Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
57144

1953 karta należnościowa z Rudnika nad Sanek ze znaczkami dopłaty.

70 PLN70 PLN
57151

1995 toruńskie prowizorium dopłat, znaczek z nadrukiem lokalnym z Chełma, gwarancja Walocha.

40 PLN40 PLN
57152

40 PLN40 PLN
57157

1995 toruńskie prowizorium dopłat, znaczek z nadrukiem lokalnym z Nowego Miasta, gwarancja Walocha.

40 PLN40 PLN
57164

1995 toruńskie prowizorium dopłat, znaczek z nadrukiem lokalnym z Wąbrzeźna, gwarancja Walocha.

40 PLN40 PLN
57165

40 PLN40 PLN
57175

1920 znaczek z perforacją firmową "RM" z obiegu pocztowego z Gdańska.

60 PLN60 PLN
57273

1923 herb Gdańska w dużym formacie, arkusz znaczka za 500 mk.

180 PLN180 PLN
57276

1923 herb Gdańska w dużym formacie, arkusz znaczka za 10.000 mk.

250 PLN250 PLN
57313

1924/1925 wydanie obiegowe z widokami Gdańska i okolic, serie dwóch wydań.

2 500 PLN2 500 PLN
57412

1942 "Postsache/ Absender/ Postcheckamt Danzig" (Sprawa pocztowa/ nadawca/ Pocztowy Urząd Czekowy Gdańsk) - rzadki pocztowy stempel pomocniczy na liście poleconym wysłanym 18.9 z Pocztowego Urzędu Czekowego; datownik nadawczy "DANZIG Sch A", specjalna nalepka polecenia i dodatkowy stempelek "Einschreiben", datownik odbiorczy na odwrocie; niecodzienny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

400 PLN360 PLN
57413

1942 "Danzig Westpreusissche Landsiedlung G.m.b.H." - 8 fen frankatura mechaniczna, doskonale odciśnięta na kopercie okienkowej listu (druki) wysłanego 15.5 z urzędu Gdańsk 1; rzadko spotykane ostemplowanie gdańskie w dobrym stanie zachowania; wysoka wycena katalogowa; gwarancja Schmutz.

400 PLN360 PLN
57427

1918 wydanie PP/GGW, całostka z obiegu pocztowego z Warszawy.

60 PLN60 PLN
57440

1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 14.

250 PLN250 PLN
57441

400 PLN400 PLN
57444

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 4 - koniczyna zamiast rombu.

500 PLN500 PLN
57451

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 6 z obiegu pocztowego z Krakowa do Zawiercia.

70 PLN70 PLN
57476

300 PLN300 PLN
57508

1922 pokwitowanie telegraficzne z Krakowa.

100 PLN100 PLN
57515

1928 Henryk Sienkiewicz, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, bez hasła propagandowego, sygnatura (IV-1928), wysłana 5.2 z Warszawy do Kielc (Fi.60.-).

40 PLN40 PLN
57518

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

130 PLN130 PLN
57519

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32, II nakład, sygnatura XI-1931 długa.

100 PLN100 PLN
57521

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22a - HALA GĄSIENICOWA Schronisko, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w minimalnie słabszym stanie zachowania (rogi delikatnie zaokrąglone).

120 PLN120 PLN
57536

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 9, nadruk typ I.

450 PLN598 PLN
57539

80 PLN80 PLN
57540

1934 godło państwowe - 30 gr, dwie całostki o sygnaturach: (X-1934) i (V-1936);

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

250 PLN250 PLN
57542

40 PLN40 PLN
57544

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 1.

100 PLN100 PLN
57545

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27.

100 PLN100 PLN
57548

1937 gen. Rydz Śmigły, koperta z wydrukowanym znakiem opłaty.

100 PLN205 PLN
57549

30 PLN30 PLN
57557

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 29.

100 PLN100 PLN
57558

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 27 - Hel.

200 PLN210 PLN
57559

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec.

200 PLN200 PLN
57568

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe 11 (dawniej P) - TELEGRAMY NA OZDOBNYM BLANKIECIE SĄ MILE WIDZIANE; bardzo dobry stan zachowania.

20 PLN20 PLN
57583

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 40.

200 PLN210 PLN
57585

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50.

200 PLN200 PLN
57586

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51.

200 PLN200 PLN
57587

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 54.

200 PLN200 PLN
57588

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 53.

200 PLN200 PLN