Die neu Auktion wird bald beginnen

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
11473

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem osobnego typu o większym rozstawie kwadratów na całostce ze znakiem opłaty z zamkiem w Mirze i ilustracją z widokiem bramy warszawskiej w Opatowie, nakład około 200 sztuk, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Rzadkosz.

1 350 PLN1 350 PLN
11476

1945 całostka typu II na kartonie z z hasłem propagandowym 1a.

200 PLN220 PLN
11559

20 PLN20 PLN
11563

1949 koperta ze znakiem opłaty "Alegoria Wiosny Ludów".

70 PLN70 PLN
11771

30 PLN30 PLN
11778

1951 groszy, całostka bez nadruku groszy wysłana z Jastarni do Łodzi.

10 PLN10 PLN
11783

10 PLN10 PLN
11788

1952 wycofana koperta 12I drukowana z IX walca z hasłem propagandowym B "Umacniajmy jedność ...", ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; dobry stan zachowania.

120 PLN108 PLN
11789

1952 wycofana koperta 12I drukowana z X walca z hasłem propagandowym B "Umacniajmy jedność ...", ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; dobry stan zachowania (niewielkie przebarwienie na dolnej krawędzi).

120 PLN120 PLN
11809

1953 Mikołaj Kopernik, całostka ilustrowana z obiegu pocztowego z Góry Kalwarii, całostak typ II.

50 PLN50 PLN
11851

1955 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą XI.57.

40 PLN36 PLN
11858

1956 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, całostka z dodrukiem i stemplem okolicznościowym wystawy i sesji naukowej w związku z inauguracją obchodów kopernikańskich w Przemyślu z 1971 roku.

25 PLN25 PLN
11892

1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z dodrukiem z okazji XV-lecia szczecińskiej filatelistyki.

30 PLN30 PLN
11899

1963 koperta z dodrukiem - "Pokaz Filatelistyczny Warszawa 27 IX - 3 X 1963"; ostemplowana okolicznościowo 29.09 w Warszawie; temat - CZERWONY KRZYŻ.

25 PLN25 PLN
11903

1964 koperta 600-lecie Księgarstwa Polskiego skasowana stemplem okolicznościowym, czysta.

40 PLN40 PLN
11925

20 PLN18 PLN
11946

35 PLN32 PLN
11952

30 PLN90 PLN
11978

1978 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

30 PLN27 PLN
11987

1981 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.85,50).

100 PLN90 PLN
11990

1981 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie, dodatkowo normalna całostka.

50 PLN45 PLN
11992

1981 1300 lat państwa Bułgarskiego, całostka z dodrukiem z okazji Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej w Krakowie - Wielkie Tyrnowo.

60 PLN65 PLN
11993

1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-).

55 PLN50 PLN
11994

1982 Dzień Olimpijczyka, kartki z dodrukami na froncie i rewersie, plus zwykła dla porównania (na górze).

220 PLN198 PLN
11998

1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-).

70 PLN63 PLN
11999

1983 przewartościowanie bytomskie z nadrukiem typu I w barwie fioletowej.

30 PLN60 PLN
12002

1983 przewartościowanie bytomskie z nadrukiem typu II, gwarancja i oznaczenie Pelczar.

200 PLN180 PLN
12003

1983 przewartościowanie bytomskie z nadrukiem typu II w barwie czarnej, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

30 PLN35 PLN
12009

1984 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.112.-).

65 PLN58 PLN
12018

1985 MWF Socphilex 85 w Berlinie - Światowy Dzień Poczty.

20 PLN18 PLN
12053

1925 list lotniczy na trasie Warszawa - Gdańsk, winietki L.O.P.P., stempelki pomocnicze poczty lotniczej, na odwrocie stempel odbiorczy.

150 PLN150 PLN
12088

1934 XXII Międzynarodowe Zawody Balonów Wolnych o puchar Gordon-Bennetta w Warszawie, list z nalepką Aeroklubu RP przewieziona balonem "Lewgionowo", dodatkowy fioletowy stempel Aeroklubu RP dla oznaczenia balonu "GORDON-BENNETT 1934 WARSZAWA - 23.IX.1934 Wysłano balonem "LEGIONOWO"", datownik odbiorczy miejsca lądowania SZCZUCZYN BIAŁOST. z wyróżnikiem "b".

150 PLN150 PLN
12089

1934 list lotniczy z Belgii do warszawy przewieziony pocztą lotniczą na trasie Berlin - Warszawa.

300 PLN300 PLN
12112

1936 LIGA OBRONY POWIETRZNEJ I PRZECIWGAZOWEJ Sierpecki Obwód Powiatowy w Sierpcu, koperta z nadrukiem firmowym , przesłana miejscowo drogą służbową; bardzo dobry stan zachowania.

200 PLN200 PLN
12116

1937 Warszawa - Helsinki - Warszawa, list przesłany 29.V pierwszym lotem Warszawa - Helsinki (Fi.350.-), niedoręczony, powrócił 30.V do Warszawy pierwszym lotem Finlandia - Polska - Palestyna; dekoracyjna całość w doskonałym stanie zachowania.

250 PLN250 PLN
12127

80 PLN80 PLN
12179

1964 arkusze czyste znaczków do przesyłek podczas zawodów balonowych o puchar przechodni Dowódcy Lotnictwa Operacyjnego w związku z XXXIII Międzynarodowymi Targami Poznańskimi dla balonów "Poznań", "Katowice", "Polonez", "Syrena", bardzo dobry stan zachowania.

300 PLN300 PLN
12206

1981 lot jubileuszowy w 60-lecie lotów linii "AEROTARG" Poznań - Warszawa.

30 PLN30 PLN
12403

1913 widokówka z Poznania.

40 PLN40 PLN
12407

1915 widokówka Żywiec, z obiegu.

30 PLN25 PLN