Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
6289 |
1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, komplet pięciu bloków tak zwanej "subskrypcji" z identycznymi numerami. | 1 400 PLN | 1 500 PLN | |
6293 |
1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, blok. | 260 PLN | 260 PLN | |
6353 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem - FIS, komplet bloków, czyste (Fi. 450,-). | 250 PLN | 250 PLN | |
6355 |
1962 narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok. | 70 PLN | 63 PLN | |
6366 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, bardzo rzadki jako kasowany okolicznościowo czarnodruk. | 400 PLN | 320 PLN | |
6367 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, czarnodruk z serii "Historyczne Miasta Polski" (Fi.320.-), dekoracyjny walor w pięknym stanie zachowania. | 300 PLN | 250 PLN | |
6368 |
1963 niegumowany czarnodruk bloku z serii historyczne miasta polskie z okazji Europejskiej Wystawy Znaczków Sportowych "Wrocław 1963", nakład 8.500 sztuk. | 180 PLN | 160 PLN | |
6370 |
1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, czworoblok, lewy dolny znaczek z błędem na poz.13 "uszkodzone R w TRAUGUTT", wodny znak III.8, czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | 60 PLN | 60 PLN | |
6373 |
1963 Walka z głodem na świecie, znaczki za 60 gr w parce poziomej, lewy z błędem "kropka w literze W wyrazu ŚWIECIE" na poz.13, znak wodny III.5; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | 40 PLN | 55 PLN | |
6406 |
1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "rozdwojony czub na głowie orła". | 80 PLN | 80 PLN | |
6408 |
1963 XX-lecie LWP, znaczki za 1,35 zł w parce pionowej, górny z klasycznym błędem na poz.4 "reflektor na czołgu"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | 100 PLN | 100 PLN | |
6414 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | 15 PLN | 15 PLN | |
6418 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, pierwszy znaczek z błędem "uszkodzone 0 w nominale". | 25 PLN | 30 PLN | |
6419 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek makulaturowy z przesuniętym drukiem barwy czarnej - czarne napisy zachodzą na datę "1963". | 225 PLN | 200 PLN | |
6432 |
1963 konie polskie, arkusz znaczka za 50 gr. | 120 PLN | 140 PLN | |
6434 |
1963 konie polskie, arkusz znaczka za 90 gr. | 100 PLN | 100 PLN | |
6435 |
1963 konie polskie, arkusz znaczka za 1,55 zł. | 100 PLN | 155 PLN | |
6436 |
1963 konie polskie, arkusz znaczka za 2,50 zł. | 100 PLN | 157 PLN | |
6437 |
1963 konie polskie, arkusz znaczka za 4 zł. | 100 PLN | 275 PLN | |
6460 |
1964 Statki żaglowe (II), znaczek za 2,50 zł z przesuniętą perforacją, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | 40 PLN | 40 PLN | |
6471 |
1964 20-lecie PRL, cztery arkusze czyste 30-znaczkowe (Fi.1355-58) i 30-bloki z arkuszy 50-znaczkowych (Fi.1359-64); rzadko spotykany zestaw, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | 1 500 PLN | 1 605 PLN | |
6473 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz sprzedażny, w tym znaczki z błędami; B1, B2 i B5. | 20 PLN | 50 PLN | |
6480 |
1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny. | 20 PLN | 55 PLN | |
6516 |
1965 20. rocznica Układu PRL - ZSRR, arkusz sprzedażny. | 20 PLN | 115 PLN | |
6518 |
1965 100-lecie Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego UIT, arkusz sprzedażny. | 20 PLN | 136 PLN | |
6520 |
1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr. | 25 PLN | 25 PLN | |
6544 |
1965 storczyki, seria w arkusikach w ładnym stanie. | 300 PLN | 270 PLN | |
6560 |
1966 mistrzostwa świata w piłce nożnej, znaczek cięty za 13,50+1,50 zł. z błędem "kropka na lewym marginesie", gwarancja Falkowski. | 20 PLN | 20 PLN | |
6569 |
1966 Tysiąclecie Państwa Polskiego UNIKALNA MAKULATURA - BRAK NAPISÓW; arkusik znaczków za 2,50 zł. bez koloru druku napisów TYSIĄC LAT / ozdobnik / PAŃSTWA / ozdobnik / POLSKIEGO / POLSKA oraz sygnatur (Fi.-.-); znana jest nieząbkowana próba barw czerwonej i złotej znaczka za 60 gr. bez suchego tłoczenia, błędnodruk gumowanych znaczków o nominałach 2,50 zł. z suchym tłoczeniem jest oferowany PO RAZ PIERWSZY i to w formie kompletnego 10-znaczkowego arkusika z lekko skośnym cięciem, z atestu "Atestowany arkusik jest w bardzo dobrym stanie zachowania, bez plam ani utlenień. Posiada oryginalną gumę bez podlepek ani ich śladu.", gwarancja i nowy fotoatest. | 15 000 PLN | 13 000 PLN | |
6570 |
1966 Dożynki - PRZESUNIĘCIE BARWY CZARNEJ; znaczek za 40 gr. z rzadkim błędem "silne przesunięcie barwy czarnej", gwarancja i opis. | 400 PLN | 400 PLN | |
6578 |
1966 30. rocznica powstania brygady im. Jarosława Dąbrowskiego, znaczki za 60 gr w parce pionowej, dolny z błędem "RÓCZNICA" na poz.12 w 2 sektorze; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | 50 PLN | 45 PLN | |
6579 |
1966 Ptaki leśne, seria znaczków w arkuszach, bardzo dobry/dobry stan zachowania. | 1 200 PLN | 1 000 PLN | |
6583 |
1967 Jeździectwo, seria znaczków w arkuszach, bardzo dobry stan zachowania. | 800 PLN | 820 PLN | |
6587 |
1967 XX Wyścig Pokoju, arkusz sprzedażny. | 20 PLN | 20 PLN | |
6588 |
1967 Apel Olimpijski, seria w ozdobnych arkuszach sprzedażnych. | 120 PLN | 120 PLN | |
6593 |
1967 pomnik Powstańców Śląskich, arkusz sprzedażny. | 20 PLN | 20 PLN | |
6597 |
1967 V Kongres Światowej Federacji Głuchych w warszawie, arkusz sprzedażny. | 20 PLN | 20 PLN | |
6599 |
1967 50. rocznica Rewolucji Październikowej, znaczki za 60 gr w parce pionowej, dolny z błędem "biała plamka w literze K w POLSKA" na poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | 50 PLN | 55 PLN | |
6600 |
1967 motyle, seria w arkuszach sprzedażnych, arkusz znaczka za 4,50 zł z zagnieceniami na górnym marginesie. | 400 PLN | 400 PLN | |
6602 |
1967 150. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki, seria w paskach z górnymi marginesami z nazwą emisji, czyste. | 30 PLN | 27 PLN |