Die Auktion endet am 06.05.2024

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
12410

40 PLN35 PLN
12433

1918 widokówka Stryj, z obiegu.

20 PLN15 PLN
12445

1926 widokówka z pałacem w Kopaszewie.

80 PLN80 PLN
12458

1930 widokówka - "ROKU 1930/ PIERWSZEMU MARSZAŁKOWI POLSKI/ JÓZEFOWI PIŁSUDSKIEMU/ BUDOWNICZEMU POLSKI ODRODZONEJ/ W DZIESIĄTĄ ROCZNICĘ/ WYZWOLENIA OD NAJAZDU BOLSZEWICKIEGO".

60 PLN60 PLN
12462

1931 widokówka Krynica, "Zacisze", czysta.

30 PLN25 PLN
12463

1931 widokówka Żegiestów - "Przepiękne widoki Żegiestowa", karta fotograficzna, z obiegu.

60 PLN50 PLN
12467

1933 widokówka Karkonosze, czysta.

20 PLN15 PLN
12469

1934 widokówka Podkowa Leśna - stacja kolejki elektrycznej, czysta na froncie na środku punktowe ubytki emulsji.

120 PLN120 PLN
12470

1935 widokówka Piwniczna, czysta.

40 PLN35 PLN
12472

1935 widokówka Truskawiec - ogólny widok, z obiegu (znaczek zdjęty).

20 PLN15 PLN
12476

1936 widokówka Krynica, Nowe Łazienki mineralne, z obiegu (znaczek zdjęty).

20 PLN15 PLN
12484

1936 widokówka Ustroń - basen kąpielowy, karta fotograficzna, z obiegu.

40 PLN30 PLN
12489

1938 widokówka z Nowogródka.

60 PLN60 PLN
12494

1941 widokówka fotograficzna - Kopiec Józefa Piłsudskiego w Krakowie, z obiegu (znaczek zdjęty).

40 PLN40 PLN
12504

1964 trzeci zespołowy lot kosmiczny, czysty bloczek z autografem kosmonauty Borysa Jegorowa.

120 PLN120 PLN
12519

1920 obligacja państwowa Polskiego Rządu.

150 PLN150 PLN
12524

1960 Polskie Znaki Pocztowe, komplet pięciu tomów I - V pod redakcją Antoniego Łaszkiewicza i Józefa Tislowitza we współpracy m.in. z S. Miksteinem, Z. Mikulskim i innymi, podstawowe jak do tej pory dzieło polskiej filatelistyki, encyklopedia wiedzy o wszystkich polskich znakach pocztowych, bardzo dobry stan zachowania.

450 PLN400 PLN
12530

150 PLN150 PLN
12531

2013 książka Juliana Auleytnera "Początki Poczty Polskiej na Pomorzu 1920"," książka dwujęzyczna po polsku i niemiecku, 300 stron, liczne kolorowe ilustracje, mapki, twarda oprawa.

130 PLN130 PLN
12541

1900 miejscowy przekaz pocztowy z Wollin.

50 PLN50 PLN
12631

1 600 PLN1 600 PLN
12670

1918-19 Białoruska Republika Ludowa, powstała w warunkach tymczasowej okupacji centralnej części ziem białoruskich przez wojska niemieckie i nie zdołała rozwinąć się w niepodległe i uznane państwo (uznała je tylko Finlandia), marginesowa seria ciętych znaczków o charakterze prywatnym z pełną oryginalną gumą.

240 PLN240 PLN
12681

1937 ZSRR, 100 rocznica śmierci Aleksandra Puszkina, 10 kop o rzadkim ząbkowaniu liniowym 11, parka pozioma z dolnym marginesem, kasowane (Mi.80 euro).

120 PLN120 PLN
12689

1940 ZSRR, Wszechzwiązkowa Wystawa Rolnicza w Moskwie (II), rzadka parka pozioma znaczków (777+776) za 30 kop, czysta.

200 PLN200 PLN
12718

1957 ZSRR, wydanie przedrukowe z okazji startu pierwszego sztucznego satelity Ziemi - Sputnika 1, znaczek w czworobloku, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

500 PLN500 PLN