 PLN
44110

1945 Końskie, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Danowski, Rzadkosz.

110 PLN100 PLN
44123

1944 Wodzowie, list polecony opłacony serią znaczków z Łańcuta do Markowej, prowizoryczne kasowniki i erka, list o charakterze filatelistycznym, na odwrocie gwarancja i oznaczenie Walocha.

900 PLN800 PLN
44130

1944 Wodzowie, znaczek w barwie jasno szarawoczerwonej, gwarancja z opisem koloru i oznaczeniem.

350 PLN460 PLN
44131

1944 Wodzowie - R.Traugutt, BARDZO SZEROKI marginesowy znaczek za 25 gr. w kolorze czerwonym, z przesuniętym w prawo drugim rzędem perforacji pionowej, w pierwszej kolumnie arkusza powstały bardzo szerokie znaczki - mogą występować jako prawostronnie cięte (6 sztuk w arkuszu); jeśli pozostałe rzędy perforacji też są przesunięte, wszystkie pozostałe znaczki w takim arkuszu będą źle centrowane - z rysunkiem mocno przesuniętym w lewo (24 sztuki); gwarancja Schmutz.

1 600 PLN1 600 PLN
44132

1944 Wodzowie, seria na kopercie ostemplowana kasownikami prowizorycznymi Markowej, na odwrocie gwarancja i oznaczenie Walocha.

900 PLN900 PLN
44133

1944 Wodzowie, znaczek w barwie ciemnoczerwonej, wtrącenie w papierze, gwarancja i opis koloru Schmutz.

420 PLN420 PLN
44136

1944 Wodzowie, znaczek w barwie pomarańczowoczerwonej, gwarancja z opisem koloru i oznaczeniem.

750 PLN750 PLN
44139

1944 Wodzowie, znaczek w barwie szarawo cynobrowoczerwonej, gwarancja z opisem koloru i oznaczeniem.

400 PLN400 PLN
44152

1944 Wodzowie - H.Dąbrowski, marginesowy znaczek w najrzadszej dla tego nominału barwie jasno szaroniebieskiej, gwarancja i opis koloru.

1 200 PLN1 000 PLN
44157

1944 SOKOŁÓW PODLASKI. Goznak, 25 gr - frankatura wielokrotna, list z Sokołowa do Siedlec, znaczki skasowane stemplem prowizorycznym, data "20 LIST. 1944" dostawiona datownikiem biurowym; na odwrocie stempelek cenzury wojskowej nr.168; walor w bardzo dobrym stanie zachowania (na odwrocie w dwóch miejscach podklejony taśmą samoprzylepną); gwarancja Walocha.

400 PLN400 PLN
44164

1944 Goznak, znaczki rzadkim z drukiem zdwojonym.

400 PLN400 PLN
44169

25 PLN25 PLN
44172

1944 WŁODAWA Goznak, 50 gr - frankatura pojedyncza, list z Włodawy do Lublina, znaczek skasowany stemplem prowizorycznym - przedwojennym datownikiem z usuniętą w górnej części nazwą miejscowości; koperta nicowana; ponieważ w adresie odbiorcy podano tylko nazwę instytucji w Lublinie dopisano nazwę ulicy z numerem - zwraca uwagę, że dopisek ten dokonano po rosyjsku; walor w dobrym stanie zachowania; gwarancja Walocha.

500 PLN400 PLN
44176

80 PLN80 PLN
44191

180 PLN180 PLN
44192

1944 Goznak, znaczek z podwójną perforacją pionową, gwarancja i opis.

250 PLN250 PLN
44237

1944 P.K.W.N., kartka polecona z Łodzi nadana 13.03.45 do Głowna k. Łowicza, stempel cenzury wojskowej nr 860.

1 100 PLN1 100 PLN
44255

1944 R.T.R.P., pasek znaczków z poz. 91-5, znaczek z poz. 95 z błędem "uszkodzona cyfra 4", gwarancja Falkowski.

100 PLN90 PLN
44270

1944 "Zwierzyniec 20 WRZ. 1944/ ZAPŁACONO Kasjer" list opłacony gotówką wysłany ze Zwierzyńca do Szczebrzeszyna, dwukrotnie odciśnięto prowizoryczne ostemplowania, wpisany numer kolejny przesyłki wraz z parafką urzędnika; na odwrocie przedwojenna urzędowa pieczęć nadawcy z godłem "PUBLICZNA SZKOŁA POWSZ. ŻURAWNICA"; bardzo rzadki walor w doskonałym stanie zachowania; gwarancja Walocha.

2 000 PLN1 600 PLN
44276

1945 82. rocznica Powstania Styczniowego, znaczek w barwie brązoworóżowej, gwarancja ze starym oznaczeniem i opis koloru Schmutz.

200 PLN180 PLN
44283

1945 Powstanie Styczniowe - R.Traugutt, znaczek za 5 zł./25 gr. w kolorze jasnobrązoworóżowym, z błędem na poz.29 "uszkodzony prostokąt", gwarancja z opisem koloru i błędu Schmutz.

240 PLN216 PLN
44287

120 PLN120 PLN
44292

1945 Traugutt - Powstanie Styczniowe, znaczek za 5 zł./25 gr. w kolorze jasno brązowaworóżowym, z niekatalogowanym błędem występującym w niewielkiej części nakładu na poz.17 "duża plama nad LS", bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i opis koloru i błędu.

480 PLN480 PLN
44295

9 800 PLN8 850 PLN
44298

1945 82. rocznica Powstania Styczniowego, znaczek w barwie brązowoczerwonej, gwarancja i opis.

320 PLN288 PLN
44300

1945 82. rocznica Powstania Styczniowego, znaczek w barwie czerwonawobrązowej, gwarancja i stare oznaczenie "eb" Schmutz.

300 PLN270 PLN
44307

1945 82. rocznica Powstania Styczniowego, znaczek w barwie różowobrązowej, gwarancja i opis Schmutz.

500 PLN500 PLN