Die Auktion endet am 06.05.2024

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
4678

1945 "Kraków" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z błędem częściowo podwójny nominał: na górze poz.48, a na dole poz.8 (nadruk nasunięty z poz.58), gwarancja.

100 PLN100 PLN
4679

1945 wyzwolenie miast, parka znaczków z ładny abklaczem nadruku.

70 PLN64 PLN
4682

70 PLN64 PLN
4685

1945 wyzwolenie miast, znaczek z przesuniętym ząbkowaniem, gwarancja i opis Wysocki.

60 PLN60 PLN
4686

1945 "Łódź" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr., z błędem na poz.45 "pozioma kreska ścięta z lewej", gwarancja i opis Krawczyk.

50 PLN260 PLN
4691

1945 wyzwolenie miast, znaczek z abklaczem nadruku na stronie gumowanej.

50 PLN50 PLN
4693

1945 "Radom" - wyzwolenie dziesięciu miast, parka pionowa znaczków za 3 zł./25 gr., górny z błędem na poz.28/78 "cyfra 4 uszkodzona z lewej", a na dolnym dwa niekatalogowane błędy popularny "grube o" i bardzo rzadki "uszkodzona lewa kreska, gwarancja i opis Kalinowski,.

240 PLN240 PLN
4694

1945 wyzwolenie miast, sześcioblok z poz. 84/96, znaczek z błędem nadruku na poz. 85 "litera o przerwana u dołu" i znaczek z błędem nadruku na poz. 95 "lewa pozioma kreska ścięta", gwarancja Kalinowski

160 PLN160 PLN
4696

1945 "Radom" - wyzwolenie dziesięciu miast, próbna odbitka znaczka za 3 zł./25 gr. z poz.13, w bardzo ładnym stanie, gwarancja i opis.

300 PLN300 PLN
4698

1945 "Radom" - wyzwolenie dziesięciu miast, parka znaczków za 3 zł./25 gr., lewy z błędem na poz.47 "litera z w zł ścięta" (Fi.120.-), gwarancja i opis.

100 PLN100 PLN
4699

1945 wyzwolenie miast, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem.

30 PLN35 PLN
4700

1945 wyzwolenie miast - Kielce, gwarancja Petriuk.

15 PLN15 PLN
4703

1945 "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.29 "ścienione l, drugie e zamknięte, brak lewego szeryfa cyfry 1", gwarancja i opis Krawczyk.

50 PLN50 PLN
4705

1945 "Gniezno" - wyzwolenie dziesięciu miast, parka znaczków za 3 zł./25 gr., lewy z błędem na poz.24 "cyfra bez noska" (Fi.120.-), gwarancja i opis.

100 PLN105 PLN
4709

1945 wyzwolenie miast, znaczek z błędem " i zamiast l - Kieice", gwarancja.

60 PLN60 PLN
4710

1945 "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z odwróconym nadrukiem poz.27 na znaczku podstawowym z III walca poz.24 (pozycje opisane ołówkiem), gwarancja Schmutz.

1 500 PLN1 700 PLN
4711

1945 wyzwolenie miast, znaczek z błędem "pierwsza litera e podobna do litery o", dodatkowo zalana druga litera e, gwarancja i oznaczenie.

70 PLN95 PLN
4718

1945 wyzwolenie miast, znaczek z błędem "litera e zamknięta", gwarancja i oznaczenie.

50 PLN50 PLN
4719

1945 "Gniezno" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z błędem na poz.21 "G ściete z prawej u dołu", gwarancja i opis Krawczyk.

50 PLN50 PLN
4720

50 PLN260 PLN
4722

1945 wyzwolenie miast, list polecony z Leżajska 16.4.45 do Łodzi, na odwrocie stempel cenzury wojskowej nr 273, poniemiecka erka, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Schmutz.

1 000 PLN1 000 PLN
4726

1945 "Bydgoszcz" - wyzwolenie dziesięciu miast, parka znaczków za 3 zł./25 gr., lewy z błędem na poz.26 "g zwężone" (Fi.120.-), gwarancja i opis.

100 PLN175 PLN
4728

1945 "Bydgoszcz" - wyzwolenie dziesięciu miast, marginesowy znaczek za 3 zł./25 gr. z błędem na poz.49/99 "B uszkodzone z lewej u dołu", gwarancja i opis Krawczyk.

50 PLN285 PLN
4729

1945 wyzwolenie miast, znaczek z błędem "cienkie y W Bydgoszcz".

30 PLN30 PLN
4734

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 78 z charakterystyczną usterką znaczka podstawowego występującą w całym nakładzie "długa ukośna kreska przechodząca przez korpus i prawe skrzydło orła", gwarancja.

40 PLN40 PLN
4740

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 25 z błędem "ścięte s" - s całkowicie uszkodzone, gwarancja i opis Walocha.

60 PLN60 PLN
4742

1945 wyzwolenie miast, kumulacja błędów, znaczek z przesuniętym nadrukiem z błędem B14 "zalana cyfra 4", dodatkowo silny abklacz na odwrocie.

240 PLN240 PLN
4747

1945 "Kalisz" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z błędem na poz.47 "ścięte z w zł" i nominałem na dole znaczka nasuniętym z poz.57, ten fragment nadruku również zawiera błąd "z w złotych węższe", powstał unikalny znaczek z dwoma błędami (z różnych pozycji) - istniejący w tym jednym lub góra 2-3 egzemplarzach gwarancja i opis każdego fragmentu nadruku Schmutz.

1 000 PLN1 000 PLN
4751

1945 wyzwolenie miast, znaczek z przesuniętym w górę nadrukiem - nominał na dole znaczka, dodatkowo nominał odbity na marginesie, gwarancja.

200 PLN180 PLN
4764

1945 "Zakopane" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.29 "drugie e zamknięte, brak lewego szeryfa cyfry 1", gwarancja i opis Krawczyk.

60 PLN60 PLN
4792

1945 wydanie łódzkie, parka znaczków z silnie przesuniętą perforacja pionową i brakiem perforacji poziomej.

220 PLN220 PLN
4812

1945 151. rocznica Powstania Kościuszkowskiego, trzy katalogowane odmiany koloru znaczka, gwarancja i oznaczenie Wysocki.

140 PLN260 PLN
4816

1945 151. rocznica Powstania Kościuszkowskiego, parka znaczków z poz. 16-17, z odmiany c, lewy znaczek z błędem B10 "zacięty lewy margines", gwarancja i opis Wysocki.

90 PLN90 PLN
4823

1945 wydanie obiegowe - zabytki Krakowa, Pomnik Grunwaldzki, pasek z fragmentem rysunku jednego ciętego znaczka za 50 gr. z napisem J.WILCZYK na froncie i kompletnym abklatschem trzech znaczków na odwrocie, bardzo dobry stan zachowania.

600 PLN500 PLN
4824

1945 zabytki Krakowa - Pomnik Grunwaldzki, parka pionowa prób znaczka za 50 gr. w kolorze ciemnobrązowym na papierze białym cienkim satynowanym ze szczątkowym drukiem podwójnym po lewej, gwarancja.

120 PLN108 PLN
4825

1945 wydanie obiegowe - zabytki Krakowa, Pomnik Grunwaldzki, cięty znaczek za 50 gr. z napisem J.WILCZYK, z pięknym abklatschem na odwrocie, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja.

80 PLN72 PLN
4826

1945 "PIERWSZE ŚWIĘTO LOTNIKA w ODRODZONEJ POLSCE" list polecony o numerze "88" przesłany 2.9.45 samolotem podczas Święta Lotnika, lotem tym przewieziono zaledwie około 200 listów, które dodatkowo opatrzono stempelkiem "Par avion", znaczki unieważniono kasownikiem radzieckiej poczty polowej, na odwrocie kasownik odbiorczy; bardzo rzadka przesyłka lotnicza z wczesnego okresu powojennego, doskonały stan zachowania.

300 PLN300 PLN
4830

1945 zabytki Krakowa, 50 gr (bez podpisu J.Wilczyk) blok legitymacyjny o ząbkowaniu liniowym 10¾ z oznaczeniem walca N.V.W.II. - znajdującym się pod 91 i 92 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN101 PLN
4832

1945 zabytki Krakowa, znaczek cięty z częściowym abklaczem rysunku znaczka.

90 PLN81 PLN
4838

1945 list miejscowy z Łodzi 17.XII.45, użyta makulatura znaczka za 1 zł.

40 PLN35 PLN