7967 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia Poczta Główna. | Fi.Cp77 |
| 300 PLN | |
7968 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN | |
7969 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp77 |
| 108 PLN VERKAUFT | |
7970 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 20. | Fi.Cp77 |
| 120 PLN | |
7971 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
7972 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 6 - Gdynia. | Fi.Cp77 |
| 180 PLN VERKAUFT | |
7973 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
7974 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 7 - Żabie. | Fi.Cp77 |
| 144 PLN VERKAUFT | |
7975 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
7976 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 3 - Lwów. | Fi.Cp77 |
| 394 PLN VERKAUFT | |
7977 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
7978 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 9 - Tatry. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
7979 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
7980 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
7981 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 12 - Wilno. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
7982 |
| 160 PLN | |
7983 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 24 - Gołuchów. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
7984 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
7985 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 16 - Tatry. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
7986 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 2 - Lwów. | Fi.Cp77 |
| 144 PLN VERKAUFT | |
7987 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp78II |
| 10 PLN | |
7988 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie. | Fi.Cp78II |
| 10 PLN | |
7989 |
1938 całostka z sygnaturą I-1938. | Fi.Cp79 |
| 20 PLN | |
7990 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 15 PLN | |
7991 |
| 15 PLN | |
7992 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE (Fi.20.-). | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
7993 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODRÓŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM (Fi.20.-). | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
7994 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
7995 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
7996 |
| 15 PLN | |
7997 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938 (Fi.40.-). | Fi.Cp83 |
| 25 PLN | |
7998 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 10.11.38, czyli w przeddzień wejścia do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp83 |
| 1 200 PLN | |
7999 |
| 30 PLN | |
8000 |
| 30 PLN | |
8001 |
| 30 PLN | |
8002 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
8003 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 7 - Hugo Kołłątaj, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
8004 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6 - Stanisław Staszic, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
8005 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
8006 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15 - Stefan Żeromski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |