Die neu Auktion wird bald beginnen

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
11314

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 28, nadruk typ II, minimalne zagniecenia widoczne na skanie.

400 PLN400 PLN
11315

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 31, nadruk typ III z błędem "brak kropki po gr", gwarancja Pelczar.

800 PLN720 PLN
11323

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz.

90 PLN90 PLN
11329

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 3 z obiegu pocztowego z Koszyłowca.

40 PLN40 PLN
11331

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 - HEL Port, wysłana 26.1.37 z urzędu Gdynia 3 do Warszawy; dobry stan zachowania.

40 PLN40 PLN
11333

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27.

80 PLN80 PLN
11334

1935 całostka z sygnaturą I-1937 i hasłem propagandowym 9.

20 PLN57 PLN
11336

1936 kartka z Łodzi do Niemiec, sygnatura XI-1936.

40 PLN50 PLN
11337

1937 koperta "Belweder" z sygnaturą VI-1938.

100 PLN195 PLN
11339

1937 koperta "Belweder" z sygnaturąII-1937, w środku papeteria.

100 PLN100 PLN
11341

1937 gen. Rydz Śmigły, koperta z wydrukowanym znakiem opłaty.

100 PLN100 PLN
11342

100 PLN63 PLN
11347

1937 kartka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym 7.

30 PLN30 PLN
11355

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 29.

100 PLN100 PLN
11356

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 22.

100 PLN100 PLN
11361

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków.

160 PLN160 PLN
11362

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań.

160 PLN160 PLN
11363

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków.

160 PLN160 PLN
11364

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 9 - Tatry.

160 PLN160 PLN
11365

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia.

160 PLN130 PLN
11366

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk.

160 PLN160 PLN
11370

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 16 - Tatry.

160 PLN160 PLN
11373

1937 Zamek w Mirze, 32 całostki z kompletem ilustracji, kartki z ilustracja 31 i 32 z niedobitymi kropkami na końcu sygnatury, bardzo dobry stan zachowania.

7 200 PLN7 200 PLN
11375

1938 koperta z znakiem opłaty "Kazimierz Jagiellończyk".

50 PLN50 PLN
11393

30 PLN30 PLN
11405

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 13 - Henryk Sienkiewicz.

140 PLN140 PLN
11420

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu zagranicznego z ilustracją 64 - Polski Czerwony Krzyż.

1 000 PLN800 PLN
11421

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2.

180 PLN180 PLN
11437

1939 kartka z Gniezna do Niemiec.

50 PLN65 PLN
11440

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 5 - Komendant J.Piłsudski na inspekcji V Batalionu L.P. w okopach nad Nidą - marzec 1915; bardzo dobry stan zachowania.

70 PLN70 PLN
11445

1939 25. rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 7 - Komendant J.Piłsudski i szef sztabu ppłk K.Sosnkowski w Grudzynach nad Nidą - kwiecień 1915, wysłana 6.VIII z Krakowa do Cieszyna, znak opłaty skasowany wirnikiem propagandowym "ZJAZD SIERPNIOWY 1914-6.VIII-1939 POLSKA NA SZLAKU JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO" Kraków 2, czytelna odbitka rzadkiego wirnika okolicznościowego (Myślicki - stopień rzadkości C); dobry stan zachowania (Myślicki 39 130).

150 PLN150 PLN
11446

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 6 - Komendant J.Piłsudski z oficerami sztabu przed kwaterą 1 p.p.L.P. w Turze Dolnym nad Nidą - kwiecień 1915; minimalnie słabszy stan zachowania.

40 PLN40 PLN
11447

50 PLN50 PLN
11448

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej legionów, 32 całostki z kompletem ilustracji, bardzo dobry stan zachowania.

1 900 PLN1 900 PLN
11453

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 1 Jan Długosz, typ nadruku I (cienki).

200 PLN200 PLN
11456

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 15, nadruk typ I, gwarancja Pelczar.

150 PLN150 PLN
11467

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 14, nadruk typ II, gwarancja Pelczar.

120 PLN120 PLN
11468

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 33, nadruk typ II, gwarancja Pelczar.

120 PLN120 PLN
11470

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 44, nadruk typ II, gwarancja Pelczar.

120 PLN120 PLN
11471

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 40.

1 500 PLN1 350 PLN